Čo so šedinami v 30-ke?

brunette555
21. aug 2019

Babyy je to tu :( . Aj mna prave priviitali prve sedive vlasy.. mam 30 rokov a mam dve male deti ( dost stresu 🙂 ) mam to trochu aj geneticky danee :/ .. Ako ich riesite vy ? Nieje to az tak hrozne ,mam sivych mozno 10 vlasov 🙂 . Keby nie kamosiek , ktore mi to dali patricne pociitit ! :D , ani by som si tie sedive vlasy nejak nevsimla 🙂 .ale ano su tam .. :/ nechcem sa teraz kvoli par sedinkam kazdy mesiac farbit a nicit inak moje celkom kvalitne vlasy :/ ale co teda styym ??! 😅😣🙏

zooeynka
21. aug 2019

@brunette555 ak ich je fakt len 10 tak odstrihni pri korienkoch. Ale skor ci neskor zacnes farbit. Alebo si zvyknes na par sedin 🙂

petamada
21. aug 2019

ja som sediva od 20tky, tak co ti poviem, farbim, ale nie kazdy mesiac, by ma piclo 🙂

vamajka
21. aug 2019

@brunette555 aku farbu vlasov mas? Existuju spreje na vlasy videla som v reklame ja stym skusenosti nemam. Ja mam od prirody melirovane brunet vlasy takze ani po 40 mi niesu vidno sediny nastastie. Aj ked par by sa ich naslo najhorsie ked mas cierne vlasy

eru331
21. aug 2019

Ako ak sa nechceš farbiť, tak asi si ich len vytrhnúť, neviem. Videla som niekde v dm že majú takú farbiacu špirálu na šediny, no je to také riešenie vieš, to sa môžeš dať aj nafarbiť

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0hena0
21. aug 2019

@brunette555 sprej na vlasy, vyhodene peniaze. Kup si v DM drogerii Hennu na vlasy. Vytlacis kolko ti treba a tych par vlaskov zafarbis. Neskor mozes aj celu hlavu. Henna ti nijako neublizi.

deti95060810
21. aug 2019

na začiatok stačí aj melír...samozrejme od kaderníčky...

kristina_00
21. aug 2019

@brunette555 akú máš farbu? Ak tmavú jednoznačne henna 😊 a nijak tvojim vlasom ani neublíži

wokokoza
21. aug 2019

@0hena0 Súhlasím, aj ja som si dala párkrát sprej a nič. Vôbec to nedržalo. Na šedivé vlasy jednoznačne je najlepšie jedine farbenie alebo henna. Henna síce je kvázi náročnejšia na aplikáciu, ale tak to je všekto sila zvyku 🙂

ave17
21. aug 2019

Ja som Sediva od 19,od 25 na komplet, farbim každý mesiac, vlasy to zvládajú v pohode zatiaľ 🙂

h2
21. aug 2019

@brunette555 Ahoj, keď som ja začala šedivieť a tých šedivých vláskov bolo málo, tak som si ich normálne vytrhávala. Ale vekom šediny pribudli a nemôžem si vytrhnúť pol hlavy, takže normálne farbím, pokojne aj každý mesiac, nie je na tom vôbec nič strašné, ako tu niektoré písali.

fkata
21. aug 2019

Ja mám ešte pár rokov pred 30-kou a už tiež prvé šediny. Ja si ich vytrhnem ak zistím, ale vzadu prd vidím. Farbiť si ich nechcem, ale v tmavých vlasoch vidno.

0hena0
21. aug 2019

@brunette555 a nie DM drogeria ale teta, sorry.

dadka36
21. aug 2019

Farbim si len tie pramienky vlasov, ktoré potrebujem, v rovnakej farbe ako sú moje. Alebo kupujem sprej, po umytí vlasov sa vsak vymyje a treba ho striekay z blízka. Inak som s nim spokojná. Ak je len sem tak sedina, úplne to postačuje

grandzero9
21. aug 2019

@dadka36 co to je za sprej? A ozaj drzi aj na sedivych vlasoch? Lebo co som pocula, ze na sedivych drzi maloco :/

mondolina
21. aug 2019

Používam sprey L'Oréal alebo Syoos, ja som spokojná.

brunette555
autor
21. aug 2019

Vaau baby vdaka za postrehy 🙂 ! No mam take tnavo hnede vlasy svoje oriridzene. V mladosti si presli meliirmi a farbenim velakrat. Po cca 2rokoch som ich dala akotak doporiadku a uz asi 5 rokov ich udrzujem v dost dobrej kondicii , co sa pevnosti a hustoty tytka ;) no a zrazu ..bum ..prve sediny :O :/ .. a som nahrata :D Viem ze existuje ta spirala na vlasy, ci root retoucher 🙂 len to treba asi dennne davat :/ jedine skusit tu henu...aj ked mam znej trochu obavy, nechcem skoncit so zelenou hlavou :D 😅 a ako dlho ta hena vydrzi? Tak ako farba z drogerky?

galioska
21. aug 2019

Zvykaj si , bude horšie, najmä keď si bruneta už ani odtieň nechytia vždy to bude pri korienkoch bledsie a po 2 zmytiach opäť šedivé😁

brunette555
autor
21. aug 2019

@galioska vdaka :D .. uz si jedine postupne davat blond melir 😅

galioska
21. aug 2019

@brunette555 hej naj riesenie

sjuzan77
21. aug 2019

@brunette555 špirála na vlasy syoss, kúpiš v DM 😉

dadka36
21. aug 2019

@grandzero9 mala som uz viacero znaciek, momentálne je to syoos. Drží, treba sa držať návodu, ja, som spokojná

rora
21. aug 2019

Ja sediviem od 25ky.... "zdedila" som.... ked ich bolo par, neriesila som... potom som uz farbila kazdy mesiac ale fakt o nervy to bolo. Sprejom som moc neverila ale uz som bola donutena vyskusat. Predavacka mi ale v 101tke odporucila z celej ponuky co mali iba znacku Loreal, ze ostatne su v nizsej kvalite (no nemam odskusane), ostavam pri Loreali, sprej mi vydrzi cca 3dni, potom dostreknem kde treba. Zmyvam si tak kazdy piaty den vlasy (za normalnych okolnosti). Sa to vymyje a potom dam znovu. Konecne aspon mala zachrana

27dianka
27. aug 2019

@rora Lenže sedí ti to s odtieňom vlasov??

rora
27. aug 2019

@27dianka farbmi si na hnedo-plavú a sprej mam v odtieni Dark Blond a pasuje mi to

27dianka
18. sep 2019

@rora Heej? Tak fajn, skúsim si to kuk 🙂

slamocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz