Čo vám tento rok dal a čo vám vzal?

bylinka25
31. dec 2023

Dobrý deň, žienky,
pomaly sa končí starý rok a o pár hodín privítame ten nový.
Moja otázka znie, čo/koho vám tento rok dal/vzal?
Prajem vám veselého Silvestra a úspešný vstup do roku 2024.
Snúbeniciam prajem nádherné prípravy na svadbu a šťastný krok k oltáru,
budúcim mamičkám radostné očakávanie ratolestí a šťastlivý pôrod,
mamičkám a oteckom želám radosť z detičiek,
vydatým a ženatým ešte šťastné roky manželstva
bezdetným nádej, aby sa dočkali svojho potomka.
Všetkým tu, na Modrom koníkovi prajem šťastný Nový rok, nech je lepší, ako ten, ktorému odrátavame jeho posledné hodiny.

tinkatomas
31. dec 2023

vzal mi mamu😥...

bublinka1426
31. dec 2023

vzal mi vela. ale aj daco dal do zivota..kazdy rok zakopnem a poucim sa, musim ist dalej

gelifil
31. dec 2023

vzal mi otca...pred tyzdnom😢😢😢

stannuska
31. dec 2023

Vzal mi to najvzácnejšie môjho milovaného synčeka 😪😪 tento rok bol veľmi ťažký,plný skúšok,pádov,bolesti .... čudujem sa že žijem po tom všetkom

zuzulkika
31. dec 2023

@stannuska to mi je veľmi ľúto...veľa síl prajem.

blancheporte
31. dec 2023

@bylinka25 pred Vianocami mi vzal kolegyňu....ktorá mi bola kamarátkou a mamou.

kristinapetronela
31. dec 2023

Vzal mi starých rodičov 🖤😞

lenicka999
31. dec 2023

Mne tento rok dal úžasného manžela. Som za neho veľmi vďačná. Vzal našťastie len také maličkosti takže za mňa to bol veľmi úspešný rok.

drakvak
31. dec 2023

Vzal mi svokru v júli, nečakane, mala necelých 73 rokov a praskol jej nádor na hrubom čreve, o ktorom nikto nevedel 😢 Dal mi veľa krásnych dní s mojou rodinou, teším sa, že sme všetci zdraví a ľúbime sa. Tiež mi dal veľa cestovateľských zážitkov, bola som tohto roku v Dánsku, Taliansku a Slovinsku na poznávacích zájazdoch, to si veľmi vážim, že mám také možnosti ❤️

lucia13022023
31. dec 2023

Vzal neskutočne veľa. Ale to, čo mi dal bolo oveľa väčšie a silnejšie. Dal mi syna. To je jediné pozitívum. 2024, bud lepsi🙏

mimi3008
31. dec 2023

@bylinka25 dakujeme za krasne prianie😊neuveritelne ma tento tvoj krasny prispevok potesil😊aj tebe vsetko dobre do roka 2024, nech je lepsi, ako rok 2023 a zaroven horsi, nez bude rok 2025

mimi3008
31. dec 2023

@stannuska 😪😪😪uprimnu sustrast

722017
31. dec 2023

Mne vzal, dievcatko... Vytuzene.

blushbone11
31. dec 2023

Vzal mi otca a s ním aj celú rodinu (vzťahy sa po jeho smrti skomplikovali), vzal mi duševné zdravie, vzal mi domov, kam som sa rada vracala. Napriek tomu, že mám pocit, že viac mi už zobrať nemohol, verím, že všetko má svoj zmysel a hneď ako sa dám dokopy, život pre mňa niečo veľké chystá. Mám stále dve zdravé dcéry, za čo som z celého srdca vďačná. A ďakujem za všetko, čo mi prinesie nový rok. Prajem Vám veľa síl v Novom roku 2024. ♥️♥️♥️

majlo1234
31. dec 2023

Prajem vsetkym nestastnym vela sil do noveho roku! Bude lepsie, nemoze byt furt len zle.

Mne nevzal nic, celkovo sa povazujem za stastnwho cloveka, i ked nie je vsetko iba ruzove. Mam muza, dieta, sme zdravi, zvladzame splacat nase zavazky. A hlavne sme telativne zdravi. Cakame dalsi prirastok.

medea2003
31. dec 2023

@bylinka25 vzal mi iluzie, ze sa raz dockam toho dobreho pocitu z manzelstva, ze sme sa na vztahu sice narobili, ale stalo to za to... nestalo. A dal mi vedomie, ze mam skvele, sikovne a mudre deti.

riskoh
31. dec 2023

Pre mna bol tento rok velmi, velmi tazky…. Okrem straty starkej a ocina , nam vzal zdravie nasho dietata…. dali by sme vsetko za to, aby sme to mohli zvratit….

doriiis
31. dec 2023

Chvalabohu mi nikoho nevzal navždy.🙏
Tých čo odišli dobrovoľne,alebo som ich odstrihla pozdravujem a nech sa majú dobre.
Vzal mi prácu ale ponúkol druhu.2024 vezme aj túto,ale snáď ponúkne lepšiu💪
A čo mi dal? Veľa,veľa lásky,radosti,spokojnosti so svojím životom.Chvalabohu sme všetci zdravi.Nove ciele.Len sa mi potvrdilo,že mám skvelú rodinu,milujúceho muža,bombové deti.
Všetky materiálne veci a veci,ktoré neviem ovplyvniť sú nepodstatne.

miskakyska
31. dec 2023

...dal nám len samé choroby a nešťastia..vzal mi mamu,skoro aj syna..
od nového roku , ktorého sa veľmi bojím nechcem nič,nechcem,aby mi nič dával...iba ho prosím,aby mi už nikoho nebral..🙏
Ostatným v tejto diskusií želám veľa síl a zdravia☘️

alickapusinka
31. dec 2023

@stannuska 😢

alickapusinka
31. dec 2023

@722017 😢

alickapusinka
31. dec 2023

Mne vzal rok moju svokru skvelú obetavú ženu. Dúfam že ten dalši nám nikoho nevezme.

sev111
31. dec 2023

Vzal mi mamu...🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

mima172
31. dec 2023

Tento rok mi, žiaľ, viac vzal ako dal... Ale mám krásnu, zdravú dcéru a preto fungujem pre ňu a som za ňu nesmierne vďačná ❤️ Nemať ju, tak naozaj neviem ako by som sa donútila každé ráno vstať z postele 🙄🙂

butterfly333
31. dec 2023

@sev111 drahá to mi je veľmi ľúto 😢 prajem ti do nového roka všetko dobré 😘

mimuska328
31. dec 2023

@bylinka25 vzal mi 2 vytúžené deti a dokonca ešte aj papagaja ktorého sme si kúpili aby zmiernil aspoň trochu naše trápenie a priniesol do života trochu svetlá po tom všetkom zlom..

sev111
31. dec 2023

@butterfly333 dakujem❤
Tento rok 2023 bol naozaj extrem zleho...😪
Vy sa mate ako? Verim ze dobre...

buberova
31. dec 2023

Vzal mi zdravie člena rodiny. Dal mi prvú spoločnú dovolenku s manželom pri mori po pár rokoch a viacero pekných túr.

filili
31. dec 2023

Nevzal asi nič, práve naopak, veľa dal.. Mám za sebou pekný rok, som za to vďačná, nemôžem sa sťažovať. ❤️

la_dolce_vita
31. dec 2023

Dievcata, mne je az trapne napisat, ked to citam, ze som mala pohodovy rok a nic zle v nom.. som za to vdacna. Mali sme v rodine 3 okruhle narodeniny, tak som si uzila rodinu a oslavy, zaroven aj pekne zazitky spojene s cestovanim boli. Prajem vsetkym len to dobre v novom roku... kazde obdobie, aj to zle, niekedy skonci.