Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

sisulik
21. apr 2007

idem na yahoooooo...

tomaslavka3
21. apr 2007

safiah-mne do piercingu mudrovali vsetky sestricky.kedze som bola v nemocnici cez2mesiace bolo ich dost.Niekedy som mala hrozny pocit,pozerali na mna...ostalo ticho...bohvieco si vobec mysleli.Navadzali ma,ze si ho mam dat dolu,ked som tehotna.Lekarom nevadil,az pred porodom sam si ho dala prvy krat dolu kvoli ultrazvuku a cisarskemu.Ale bola som neoblomna,pretoze si nanho velmi potrpim.Nezabudaj si ho denne cistit,obcas si ho vyber a vycisti aj pupok.Teraz,je to potrebne,aj ked sa nezapaluje.Ver mi mam to odskusane.

escada17
autor
21. apr 2007

tomaslavka, zase som kukla fotky- take su krasnunke dievcatka a vyborne ty vyzeras po tolkych detoch, neskutocne, neverila by som.

maca793
21. apr 2007

pri dvojičkách mi doktor sám navrhol, že mi povie pohlavie detí. na 100% dievča a 95% tiež dievča. 5% si nechával rezervu. vyšlo mu.
teraz pri druhom tehu mi kamoška vravela, že to bude chlapec, nechcela som tomu veriť, mala som tušenie, že to bude dievča. doktora som poprosila, či by mi nespravil sono a nepovedal pohlavie. a moje tušenie sa potrvdilo. dievčatko. dovtedy som kupovala veci v neutrálnych farbách, nedalo sa mi kupovať veci pre chlapca. keď mi doktor povedal, že to bude dievka, tak som razom nechala v meste celé výžívne pre dvojičky od šťastia.

tomaslavka3
21. apr 2007

escada,ja tiez liekom neverim a duplom v tehotenstve.Precitala som si co sa ti po nich stalo.Zub aj mne vytrhla s injekciou v uplnom zaciatku tehotenstva,nastastie nemalo to vplyv na plody.Tiez som mala obavu,lebo zevraj sa to nema.

escada17
autor
21. apr 2007

vies, tuna lekarom mozno viac verim, lebo si nemozu dovolit robit chyby ( nie je ich chyba, ze som mala alergiu na penicilin, pytali sa ma predtym a povedala som, zenie, lebo som ju nikdy nemala predtym )- ak by sa mylili, ludia by ich zalovali, tak to tak beriem, ze vedia, co sa smie

safiah
22. apr 2007

ahoj slavka no to mas pravdu s tym cistenim,ked som si dala ten krem na strie co mi neurobil dobre tak sa mi to zapalilo davam si na to aloe vera tak hadam pomoze no zatial mi nan nikto nic nepovedal tak dufam ze ani nepovie 😎 ja som si uz moc zvykla ze ho mam a to je uz asi 7 rokov.
ach viete ze aj ja tuzim aspon po jednom dievcatku, manzel chce mat futbalistov.dobre ze nespomenul ze chce mat druzstvo no take mensie by som brala.4 tvor clenne?

safiah
22. apr 2007

escada to mas pravdu lekari vedia, a tymto sim ipripomenula ze mam alergiu na betadine a ten sa poziva vraj aj pri porode tak si to zajtra nahlasim.

safiah
28. apr 2007

juj tak tu nikto nebol takmer tyzden?ja som konecne doma z nemocnice a tak som sa tesila ze nieco nove pocitam a vy ste tu nic nenapisali ☹
asi vas laka slniecko co?

escada17
autor
28. apr 2007

baby, ja nestiiiiiham vcera-dnes...este teraz pri baleni odbehujem, lebo kamosku cakam 😉 ako samate? Safiah, preco si bola v nemocnici? My sa stahujeme a kym sa zabyvame, tak tu moc nebudem...(asi)

safiah
28. apr 2007

juuuuj tak nech si to skoro date doporiadku a skoro zabyvali a hlavne natiahli internetovu siet hehe aby si nam tu mohla pismenkovat.noo ja som bola koli tlakom v podbrusku tak si ma tam nechali a zasili krcok lebo som ho mala skrateny a trosku makky.ale som nesmierne stastna ze som uz doma lebo som mala ostat este dva dni a nechceli ma pustit no nakoniec som ich ukecala ze budem poctivo lezkat doma.tak sa nam escada setri a neprezen to s tym stahovanim upratovanim a tak ok?davaj si na seba pozor

escada17
autor
28. apr 2007

dakujeeem, aj vy 😉
normalne som sa na stahovanie tesila, ale uplne som zmenila nazor 😢 unavena som ako kon.

safiah
28. apr 2007

tak ked budes mat viac casu tak popiseme.tak pekny vikend ja idem oddychovat papa

escada17
autor
28. apr 2007

pa 🙂

tana284
27. okt 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

Ja by som chcela by to bolo prekvapenie