Čo robiť so zle odfarbenými vlasmi?

caroline_
19. jún 2019

Ahojte baby.. Obraciam sa na vás ani neviem či s radou alebo co.. No asi ma už drbne fakt... Ide o to, že 7 rokov som si farbila vlasy na čiernu, pôvodnú mam takú gaštanovo hnedú... A asi pred 4 mesiacmi som bola u kaderníčky na odfarbeni lebo som chcela ist späť na svoju pôvodnú.. No po odfarbeni som to mala hrozné, ryšavo žlté nerovnomerne.. Tak som sa predvčerom rozhodla ze si ešte skúsim dat ja hnedú farbu, vybrala som si orieskove moccacino, umyjem si vlasy, a skoro ma chytil infarkt.. Skoro čierna.. Mam to úplne tmavo hnedé až do čierna.. Mam počkať a dúfať ze sa mi to trochu ešte vymyje? Ďakujem za rady...

soulmate9
19. jún 2019

@caroline_ dobrý deň, určite sa to časom zmyje a bude svetlejšia. Trosku ju aj slniečko povytiahne na svetlejšiu. A ja byt tou kaderníčkou, tak vás s takou hlavou ani nepustím domov... Už existujú rôzne tonovace na vlasy, ktoré utlmia tieto otrasné medené a žlté farby. Ale to žiaľ amatérky kadernícky nepoznajú...

nadejna7
19. jún 2019

@caroline_ mala by si to nechat tak vyzmyvat a potom nieco riesis lebo si odpalis vlasy a potom budes mat oci pre plac...

caroline_
autor
19. jún 2019

@soulmate9 ďakujem, veľmi si ma upokojila v to aj dúfam..

caroline_
autor
19. jún 2019

@nadejna7 ved jasne, to ma na tom mrzí najviac že to odfarbenie mi ich dosť zničilo a teraz som skoro tam kde pred tým.. Asi to už nechám tak.. A ďakujem 🙂

limetka69
19. jún 2019

@caroline_ treba si vyberat velmi svetle hnede odtiene a budu akurat. kadernicka mi povedala, ze na fotke na skatulke si mame vsimat vlasy v tieni nie tie co sa lesknu so krasnej hnedej, tak vyberam tak a je to fajn, odlesky skoro spinavy blond, v tieni tmavohneda a mam hnede vlasy. :D

hennyinnsbruck
19. jún 2019

Ja som si B4 kou (zmyvac farby) vymyla pekne červené vlasy.. Ostali také medené... Pekne, ale chcela som to dat na blond. Tak som dala taky nie moc bledý blond na to, a bum hnedé 🙈🤣
Pre mňa záhada ako je toto možné 🙆

Kamoska kaderníčka vravela ze to preto na tmavo chytilo lebo mam stále červený pigment vo vlasoch.
V júli idem kaderníčke nech mi to dá na poriadok. (moje vlasy su bledé)
Tým som chcela povedať ci aj tebe v tých vlasoch neostal tmavý pigment.

caroline_
autor
19. jún 2019

@hennyinnsbruck no, hotová alchýmia :D

hennyinnsbruck
19. jún 2019

@caroline_ ja som nad tým dumala prečo mi na tmavo chytilo, jaaze nejaká chemická - divná - mne nevysvetliteľna reakcia 🤣🤣🤣 a nie no.. Mrcha pigment 🙈

caroline_
autor
19. jún 2019

@hennyinnsbruck
A ako si to neskôr doriesila?

viera1107
19. jún 2019

@caroline_ ja mam podobný problém, neviem sa zbaviť tmavej farby. Keď som si zosvetlovanim vysušila vlasy kaderníčka mi doporučila masku Loreal Prof. ABSOLUT REPAIR a tá mi veľmi pomohla. Prípadne ak myslíš, že to máš moc zničené tak v dobrých kaderníctvach majú také jednorázové séra, cena je okolo 15 € za aplikáciu ale tiež to pomáha.

hennyinnsbruck
19. jún 2019

@caroline_ ešte nedoriesila... 8.7 mam termín u kadernícky.. Ideme na slovensko. Tu si to nedám robiť stojí to 3x viac 😊😊
Pobedala som jej co som ja postvarala a vravela ze uvidime🤣🤣🤣 aby mi vlasy nevypadali🤣

planetazem
19. jún 2019

Kupte si harmancekovy caj a pri kazdom unyvani si vylejte na hlavu ten caj mne to stiahlo pekne ciernu farbu 🙂

eva8
19. jún 2019

Nabuduce treba kupit farbu o ton svetllejsiu ako chcete. Tak mi bolo poradene kadernickou a mam to odskusane

caroline_
autor
20. jún 2019

@planetazem a môžem sa opýtať ze aky pomer si robila toho čaju? A asi po koľkých použitiach si videla rozdiel? Ďakujem 🙂

cichlida
20. jún 2019

Baby na to su kadernicky, aby vam farby nechytali halabala...moja mi vzdy vysvetluje, ake je to vlastne zlozite, ake farby na aky zaklad sa mozu pouzit a to hlavne pri odfarbovani na svetlejsie..hotova veda😁.tonovace su samozrejmost...prechadzam tymto procesom zosvetlovania uz treti mesiac, ale moja kadernicka si dava pozor a robi to setrne, aby mi neznicila vlasy a vzdy som max spokojna...ja by som sa bala experimentovat doma.

simca06022011
20. jún 2019

vyzmyva sa to postupne, mne farby z obchodu chytali skoro vsetky na uuuuplne tmavo.. a to mam prirodzene svetle vlasy a kupovala som si farby ako orieskova, medena zlata atd.. po zmyti... bach tmavohnedocierno kadejaka... hlavne tam kde je vlas uz poskodeni farbenim, resp. odfarbenim. Treba to nechat na odbornikov. Stahovanie ciernej farby je tazke z vlasov, treba vydrzat a vlasy posupne si nechat odrast vlasy... Sestra sa na to vykaslala a radsej si dala zase ciernu. Ziadne pokusy doma.. raz som ten ztahovac farby skusala po tomto zazitku, minula som asi aj 3 balenia a nic z toho..

simca06022011
20. jún 2019

@cichlida aj pri farbeni zo svetleho na tmave je to alchymia, niekomu vlasy skoncia cierne, inemu zelene alebo ruzove :D

cichlida
20. jún 2019

@simca06022011 jasne, tak mne vysvetluje hlavne to zosvetlovanie, ale verim, ze aj opacne je to veda😊

lenuska1907
20. jún 2019

ak si pouzila palette tak sa necudujem, mne sa stalo to iste, oni maju hrozne tmave tie farby, dala som si prvu hnedu po blond a mala som ich tiez takmer cierne, no veru nebolo mi vsetko jedno, mozes vyskusat zmiesat sampon proti lupinam so sodou naniest na vlasy a nechat posobit a potom zmyt, umyvaj aj kazdy den, vyzmyva sa rychlejsie, mozes vyskusat aj zabal z popucenych tabliet vit C to tiez pomaha, a potom su nejake cistiace sampony (myslim ze balea robi) tiez sa vyzmyva rychlejsie, no necakaj zazraky zosvetlia sa len trochu ( odtien dva )

caroline_
autor
20. jún 2019

@lenuska1907 loreal som použila, palettku by som si netrufla :D ďakujem vyskúšam všetko asi :D

planetazem
20. jún 2019

@caroline_ ahoj do nejakeho stredneho hrnca som si dala vrecusko vyluhovat a cele vyliala na vlasy ale uz neoplachovala fuu nechcem klamat ale asi cca po minuti celej krabicky caju co sa mi zda cca 20vreciek 🙂 a neznicila som vlasy

eliska13
20. jún 2019

@caroline_ dobrá kaderníčka neexistuje, aby Ti nestiahla na 2,3 x vlasy.na to odfarbene Ti mala dať nejakú bledohnedu, medovu
Teraz už len čakať a odznova....ale radšej zaplať veľa aby dobrej kadernícky ako u takej čo Ti správi zase ryšavé.najlepsie by bolo vlasy čo najviac zostrihat a zbaviť sa zničených vlasov
Existuje olaplex a ten Ti vlasy stiahne o veľa tónov
Kamarátka ma havranie čierne vlasy a dáva si hnedú😉

evora29
20. jún 2019

Stale lepšie, ako ked som si blond zafarbila hnedou farbou a výsledok bola zelená hlava 😂 normálne seriózne zelene vlasy...vymylo aa to asi po mesiaci

jana_eyre_2
20. jún 2019

no hlavne zmenila by som kadernicku, aby pri ziadosti o gastanovu hnedu dosiahla hrdzavu nerovnomernu, tak to asi nebude velka odbornicka..

nitka1157
20. jún 2019

@hennyinnsbruck ako vyzera ten zmyvac kde kupim

eliska13
20. jún 2019

@jana_eyre_2 môže byť, že na prvý x to bude zle, flakate tá čierna je svinstvo, ale mohla jej to natonovat

hennyinnsbruck
20. jún 2019

@nitka1157 v dm som kupovala.. Je aj modrý ale tento je silnejší