Čo na zapáchajuce nohy

julkaaa1
30. aug 2018

Ahojte neviete nieco poradit na zapachajuce nohy ?'nieco z drogerie alebo lekarne vdaka

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

Vodu alebo pílku 😁

hildicapupu
30. aug 2018

kupujem take spreje, v dmke na zapachajuce nohy, moj drahy ich stale pouziva, kazdy den a od vtedy to uz nieje take strasne ked sa vyzuje, ako to bolo kedysi 🙂😂

julkaaa1
autor
30. aug 2018

Ja tiez pre manzela a v tete drogeri daco neviete ? Ci budu mat ?

nik2211
30. aug 2018

Peedik od znacky Alpa. Zasyp/puder na na nohy, krem na nohy. Fakt overene. Len vdaka tymto vyrobkom sme sa zbavili zapachu noh 😊😉

jerryjanka
30. aug 2018

je aj peodorant, aj scholl vyraba, ale my v poslednej dobe kupujeme v dmke - ich značku, super cena, a pomaha, len to nie je jednorazova zaležitosť to treba použivať stale

floriana_
30. aug 2018

Mala som z DM-ky Baleu, ale nič moc.
Potom som skúsila tiež z DM Scholl na chodidlá 24-hod, tri-active formula. Fakt vydrží od rána do večera suchá noha a voňavá 🙂

meredith83
30. aug 2018

@julkaaa1 Dost zalezi aj od topanok. Ja som skoro odpadla ked sa muz vyzul z jeho starych topanok ked sme sa spoznali.. Hned isli do kosa ked sa k nam nastahoval.. Inak ano kremy su dobre pokial nema problem s pliesnou...

jeltica
30. aug 2018

Existuju normalne aj deodoratny specialne na nohy a hlavne sa snazit v takychto teplach mat vzdusnu obuv a ked uz musi byt zatvorena tak nezabudat na kvalitne ponozky 🙂

julma
30. aug 2018

@julkaaa1 môj muž muzi mat v praci uzatvorenu obuv ku obleku, prva cesta ako sa zjavi z prace na chodbe vystiska mňa a deti a ide do sprchy umyje nohy, ruky a prezlecie ponozky, potom uz nic nezapacha. Topanky kozene a ponozky bavlnene iba.

novana
30. aug 2018

Kožené topánky.

katarinamarkova
30. aug 2018

@julkaaa1 dobre topánky a ciste nohy.

janulka2811
30. aug 2018

Sprej deidorant na nohy,prat tenisky pravidelne,denne ciste ponozky i dvoje ked treba cela veda nornalna vec.

romiada
30. aug 2018

@meredith83 mozno Ta chcel omamit "vonou" aby si mu odpadla rovno do narucia bez namahy🤣

romiada
30. aug 2018

Treba to dat na Ceskeho turistu: sandale a do toho ponozky

meredith83
30. aug 2018

@romiada No skoro sa tak stalo. Hovorim si ked uz toto zvladnem tak vsetko😂😅 Inak ma stastie ze som uz vtedy mala macku, kedze som zistila ze odkedy mam zviera tak toho viac cuchovo zvladnem😂

pieces
30. aug 2018

Chodidlá je potrebné pravidelne a často zbavovať odumretej stvrdnutej kože pemzou a navštevovať pedikúru, treba nosiť ponožky, ktoré popri bavlne určite neobsahujú polyesterové vlákna ale skôr polyamidové.

vandy1
30. aug 2018

@julkaaa1 najjednoduchsi, najlacnejsi aj najucinnejsi je kupel vo vode so sodou bikarbonou, kludne aj celotelovy. Nohy staci na 15 min namocit 🙂

simonkaa27
31. aug 2018

@pieces za mna pedikura uz ani nahodou. Prvy krat mi dievca ostrihalo nechty tak ze mi zacal z toho zarastat na palci nechet. Potom som dala sancu aj inym pedikerkam ale aj tak nic moc :/ Od vtedy radsej vsetko doma sama 🙂

pieces
31. aug 2018

@simonkaa27 ja vlastne tiež do pedikúry nechodím, chcela som tým napísať, že o nohy sa treba starať aby ich nebolo cítiť zápachom...

vandy1
31. aug 2018

U mna v zápase s pachmi víťazi soda bikarbona nadovšetko. https://www.dobrarada.sk/clanok/vyskusajte-magi...

shades3
2. sep 2018

Manzel dodava do lekarni a pedikur, kozmetika Gehwol. Maju skvely puder (klasika), ale aj specialne kremy..

shades3
2. sep 2018

www.gehwol.sk da sa aj priamo kupit

kubaj
29. sep 2018

Môjmu manželovi pomohol krém z lekárne Canespor. Natrieť 1x denne a nohy nezapáchajú. Funguje to!