Čo mame na 40te narodeniny?

stuartlitl
17. feb 2019

Ahojte! Moja mamka oslavuje budúci mesiac 40-té narodeniny, ale vôbec netuším čo by ju potešilo :/ nemáte niekto dobré nápady? (Chcela by som sa zmestiť tak do 50€).

lubkaurm
17. feb 2019

@stuartlitl mam 40 rokov, deti este malicke, ale urcite by ma od deti potesilo nieco, co by same vyrobili, napisali, vymysleli, venovali by tomu svoj cas, pouzili fantaziu, zakomponovali nejaku spomienku....neviem, kolko mas rokov, ale odhadujem Ta na teenegerku, a preto Ti poradim toto: upec jednoduchy kolacik, uprac byt a ako darcek jej daj zaramovanu spolocnu rodinnu fotku, ramik mozes vyrobit aj sama, a napis jej par riadkov, co pre Teba znamena....ver mi, ze Tvoja mamicka krajsi darcek nedostane🙂
Myslim, ze kazda mama bude so mnou suhlasit.....

0silvia0
18. feb 2019

@stuartlitl ak by si nam o svojej mame aj nieco napisala, dalo by sa aj poradit. Takto nevieme co robi vo volnom case, ci ma rada kulturu, knihy, sport atd. Takze neporadim...

lauren8m
18. feb 2019

Napr fotokniha zo spolocnych fotiek. Aj takych starsich, povyberat tie pekne, co za to stoja a spravit z nich knizku o nej od malicka az po 40tku.

irine
18. feb 2019

ľubovoľné hodinky od Avonu...mám viaceré a vždy majú úspech

kvetinka75
18. feb 2019

mňa by určite potešil fotoalbum so spoločnými fotkami, príp. nejaká poukážka na masáž, kozmetičke, kaderníčke, alebo kniha. A aj niečo ručne vyrobené. Mne pravidelne dcéra dávala náramky a stále ich nosím.

0silvia0
18. feb 2019

mňa napríklad fotoknihy a fotky by nepotešili, nerada pozerám staré fotky, vyvoláva to vo mne clivotu, takže za mňa fotoknihy a fotoalbumy nie. Napíš niečo viac o mame a lepšie poradíme.

mirkava
18. feb 2019

@stuartlitl mam 40. Mna by potesili kvietky a mozno nejaka kniha 😉

klaudscha11
18. feb 2019

Podla mna by bolo fajn nejake fotky na platno alebo cosi take. Aby to bolo ako spomienka 🙂

stuartlitl
autor
18. feb 2019

@lubkaurm
@0silvia0
@lauren8m
@irine
@kvetinka75
@0silvia0
@mirkava
Ďakujem vám všetkým veľmi pekne. Moja mamka je typ človeka ktorý je skôr rád že si môže doma oddýchnuť, zrelaxovať.Rada číta knihy, ibaže knihy odstáva asi každé narodeniny či meniny. Aj keď ju vždy potešia, chcela som niečo viac špeciálnejšie. Je skôr taký ,,domased" :D Ja mám 15, ale nie som veľmi vzručná čo sa týka handmade vecí. Určite idem pozrieť tie hodinky od Avonu a masáže. Kvety tam zakomponujem samozrejme tiež 🙂. Tá fotokniha tiež nie je zlý nápad, ibaže neviem či by moju mamku potešila. Koláčik napečiem tiež, no a už sa aj premôžem a upracem :D .

lubina
18. feb 2019

@stuartlitl nejaku peknu bizuteriu, ak to ma rada, alebo knihu, ak rada cita, alebo kabelku, ak je to kabelkovy typ...tazko poradit, ked nic o tvojej mame nevieme. Ale mozno darcekova poukazka potesi kazdeho 😉

kvetinka75
18. feb 2019

@stuartlitl tak to upratanie by potešilo každú mamku 🙂 a hlavne, keby to nebolo iba na okrúhliny 😉
Sprav poukážky na upratovanie a keď si bude chcieť oddýchnuť, tak ju použije a ty upraceš. Narob ich aspoň 200. Do ďalších narodenín. U mňa by bolo toto top, sedieť pri knihe so šálkou čaju a vidieť, ako sa byt ,,upratuje sám,,. 😎

sarinka2012
18. feb 2019

@stuartlitl Niečo od Swarovskeho? 🙂 mojej babičke som to riskla na 70tku lebo som nevedela čo a kupila som take červene srdce obklopene kryštalmi a babička ho nosí na všetky oslavy a stretnutia 🙂 a to nie je "šperková" ale uplne si ho zamilovala. Dá sa tam aj do 50 eur kupiť ale skor menšie vecičky aleee aj tu na MK predavaju často baby za super ceny komplet swarovskeho aj s krabičkou a všetkym ako ma byť, vhodne aj ako darček 🙂

lsimo
18. feb 2019

ja si myslím, že každého človeka poteší kniha z fotkami z vášho života a je to zároveň aj pekná spomienka

lucpro1
18. feb 2019

vasu fotku na platno daj spravit, to je tiez pekny darcek na pamiatku 🙂