Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo nakupujete cez ebay?

nela30
29. nov 2012

co sa najviac oplatí?

sintra
29. nov 2012

Vsetko 🙂 Srandujem, sruby do auta nie, ale oblecenie, kozmetiku, hracky napriklad...

qwerty01
29. nov 2012

No my vsetko🙂 🙂 od nabytku cez oblecenie az po tie sruby do auta 😀. Ja zijem v anglicku takze tu sa nam cez ebay oplati kupovat, najde sa tam vela veci o dost lacnejsich nez v obchode.

mangoli333
29. nov 2012

Ja skoro všetko od oblečenia až po obal na telefon 🙂

sissy27
30. nov 2012

okrem potravín snáď všetko 😀 a čo sa oplatí - no na to nie je jednoznačná odpoveď, sama si musíš nájsť cenu, ktorá ti vyhovuje a pri ktorej si povieš "to sa mi oplatí" .... je tam možnosť nákupu z celého sveta, treba rátať aj s poštovným, ale napr. čínsky predajcovia často poštovné neúčtujú, ale zas je tam riziko, že dostaneš poctivný čínsky šmejd, ktorý sa veľmi nepodobá na to, čo bolo na fotke...

nice202
30. nov 2012

oblecenie zatial

gumimaci
30. nov 2012

doplnky k telefonom, notebookom. Naposledy kameru do auta. Z ciny a dokonca aj funguje 😀

dejka77
30. nov 2012

Kadeco. Ak v obchode nezozeniem podla mojich predstav co chcem tak idem na ebay. Manzel kupuje hlavne suciastky/doplnky do auta, ja napr. oblecenie pre deti, kozmetiku, hracky, postelnu bielizen.

franziska2010
14. jan 2013

oplati sa objednat jednu vec?kolko je asi postovne?

lucik194
14. jan 2013

naposledy lyze z rakuskeho ebay, predtym z anglickeho nahradne hlavice na holiaci strojcek, vselico.....
keby som zila v UK tak som "zavislacka" 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli