Čo kúpiť kolegovi za pomoc?

medovka6
15. mar 2016

Kolega mi ochotne pomohol s technickym problemom (pre mna opravy a poruchy nocna mora). Navyse sa pridruzil nepredvidatelny problem a on ochotne riesil ked videl, ze slzy v ociach a moj nechapavy vyraz o com mi to hovori 😊..poradte co mu kupit ako podakovanie? Je slusne, myslim, revansovat sa. Neberiem ochotu a pomoc ako samozrejmost. Dakujem za kazdu radu.

pribinak
15. mar 2016

Pije caj ci kávu? Ak ano, tak nejake pekne balenie čajov ci kavicky

bonaqa2013
15. mar 2016

a čo by asi tak stála oprava.... Neviem o čo sa bližšie jedná. napíš bližšie. možno dobré vínko, alkohol kvalitnejší, alebo aj nejaký darčekový kôš....

sissy27
15. mar 2016

@medovka6 tak síce si sa rozpísala na tému s čím ti pomohol, ale nenapísala si nič o kolegovi, čo má rád, čo ho baví, aký je to človek... navrhla by som fľašu dobrého vínka, čokoládu, kávu v darčekovom balení, prípadne mu upeč koláč alebo pozvi na obed...
no a hlavne - ako sa hovorí - neďakuj, ale pamätaj 🙂

pribinak
15. mar 2016

Alebo ho pozvi na lepší obed do lepšej restiky

medovka6
autor
15. mar 2016

Dakujem dievcata. Viem ze je fajciar 😕..zda sa mi ze vinar. Nesedi priamo so mnou. Oprava este neviem na kolko ma vyjde..velmi si vazim jeho ochotu. Zije sam. Je to dobry clovek

pribinak
15. mar 2016

@medovka6 cigarety nekupuj ;(

pupavka123
15. mar 2016

@medovka6 Ja som prave toto riesila nedavno,samozrejme nechcel nic,bol to moj byvaly,tak na rozdiel od tvojho kolegu ho poznam az moc dobre...ja som upiekla kolac,nakolko kolace on miluje,je to take osobnejsie ako nieco kupit,clovek vie,ze si si s tym dala robotu...veeelmi ho to potesilo,ale zase odhadnut jeho chute bude zlozitejsie 😀

misel0806
15. mar 2016

Nejaku flasu dobreho sektu... Alebo ho pozvi do restiky. Alebo mu kup nejaky pekny zapalovac v darcekovom baleni tada ked je fajciar😋😋😋😋

medovka6
autor
15. mar 2016

Dakujem zlaticka. Nieco z vasich rad vykuzlim 😘

0silvia0
15. mar 2016

@medovka6 no keďže ti s problémami pomáhal kolega, predpokladám, že partnera nemáš. On žije sám, takže pozvanie na večeru by fakt mohlo potešiť a nikoho by nenaštvalo (prípadných partnerov myslím 😎 )

medovka6
autor
15. mar 2016

@0silvia0 mam priatela, ale vie o celej zalezitosti. Povedala som mu kto mi pomaha..kto to je..priatel zije v inom meste takze sa mu tazko riesia niektore veci. Vobec by nemal s tym problem keby idem s kolegom na obed. Chodim obcas pracovne na kavu ci obed aj s panmi..takze tu mame absolutnu doveru. Nehrozi nic nekale velmi sa lubime a vazime si nas vztah..takze fakt pouvazujem aj nad pozvanim na obed. Dakujeeem baby

worker_falcon
15. mar 2016

nedávno bola rovnaká otázka na inom fóre 😀 Tam sa slečna dozvedela také rady, že koniec 😀 sranda musí byť...
Kúp mu niečo pre jeho hobby (ak teda neresti nechceš podporovať - alkohol či fajčenie). Alebo nejaké náradie, ak si postrehla, že by sa mu niečo hodilo.

medovka6
autor
15. mar 2016

Dievcata, ste uzasne. Dakujem za napady. Tie s upecenim niecoho ma zaujali...a viete co spravim? Upeciem chlapom velkonocnu plnku. Neviem, ako to volate...ale to je jedno. Skratka ide velka noc a moja plnka nesmie chybat lebo je uzasna! A ten kolega sedi s viacerymi chlapmi...tak spravim na velky plech, pekne do uzatvorenej nadoby nakrajam, k tomu pridam každému Birell - pivo nealko lebo soferuju...a nech sa chlapi tesia. Bolo by blbe doniest iba jemu samému a ostatnym budu tiect sliny. Lebo to by im urcite! Moja plnka je MNAM! Nieco ako stratene kura...ak to poznate. Iba s vylepsenymi chutami a pridanymi dobrotami. Pekny dnik vsetkym.

paulucha
15. mar 2016

@medovka6 tak snad ich to vsetkych potesi 🙂

misel0806
15. mar 2016

@medovka6 noo dobru chut pani!!! Pivo potesi nejedneho chlapa. Pekne si to zladila urcite budu spokojny😁😁😁😁

jarmila64
15. mar 2016
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

mozno by nebola zla nejaka flasa kvalitneho vina ;)

pupavka123
24. mar 2016

@medovka6 Daj vediet ci chutilo 🙂

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@medovka6 a to ako robis tu velkonocnu plnku prosim ta?

medovka6
autor
24. mar 2016

@vlastulina1 ahoj. posuvam moj recept, snad bude chutit. 10-12 rozkov alebo sendvic potrhany namocit do mlieka. Na oleji (ale lepsie je na domacej masti 🙂 ) spenime cibulu do makka, pridame majemno nakrajanu gadovsku slaninu, najemno nakrajane udene maso, najemno klobasu a vsetko to presmazime. Medzi tym vytlacime z rohlikov mlieko, pridame 10-12 zltkov (bielka zvlast) k tomu usmazenu zmes, pretlacime dost strucikov cesnaku, nasekanu petrzlenovu vnat, osolíme (bacha lebo zmes masa je uz slana), trosku vegety, cierne korenie a poriadne varechou zamiesame Bielka vyšlaháme do hustej peny a pridame ku vsetkemu. Jemne premiesame, aby zmes bola nadychana. No a vylejeme to na plech, ktory bud vymastime alebo dame papier a pecieme pri cca 180 C do mierneho ruzovo hneda. Nakrajame vychladnute na kocky. Nebicko v papulke. Chlapi vas budu za toto milovat 🙂. Krasne sviatky dievcata.

medovka6
autor
24. mar 2016

@pupavka123 chutilo!!! kolega chvalil do nebies. prisiel k nemu stryko a dvaja chlapi v chalupe sami spraskali plnu nadobu plnky. som rada!

pupavka123
24. mar 2016

@medovka6 No vidis,nie je umenie nieco kupit,s tymto si si dala namahu sama a to sa viac ceni 🙂

vlastulina1
31. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@medovka6 dakujem krasne za receptik. Na vikend vyskusam. Sice je uz po velkej noci ale tak to snad nevadi ze ju urobim teraz :P