Čo mám pokazené na mobile?

20. sep 2021

Ahojte, spadol mi mobil do vody, ako som ho vytiahla normalne isiel a hned som ho vypla. Dala som ho na viac ako den vysusit. Najprv sam od seba bez toho aby som nieco stlacila vybroval v polminutovych intervalov a zapol sa taky ten android znak s moznostami rstartovat zapnut atd...
Toto trvalo asi 33 hodiny potom sa zrejme vybil.
Po 24 hodinach som ho dala nabit, najprv nesiel a potom sa ukazalo svetielko ze sa nabija ale zapnut nesiel. Do rana sa nabil (svietilo zelene svetlo), ale stale nesiel zapnut a o tom ako som sa ho pokusila zapnut zacal znova vybrovat v 15 sekudovych intervalov cca bez toho aby sa zapol dispey. Je este nejaka sanca ze zacne fungovat? Oplati sa ho dat do servisu, pripadne co by tam mohlo byt pokazene?

limetka69
20. sep 2021

Do servisu treba ist cim skor, kym nezacne korozia pozierat vsetky pliesky v mobile. Tak mi povedali v oprave.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
20. sep 2021

@cocolino234 cize ked spadne zapnuty mobil do vody, nic na obrazovke nerobit, len hned vyberat baterku ? A tak mi nevyskratuje ?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
20. sep 2021

@cocolino234 takze to nezalezinaz tak.od cloveka co urobi. Skoda

janai1
20. sep 2021

Táto téma tu už bola aj minule a stále mi nikto nevysvetlil ako sakra chcete na nových mobiloch vybrať baterku?

Mam huawei p30 a ak aj nejako vypáčim ten spodok, tak to už nikto nedá dokopy

evica17
20. sep 2021

@janai1 na xiaomi sa neda, ale na inych ano, ci sa.mylim ? Mne na samsungoch sa dala vzdy vybrat

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
20. sep 2021

@evica17 neviem, ja mam huawei, priateľ xiaomi, kolegyňa Samsung a bracho iPhone a ani jeden sa nedá rozobrať 😀
@cocolino234 no asi že tak 😅 lebo inak fakt nechápem 😀

mauduska
20. sep 2021

keď vám spadne mobil do vody, vyberte ho, nechajte tak, nevypínajte, nestláčajte, či ide, ani nič... dajte ho len sušiť. napr. ryže super vytiahne vodu, to je pre mňa prvá pomoc.. poutieram ho ako viem a potom strčím do ryže. Vždy to robíme tak doma.