Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomáha na zhustnutie vlasov?

janko500
16. okt 2017

Dobrý deň 🙂 Mám 13 ročnú dcérku, ktorá má veľmi riedke a jemné vlásky... Čo vám pomohlo na zhustnutie? Nejaké rady alebo typy, možno niečo prírodne, čo ste vyskúšali a zabralo🙂 Poprípade pomohlo by keby som ju dala ostrihať na kratko? Zhustli by vlásky celkovo, alebo by sa zdali len opticky hustejšie? Ďakujem 😀

kengurica
16. okt 2017

Pocet vlaskov nezmenis, je to dane geneticky. Vekom mozu spevniet. Ale nie zhustnut. Na to nezaberu ziadne tabletky, vodicky, sampony... Vhodny uces (strih) moze opticky pomoct objemu.

ertlovik18
16. okt 2017

moze sa to zmenit aj vekom, kamoskina dcerka mala jemnunke vlasy, vyzeralo ak keby ich mala malo, nechala si narast vlasky asi po zadok a potom na kratko ju ostrihali a tie vlasy sa jej tak zmenili, zhustili, ze to som este nevidela 🙂

janko500
autor
16. okt 2017

@ertlovik18 moja dcérka má vlásky teraz takmer po zadok. 🙂 Na ako krátko ich ostrihala po ramenná, alebo kratšie?🙂

ertlovik18
16. okt 2017

@janko500 tak trosku kratsie, akoby na mikado alebo tak, proste asi dva centimetre nad ramena 🙂 Najskor ani nechceli strihat, ale malej nejaka pani povedala, ze by si od nej vlasky kupila tak s vidinou peniazkov silou mocou ostrihat a aj to bolo na nieco dobre 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli