Čo kúpiť na tridsiatku?

emyly
18. feb 2011

Sestra má onedlho tridsať rokov, a neviem si rady, aký darček jej kúpiť. Prosím dajte tipy, námety a rady, nech sa mám čím inšpirovať. 😅 Ak by tu bola už podobná téma, prosím o link 😅 ďakujem.

stanca22
18. feb 2011

@emyly Je vydatá? Má aspoň priateľa ak nie je vydatá už? Má deti? Porozmýšľaj čo má rada, čo robí ... Čo tak veľkú kyticu s vázou veľkou, v obálke peniažky? Alebo žeby nejakú erotickú hru? Keď to bude s niekým hrať, milo si na Teba spomenie s vďakou 😉 🙂

stanca22
18. feb 2011

@emyly Alebo ak býva sama v byte alebo s niekým, tak nejaký spotrebič, obraz 😉

emyly
autor
18. feb 2011

stanca22 je vydatá,má dve deti, byt dá sa povedať zariadený..má koníčka - kvety, ale na túto tému to rieši moja dalšia sestra 😎 spotrebiče,obrazy, to všetko má... ale si zlatá, ďakujem 😉

jasminet
18. feb 2011

sperk, poukazku na masaz/ pobyt niekde, knihu, obraz, mozno nieco potrebuje do domacnosti, izbovu rastlinu - palmu..., zaplatit jej termin u fotografa a nafoti jej super fotky... 😉
@emyly

sirinka
18. feb 2011

@emyly no ja by som urcite poriesila nejaky poukaz na masaz, alebo do wellnes centra ak mate nieco speci v okoli, alebo luxusne hodinky, mozno aj sa s niekym poskladat...

sorciera24
19. feb 2011

aj mm ide mat 30 😉 on si uz sice vybral mobil, ale ja by som este nieco k tomu ako prekvapco chcela dat 😉 ale nie poukaz, ani zazitok, proste nieco hmotne na pamiatku 😉 ak poradite...

sirinka
20. feb 2011

@sorciera24 ja som naposledy nechala namalovat mojmu obraz...on strasne rad chodi na plachetnicu, tak som vybrala z nasich fotiek jednu peknu a podla nej nechala namalovat obraz...

zuzana76
20. feb 2011

1. luxusna kabelka, to potesi kazdu zenu a zaroven to aj vyuzije alebo 2. znackova luxusna penazenka alebo 3. nejaky sperk -zlate nausnice, sperky Swarovski atd... alebo 4. poukaz na nejaku relaxacnu skraslovaciu kuru - kozmeticka, kadernik, vizazista popripade ako uz bolo vyssie navrhnute mohlo by to byt spojene aj s fotenim alebo 5. by si jej mohla zaplatit nejaky jazykovy kurz, alebo nejaky iny kurz- nieco po com tuzi a chce sa naucit.

albireo
21. feb 2011

ja by som sa oslavenkyne spytala: zalezi ,ci by ju skor potesilo nieco "tu a teraz" alebo skor nieco trvacnejsie. ja mam slabost pre dizajnovy nabytok/doplnky. od manzela som na 30.nar. dostala tienidlo na lampu,po ktorom som dlhsi cas tuzila🙂

traktor
21. feb 2011

podla mna to nemusi byt nieco hmotne, nieco na pamiatku..môze to byt aj nieco, co by si inak nedoprial, ...a co by si zapamätal, a rad na to spomínal cely zivot 😉 ...je taka stranka, kde sa da objednat napr. skok padakom, .........su tam rôzne ponuky, poznam babu, ktora dlho tuzila vyskusat si bagrovanie 😅 😀 ...a jej priatel jej tento sen splnil...su s toho super fotky a zazitok fakt na cely zivot.. 😉