• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo kúpiť svokre na okrúhle narodeniny?

14. októbra 2011 
Prosim o radu. Svokra bude mat 60tku a my si lameme hlavu čo jej kupit.
Neni moderna, kozmetiku nepouživa.
Vobec ma nic nenapada.Poradte prosim. :unamused:
10. jan 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po nicom netuzi? mozno nejaky masazny, alebo relaxacny pristroj, alebo nejaky spotrebic, ma mobil?mixer, kuchynsky robot, mozno novy vysavac, vymenit nieco co dosluhuje
10. jan 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tou relaxaci me napadl treba pokaz na nejakou relaxacni masaz nebo permanentku do solne jeskyne :wink:
10. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies ona je taka zložita. bolo mi povedane že nejaku velku oslavu nechysta.
mobil ma a nepouživa.mixer ma a kuch.robot nepouživa.
pod stromček dostala dve svetielka ozdobne ku soške Panny Marie.
10. jan 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajazd do Lurd :sweat_smile: , alebo Bibliu, alebo take nieco
10. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem našim koupila týdenní relaxační pobyt v lázních :slight_smile:
10. jan 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No zajazd to asi ťažko ona sama by nešla a svokor ten sa takych veci neučastni. A nejaky pobyt? ma bercove vredy. ona sa z domu nepohne, lebo sa boji čo bude svokor vyvadzať /dosť pije/.
skor asi niečo hmotneho.
našim by som ten pobyt zajednala ale oni su staromodni. :confounded:
10. jan 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hojdacie kreslo, alebo teraz to ponukaju dileri vacsinou v hypermarketoch, taky masazny pristroj na chrbat, polozis to do kresla sadnes si a relaxujes :wink:
10. jan 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme na 60-te narodky kúpili mojej tete, rádio s cd prehrávačom, lebo sme vedeli, že také nemá. K tomu sme dokúpili cd s jej obľúbenou speváčkou.
Potom moja kámoška kúpila otcovi na 60-tku dvd prehrávač.
Popozeraj sa čo ešte doma nemajú alebo jej kúp nejakú dobrú knihu. :slight_smile:
10. jan 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
my nebyvame s nimi amoc sa nenavštevujeme ale radio dostala ma tri a na každom ma jednu stanicu naladenu, lebo ona to nevie. a cd prehravač je pre nu španielska dedina.
knihy nečita ak neake tak potom bibliu alebo take naboženske knihy.
som z toho na nervy. :sweat_smile:
10. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pacna, to je teda problematická osůbka :wink:
No pobyt by se musel samozřejmě dát oběma dohromady, já to měla taky pro oba, máma by se tam sama nudila :slight_smile:
Když nikam nechodí, tak např. lístky do divadla taky nepřipadají v úvahu, hm, tak pak vážně snad jen nějaký ten masážní stroj, třeba taková ta vanička na nohy...
Neexistuje třeba nějaká speciální léčba těch bércových vředů, laser? Že by se jí zařídilo tohle.
A co třeba zahrádka, nezajímá se o kytky? Nebo o zvířata?
Pak už mě napadá jen velikánský dárkový koš s dobrotami :slight_smile:
10. jan 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predplatne nejakeho casopisu? (ja viem, na 60-ku trochu malo, ale ked je taka "komplikovana" :sweat_smile: )
a ten darcekovy kos, co napisala jabber, je velmi dobry napad..
11. jan 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dárkový koš je v tomhle případě asi na místě :slight_smile: Koupila bych dobrůtky co si sama nekoupí a hotovo :slight_smile:
S přibývajícím věkem je těžké někomu kupovat dárky... :unamused:

Pacna: a co nějaký šperk? Nosí něco??? Naušnice, prstýnek, řetízek??? :confused:
11. jan 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ma retiazku s križikom a prsten ale ona na take veci neni.
Darčekovy koš nas napadol tiež,ale zda sa nam to malo.
Co takto potahy/deky/ na sedačku nebolo by to blbe? jej sa raz u nas pačili naše deky. :confounded:
12. jan 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co třeba ložní povlečení, nebo ručníky, osuška, vše praktické věci.
12. jan 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša sv.si na 60-ku zažiadala veľkú jedálenskú súpravu.. :wink:
12. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jed na potkany :grinning: prepáč čierny humor ja mojej svokre by som kúpila toto :grinning:
ale teraz vážne my sme svokre ked mala 60 a ešte s nami komunikovala kúpili bicykel (dúfam že som to správne napísala :grinning: ) a to sa zložili 3 súrodenci.
mojej krsnej sme na 60 dali spraviť tortu a pekné je aj neaký váš rodinný obrázok zväčšiť a dať pekný rám :wink:

apropo môj muž bude mať v júni 45 čo mu mám dať ja?
12. jan 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten dárkový koš není špatný nápad a když se ti to zdá málo, tak jí k tomu dejte ty deky a je to ne? :wink:

Nebo co třeba deky z ovčí vlny??? na spaní i s polštářem???? To by neocenila? A nebo jak tu někdo navrhoval zajistit ji nějakou léčbu těch bércových vředů, když na ně trpí a sama by do toho nešla :wink:

určitě dej vědět, co jste vymysleli, držím palečky :wink:
12. jan 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mať okrúhle teraz v marci :grinning:
13. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja budem mat tento rok okruhle. a na nestastie ešte aj svokor bude mat 60tku a to pridem znova.
tie deky z ovčej vlny sa mi pozdavaju ona o tych vredoch moc nechce rozpravat je jej to neprijemne.
ma to 28,1 tak určite dam vediet čo sme vymysleli. :slight_smile:
14. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak včera tu bola švagrina a povedala že by sme mohli spoločne kupiť hojdacie kreslo čo sa mi zdal celkom dobry napad tak ak ho zoženieme.
švagor sa s mužom smiali že jej kupime "devinu". :grinning:
21. jan 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna hojdacie kreslo je super, my sme tiez kupovali svokre na 60 :grinning: a pravdepodobne ho dostane aj moja mama na 60 :grinning:
21. jan 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a objednavali ste ho? neviem či ho u nas niekde kupime lebo je to väčšinou na objednavku ale pojdeme kuknut asi do žiliny.
21. jan 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna nie neobjednavali

inak prave som na nete obzerala kryokomoru, to by sa mi tiez pacilo ako darcek - vstupy do nejakeho relaxcentra
a objavila som aj kurz licenia (v Blave), co tiez vyzera zaujimavo, aj ked asi pre mladsie rocniky (uz viem, co si zazelam na 30 :grinning: )
21. jan 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme mojej svokre tiez kupili na 60ku kreslo, bola rada, lebo ona ho chcela uz davno :slight_smile: , a jedno sme si kupili aj my :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze aj ja som chcela...nebudem predsa cakat do 60ky, nie? :grinning:
22. jan 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Včera volala švagrina, že dala piecť tortu a kupili akysi obraz. Takže zajtra sa ide k svokre a kupila som jej naramkove hodinky kvety a dar.koš. :grinning:
Na to kreslo sa možno zhodneme svokrovi. :slight_smile:
26. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marorlinko • 1d • Dnes o 15:49
moj ocko bude mat 60rokov a neviem jaky darcek mu mam kupit,rozmyslam ale nic mam nenapada ani manzela, viete mi poradit,alebo mate dak enapady,co by sa hodilo k takym narodeninam? budem vam vdacna.

jarula25 • 1d • Dnes o 15:50
noo my sme nasemu ocinovy kupily hojdacie kreslo...co ty nato??

leva • 2d • Dnes o 15:55
ahoj,tento problem sme riesili nedavno,pre svokra,nakoniec klasika darcekovy kos.

jabber • 1d • Dnes o 16:00
ahoj, mrkni sem, už se to tady řešilo :
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=43625&vGroupOffset=80 - 22k -
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=44529&vGroupOffset=0 - 37k -

marorlinko • 1d • Dnes o 16:03
ale ja mam iny problem, ja zijem v zahranici a ja mu to chcem poslat balikom preto neviem co kupit nieco co bude aj pouzivat a bude sa mu to pacit,takze kreslo asi nie ani ten darc.kos.

jarula25 • 1d • Dnes o 16:06
ahaaa tak to je nieco ineee...skus kuknut nieco na nete napr.. bess ...a oni mu to poslu rovno domou...su tam rozne veci
4. dec 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marorlinko darcekovy kos mozes objednat aj cez internet a nechat ho dorucit v den narodenin kurierom :wink:
4. dec 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mamce k 50.tým narozeninám objednala striptéra... no, byl to dobrý zážitek sledovat mamku, tatku, babičku a všechny tety :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
parybka :grinning: :grinning: a vyskočil z dortu? :grinning:
4. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parybka - klobúk dolu. Len som si predstavila moju mamu, keby som to spravila.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok