Čo si mám myslieť o kamarátovi?

29. júl 2022

Keď kamarát, s vami a vašimi deťmi rád trávi čas, povie vám niečo osobné, a dá vám kompliment, ide sa s vami prejsť, keď niekam potrebujete ísť, aby ste našla sama, keď ste vonku,ako partia pozerá sa na vás, aj keď ste obďaleč, usmieva sa na vás...

miriam11
29. júl 2022

Chalan sa zamiloval 😁

bloger
29. júl 2022

Možno, že sa tomu kamarátovi páčiš.

autor
29. júl 2022

@miriam11 to azda nie.😁 ale je to zvláštne. Mám z toho zvláštny pocit. Keď sa takto chová... lichotí mi to, ale je to zvláštne.

mikadooo
29. júl 2022

Nuž, uvidíš ako sa to vyvinie. Myslím si tiež, že možno by chcel časom patriť do vašej rodiny, ale možno ti len chce pomôcť, ak si na deti sama a on má vzťah k deťom, ťažko povedať. Ja by som tomu dala čas a tešila sa z príjemných chvíľ.

cocolino234
29. júl 2022

@autorka mne skôr príde, že by si chcela, aby to tak bolo a tak za bežnými vecami hľadáš pozornosť, ktorá by mohla znamenať niečo viac. Tiež mám kamarátov, s ktorými sa k sebe takto správame, z diaľky si vymieňame pohľady, pomáhame si, trávime spolu dosť času, pomôžu mi odniesť ťažké veci, odprevadia ma po tme, sú to naozaj také bežné priateľské veci a obe strany sme zadané, takže mi skôr príde, že len ty za tým hľadáš niečo viac ale teda čas ukáže. 🙂

retatka
29. júl 2022

Vôbec nemusí byť ,že má o teba záujem ,ženy často vidia viac,namýšľajú si ….Možno je len ľudsky ,priateľsky,zhovorčivý,citlivý typ muža .Niekto má intenzívnejší očný kontakt ,niekto slabší ,no to nemusí ešte nič znamenať .A to ,že ti pomôže ?Tak je typ muža ,čo rad pomáha druhým .Nie každý je nevychovany bulo,skúpy na slovo .

ankare
29. júl 2022

A Tebe je sympatický? 🥰

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasaniejevsetko
29. júl 2022

Je slusny a vychovany, nic za tym nehladaj.Teraz je malo takych ludi, bud rada ze ho poznas. Ja mam aj take priklady, ze rodina sa tvari ze ma nepozna a nevidi a ja sa preto velakrat trapim. Veru prijemny pocit to nie je. Bud rada ze mas pri sebe normálnych ludi.

autor
29. júl 2022

@cocolino234 také priateľstvo, som zažila naposledy asi na ZŠ... vôbec neviem už ako to funguje... väčšina,,kamaratov" funguje na princípe,,pomôž mi a ja na teba nebudem mat čas, keď budeš potrebovať ty"... preto je to pre mňa neznáma...