• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo na 60-tku? Poraďte darček!

24. októbra 2008 
Prosim vas, poradte mi co mam darovat rodicom na 60.narodeniny? Oni uz v tomo veku maju asi vsetko /asi ako kazdy stary rodic/. Na dovolenke boli tento rok uz 2x, takze by asi radi sedeli doma /a ruku na srdce, taka dovolenka ci pobyt dost stoji/. A najhorsie je, ze ocino ma tyzden pred vianocami a mamina 3tyzdne po vianociach :frowning2: . To je moj big broblem :rolling_eyes:
18. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka, sucitim s tebou, poznam to dokonale. Septrmber, november december su same narodky, meninky, vianoce......tiezsa vzdy natrapim, aby to bolo zaujimave, hodnotne a nie predrazene... a hlavne ked naozaj uz maju vsetko.
najlepsie je vyzistit, po com im srdce pisti, nemusi to byt hned plazma.. :grinning:
tec mal teraz 60tku, vymyslali sme nejake hodinky, ale potom sam zacal, aby som mu na nete pozrela taku specialnu baterku s velkou svietivostou....je polovnik. pozreli sme, porovnali a hned aj objednali a mal darcek. Na oslave sa isiel zblaznit :grinning: od radosti, jak maly chlapec.
A inac na vianoce planujeme domacu pekarnicku, to este nemaju. mame v novembri vzdy predplatim nejaky casopis, ktory ma rada na cely rok, to je akurat obdobie, ked jej chodia ponuky na predplatne.
Este mam napady, ktore u nas uz nemaju nadej, lebo nasi ich maju, ale mozno vasi nie:
digitalna vaha na pecenie, presso kavovar, ten maly vysavacik liliput do auta, alebo na malu spinu,
filtracna kanvica na vodu, ...
Moj manzel rad darceky vyraba: namaluje obraz, hodvabnu satku, alebo puzdro na okuliare a vsetci su z toho hotovi... :grinning:
Ak ma este nieco napadne, napisem. A tiez sa rada necham inspirovat vasimi napadmi.
18. okt 2008 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katyl dakujem za inspiraciu :wink: . Z toho co si napisala nemaju akurat ten presso kavovar :unamused: , takze tak. Postupne si vsetko dokupili a stare vymenili za nove. Uz maju staru iba umyvacku :angry: . Zene sa hodi zlay sperk, ale mamina ich ma niekolko a v poslednej dobe najradsej nosi taky set-nausnice, retiazka a naramok, co jej kupil ocino. Hodinky ma tiez zlate a ani ich nenosi /hodiny ma v mobile/ . Je to strasne tazke vybrat- ako si pisala- zaujimave, hodnotne a nie predrazene :frowning2: . Ludia dajte nejake napady.Dakujem aj za inych, komu toto pomoze.
19. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka2 moji rodicia budu mat o 5 rokov 60r. a chystam sa im dat namalovat obraz ich dvoch . Maluju to krasne z fotky tak si myslim ze to bude pekny darcek.
19. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme svokre kupili na 60 pekaren na chleba :grinning: bude mat o mesiac :wink:
19. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nieco recesisticke :grinning: a neurazte sa :grinning:
hrobku :grinning:
http://www.pluska.sk/politika/2008/07/dala-mu-kryptu.html
20. okt 2008 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme svokrovi kúpili akvárium so zlatou rybkou.
20. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
bubba pekarnicku uz maju. Ale ten napad s obrazom je dobry. Kolko to asi stoji? A kde take maluju?
20. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka dam ti vediet
20. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja poznam jedneho maliara
20. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dakujeeem :wink:
20. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som im darovala mozno nejaky relaxacny pobyt v kupeloch, i ked pises, ze na dovolenke uz boli tento rok 2x, ale ved to nemusi byt este v tomto roku a staci mozno len predlzeny vikend (nejake 3-4 noci) a s nejakymi kvalitnymi procedurami (s pocitom, ze sa tam o mna niekto stara), bahno, zrkadlisko, masaz, bazen... ak este neboli a toboz spolu, tak na take nieco tak skoro nezabudnu... ja osobne by som take nieco brala aj 3x do roka :slight_smile:

to cukrikk: a preco im ten obraz nedarujes na 55-tku?? :grinning: aj to je celkom okruhle vyrocie...
21. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipa a co im dam potom na 60? :slight_smile:
24. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mame na 60-ku kupila digitalny fotoramik. Velmi sa mu potesila.
Najprv vobec nevedela, co dostala, ale ked som jej vsetko ukazala, cele dni sa z neho vytesovala.
24. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok