Čo vás za poslednú dobu rozveselilo?

1. mar 2022

Ahojte, napíšte čo vás za poslednú dobu rozveselilo. Cítim sa strašne úzkostlivo zo situácii na Ukrajine, do toho som doma sama s malým dieťaťom, partner je na služobnej ceste. Vtip, príhoda, meme, hocičo 🙂 všade panuje smutná atmosféra a je mi z toho ťažko ..

zuzudrnda
1. mar 2022

Toto je usmevne...

mamamasama
1. mar 2022
miadi
1. mar 2022
michu_
1. mar 2022

@mamamasama 😂👍

luccija
1. mar 2022

@miadi to čo je na okne veľkonočné vajíčka?🙂pekná farba tulipánov som zvedavá aké mne vyrastú som kúpila nové odrody rôzne farby aj skoro čierne

lussy37
1. mar 2022

Mňa toto...vždy, keď sa na to kuknem, rehlím sa ako kôň 🤣🤣

miadi
1. mar 2022

@luccija heeej uz sme farbili s detmi prvu davku zvykneme okolo 60 robit 🤣a potom ich rozbijeme vonku na chodniku a zas bude zabava ( a farebny bio bordel) milujem tulipany 😍u nas sa len roztopil sneh ale Ja uz mam Easter 🐣 decor nech uz je jar ( u nas byva neskor ako na Svk a nie taka pekna .. uprsana .. ) Ja som tiez nevedela akej budu farby boli este zelene pupce .

miskajerry
2. mar 2022

keď ma žiak chcel osloviť a namiesto pani učiteľka povedal tatík🙂

ivkaivka9
2. mar 2022

Na tomto som sa dobre zasmiala

misulienkamisa
2. mar 2022

Netreba sledovať negatívne správy, chodiť von na prechádzky, nájsť si nejakú aktivitu ktorá ťa bude baviť 🙂

julka828
2. mar 2022

@luccija kde si kupovala ?

mima172
2. mar 2022

Podotýkam, že moja dcéra sa volá Dorota, čiže to dosť sedí 🙂 Čiže toto pobavilo mňa.
Chápem, že doba je aká je a zatvárať si pred vecami oči nie je správne, no máme deti, treba fungovať a usmievať sa pre ne.

rembura
2. mar 2022

@mima172 toto meno inak vo mne vseobecne evokuje take nieco, ze je ten clovek, to dieta taky nezbednik 🙂

bubik6x
2. mar 2022

Dnes moja 5 ročná dcéra povedala 7 mesačnému bratovi : kriste pane necháš to už konečne?! Ty dostaneš na holý zadok! 🤣🤣

julka828
2. mar 2022

Mna potesilo ze som po 4 rokoch na materskej dostala vysnivanu pracu

kratucka
2. mar 2022

@julka828 nooo tak to je asle super sprava. len nech sa ti v nej dari a nech si v nej aj stastna a naplnena

julka828
2. mar 2022

@kratucka dakujem 🙂

michellemary
2. mar 2022
michellemary
2. mar 2022
danyelia
3. mar 2022

Naposledy ma pobavili ,,obliekacie schopnosti,, nášho dedka, (inak vcelku inteligentného a úplne triezveho), keď pomáhal pri obliekaní syna z aquaparku...mokré plavky, na to pančušky, na to trenky 😁 Ale aspoň do teplákov sa trafil 😄 Neviem, ako sa mu toto podarilo a nevie to doteraz ani on 😆

h2
3. mar 2022

@danyelia 😂😂😂🤦🏻‍♀️