Čo s výtvarnými dielami našich detí?

24. jan 2023

Prosím o nápady, ako uskladňujete/vystavujete obrázky vašich detí. Mám nadanú 8r ilustrátorku a nechcem tie pekné diela vyhadzovať, no chladnička je už nimi obmagnetovaná a voľná stena obrámovaná. Ostatné len zakladám do obalov na pamiatku. Čo by sa dalo ešte urobiť s vydarenými kúskami, zalaminovať, či nejaká iná technika? Existujú nejaké výtvarné zakladače?
Ďakujem za inšpiráciu.

zeldia
24. jan 2023

Odfotit a vyhodiť

dadka_bb
24. jan 2023

@zeldia ja ani nefotim a vyhodim🤣

mamusa123456789
24. jan 2023

My máme doma malého Picassa... Ona na maľuje, dá na chladničku, keď už nie je kde, tak manžel dá dole a odloží, keď je toho strašne veľa pre triedi, tie odflaknute idú na podkúrenie a tie pekné do úložného boxu

autor
24. jan 2023

@kristinka109 dakujem pekne,

autor
24. jan 2023

@hederamonstera wau super! Dakujem pekne.

autor
24. jan 2023

@vulka dakujem, vyborny napad.

skolara
24. jan 2023

ja vsetko vkladám do knih v knižnici. Vyznania, obrázky, odkazy ...... A potom listujem a nájdem a spomínam.

autor
24. jan 2023

@nikayla dakujem

autor
24. jan 2023

@maaamiii dakujem. Prosim ta, ten papierovy zakladac na casopisy je co? Kupujes to v papiernickom obchode? Dakujem.

autor
24. jan 2023
autor
24. jan 2023

@skolara dakujem. Mame vela vykresov vo formate A3, takze potrebujem aj nejaky vacsi obal. Povodne somto gumickovala do ruliciek, ale uz je toho privela.

lenkalenka1987
24. jan 2023

Dcéra zo skolky doniesla asi 100 diel. Asi 5 sme odložili, zvyšok sa vyhodil. Bohuzial, nie je na to priestor. Rodičia v garazi uchovávajú ešte naše zošity zo zakladnej skoly, nikdy sme si ich nepozerali. Bohuzial, netreba sa sentimentálne viazať na takéto veci, lebo potom má človek zhromaždeného kopec “bordelu”, ktorý nepotrebuje. Dnes, v čase digitalizácie, by sa dali nejaké aj nafotit. Tiež som spravila par takýchto fotiek dcery s dielom v rukach a to zostane uchováne ako spomienka.

oblecenie99
24. jan 2023

Moja kolegyňa skenovala 🙂

autor
24. jan 2023

@oblecenie99 dakujem, dobry napad.

autor
24. jan 2023

@lenkalenka1987 odkladam to pre deti, aby mali spomienky na detstvo. Nech si ony v dospelosti rozhodnu, ako s tym nalozia. Digitalizacia je dobry napad, dakujem.

maaamiii
24. jan 2023

Odfotim ti zajtra, ako to mame. Malá už spinká, nechcem ju vyrušovať. Už ani neviem odkial ho mám 😅

autor
24. jan 2023

@maaamiii jasne, vobec to neponahla. Dakujem pekne za ochotu.

petus6
25. jan 2023

@hederamonstera toto som hľadala aj ja, ale nasla som iba na eBay alebo Ali

maaamiii
25. jan 2023

Momentálne má v jednom omalovánky a pracovné zošity a v druhom časopisy a pár obrázkov. Máme este jeden, len neviem kde, lebo prerábame trošku dom, tak je pár vecí ani sama neviem kde 🤷🏼‍♀️😅😂

autor
25. jan 2023

@maaamiii dakujem krasne

maaamiii
25. jan 2023

Nemáš za čo. Snáď pomohlo. Má to pekne uložené, tak si to vie aj sama vybrať a sama odložiť 😊 príde mi to praktickejšie, ako zakladač a podobné metódy 🤔

autor
25. jan 2023

@maaamiii ano, vyzera to aj dobre aj prakticky

alic74
31. jan 2023

Ja som nedávno videla dobrý nápad. Odfotené kresby a spravená z nich fotokniha.

autor
31. jan 2023

@alic74 dakujem