Čo robiť s ľuďmi, ktorí pchajú do všetkého nos?

suzik77
27. sep 2010

Rozmyslam nad tym, co robit s clovekom, ktory pcha nos do vsetkeho? Lezu mi na nervy ludia, ktori sa hraju na organizatorov, diktatorov, ci vsemocnych. Co s nimi? Mate s takymi ludmi skusenosti? Ignorovat, nevsimat si, neriesit? Alebo? 😉 🙂

martina2001
27. sep 2010

ahoj, odporúčam nevšímať si, ignorovať. ja to tak robím od istého času a žije sa mi oveľa lepšie, prinajlepšom sa nad tým človekom zasmejem 😀

traktor
27. sep 2010

nevsimat si ich, ignorovat..lebo cim im das väcsiu pozornost, tym maju väcsi pocit, ze su silnejsi a mudrejsi..

titkovamiriam
27. sep 2010

zalezi kde ich stretavas ak sa da ignorovat,no ak je to napr. tvoj sef ci svokra je to horsie 😠 na diskusiu moc nedaju lebo chcu presadzovat svoje nazory.....tak asi len tisko trpiet alebo ist do konfliktu...
Uplne najhorsie je ak si takehoto cloveka najde niaky tvoj kamarat ci kamaratka potom sa vela veci pokazi ☹ ☹ ☹

alenkakamil123
26. apr 2022

@martina2001 ahoj a čo by odporucila mne 🥺 kedže mam priateľa a ludia ktory ma vobec nepoznaju ani ja ich rozpravaju omne bludy ktore niesu pravdive 🥺 zevraj som neplodna 🙄 pravda na tom je ze som bola tehotna len som potratila lebo bolo mimomaternicove babetko tak nerozumiem tomu ako mozem byt neplodna🙄

martina2001
27. apr 2022

@alenkakamil123 presne to isté co som napísala v prvom príspevku 😉

alenkakamil123
27. apr 2022

@martina2001 jasne viem čitala som ale mam to tak tažke pretoze s priatelom sme spolu sice kratsiu dobu ale sme stastny a kedže sa omne take bludy siria tak jeho mama je proti nažmu vstahu ... nieje to lahke prenas 😔

alenkakamil123
27. apr 2022

@martina2001 a ktomu este jej vadi ze som oravislavna cirke ze nie katolicka ale v podstate boh je jeden a katolicke pravoslavne nabkzensta su skoro tie iste uz jej naozaj nerozumiem 😑