Čo napísať chalanovi, ktorého som spoznala na dovolenke a je mi s ním super?

tamara885
15. aug 2020

Čo mám napísať chalanovi ktoreho som spoznala na slovensku na dovolenke a je mi s ním super? Naše mesta / dediny sú od seba vzdialené asi 2 hodiny čo je okolo 130 km a ani jeden nemáme vodičák? Píšeme si spolu a radi by sme boli spolu ale sme od seba ďaleko?

leuchtturm
16. aug 2020

ak sa on neozve, kasli nanho. Dovolenkove lasky zvyknu vadnut najrychlejsie 😉

leuchtturm
16. aug 2020

ozaj, Bravo alebo Kamarat sa uz nepredavaju v novinovych stankoch?

hopsadobrandejsa
16. aug 2020

@moonlight1210

Ja problem s platením nemam, ale zeny stale nechajú platit muzov hoci su samé zárobkovocinne. V minulosti boli zeny domácimi zienkami a nemali príjem takze samozrejme platili muži co bolo uplne normalne.

Dnes ten príjem maju a napriek tomu si stale nechávajú platit plných 100%. Mne osobne viac imponujú zeny ktore sa chcu aj finančne spolupodieľať na spoločnej budúcnosti.

Tieto zastarale casy typu "ty sa moja len dobre vydaj a budes sa mat v zivote dobre" su uz davno vorbei.

Chceli ste rovnaké prava, s nimi priamo úmerne prichádzajú aj povinnosti. Ak tu niektore tvrdia, ze s mužom ktory nema auto by nestrácali cas, to znie skor povrchne. Ak by to muži zobrali takisto, to uz by bola rovnoprávnosť pretoze obe pohlavia by sa dožadovali toho istého.

Podla mna je super ak je žena otvorená a povie, ze nema zaujem o muža bez auta ci bytu. Uľahčuje to cely proces selektovania kedy vies ktora žena je do koča aj do voza a ktora nie ;)

h2
16. aug 2020

@tamara885 Ahoj, keď som ja mala 17 rokov, zoznámila som sa na dovolenke v Španielsku s chalanom zo Švédska. Mal 18 rokov. Bolo mi s ním super a bol to prvý chalan, s ktorým som sa bozkávala (ja viem, som strašne zaostalá 🤭). Dohodli sme sa, že si budeme písať. Bolo to pred 28 rokmi, takže "písať si" neznamenalo maily, esemesky, ani nič podobné, ale normálne poštou. Ja som mu nechcela dať adresu, že mu napíšem svoju, keď mu budem písať. Ale už vtedy som vedela, že to nemá zmysel. Síce som mu napísala, ale svoju adresu som mu nedala a tú jeho som potom zahodila. Niekedy proste musí zvíťaziť rozum nad srdcom. (Ale neviem, prečo si tú jeho zložitú švédsku adresu dodnes pamätám.) 😊

hankm
17. aug 2020

@gadrels kedy, kde ? 😁