• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo vaši chlapi najradšej zjedia?

10. novembra 2008 
Ahojte holky,musím říct,že muj muž sní všechno není vybíraví,ale nejvíc má rááád maso :grinning: .Ale ráda pro něj vařím protože mě pak jen chválí :sweat_smile: :grinning:
3. jún 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ma najradsej spenat :grinning: :grinning:
mali sme uz aj taky den ked na obed bola spenatova polievka a druhe jedlo spenatovy privarok :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ale inac zje vsetko.dnes ho prekvapim spanielskymi vtacikmi s ryzou a dezert bude ryzovy nakyp s cersnami :dizzy_face:
3. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi všetko ale srdcovka vyprážaný syr hranolky kečup aj tatarka k tomu ....a ešte hemendex
10. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ten můj taky spapá všecinko hlavně když je toho hóóóóóódně :wink:
10. jún 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varená hovädzia nožka v hrnci na raňajky, na obed a na večeru a takto dokola 365 dní v roku, Vianoce nevynímajúc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
11. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pizza zo 69tky :grinning::grinning: (69tka= jedna pizzerka u nas)
12. jún 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vsetko a vsetko poriadne stiplave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak muj manžel sní všechno hlavně má rád maso a hodně ostré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
MM má nejradši špagety. Jakmile je nemáme aspoň jednou týdně, tak mi vyčítá, že mu ani špagety neuvařm. :grinning:
13. jún 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ten muj špagety teda nemusí ale sní co mu uvaím není vybíravej v tom je ta výhoda někdo má zmlsané polovičky tak to by mě teda nebavilo abych vyvařovala pro každého zvlášt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj muz ma najradsej vyprazaneho kapra a dnes ma meniny tak mu vyprazam kapra k tomu nove zemjaciky a salatik zeleninkovy :slight_smile:
13. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak ten moj ma najradsej br. krkovicku:rezne,na stave,grilovane,na hocijaky sposob len nech je to bravcove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lenand manželovi vše nej... a to co můj nemusí je guláš a klobásky. prý je mu po tom těžko, asi z toho česneku.
13. jún 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás je to šunkové kolínko, chleba a křen, taky hořká čokoláda ho dostane :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
MM jí všechno, co uvařím, jak říká s láskou :grinning:
24. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ryža s mliekom :grinning: špagety a cestoviny na milion spôsobou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zje všetko,okrem vecí,kde je vela zemiakov-tie necháva na tanieri
24. jún 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ako vám závidím: ten môj nemôže cestoviny ani vidieť, on stále iba tie svoje kruuuumple :angry: :angry: :angry: či už ako zem.šalát, zem.kašu a je mu úplne jedno čo má k tomu. Ja si urobím super omáčku na špagety a jemu k nej musím uvariť zas len tie zemiaky :rolling_eyes: .
24. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
špagety s cukinovou omáčkou, a šalát k tomu, ako zajac :grinning: :grinning: škoda že ja mám iné chúťky, vidieť to aj na našich postavách :grinning: :grinning:
8. nov 2008 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hovadzi steak s hranolkami,mrkvovym a petrzlenovym salatom :wink:
8. nov 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no uplne najradsej ma puncak - jeidny zakusok, ktory som bola ochotna sa naucit aj urobit :grinning: . Inak hovori, ze najlepsia zelenina je rezen - klasika. Ale v poslednej dobe som stale vdacnejsia svojmu svokrovi, ktory ho naucil jest cokolvek a aj tri dni za sebou (co uz ja nemozem), ale aspon ked niecoho uvarim za kotol, tak s tym nema problem. Specialne ho este potesia francuzske zemiaky, kolozvarska kapusta, zapekane cestoviny.. aaaa este chleba vo vajicku :grinning:
10. nov 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maso, maso a este raz maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a zabudla som, z kolacov ma najradsej klobasu :grinning:
10. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
miluje carpaccio a biftek :slight_smile:
10. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok