Čo znamená rozbité zrkadlo?

11. okt 2021

Kto aky ma nazor...Co moze znamenat..ze po prichode domov najdete na zemi rozbite zrkadlo(je..moze to byt nejake "upozornenie"?)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uzivatelka1113
11. okt 2021

že asi sused veľmi búchal do steny 😁
však sa hovorí, že keď niečo takto padne a rozbije sa, tak sa príde niekto "rozlúčiť", tak to by malo padnúť keď si doma, ak by to bolo niečo "nadpozemske" 🤷🏼‍♀️

syslik81
11. okt 2021

ze mas nesikovneho manzela co to na h..o zavesil? alebo bol prievan, niekto buchol do steny etc... kazdopadne jedine co to znamena ze si mas obut papuce a poriadne pozametat

uznetusim
11. okt 2021

Ze treba kupit nove 🤷🏼‍♀️

martul
11. okt 2021

Znamená to upratať a druhýkrát lepšie pripevniť, čo iné?!🤦

leeo
11. okt 2021

susedia mali mejdan?

lasona
11. okt 2021

Počula som že 7 rokov nešťastia...ale to sú len také povedacky. Hluposti...

martinenka886
12. okt 2021

Tak ono sa toho vela nahovori. Niekto to pripisuje nejakej tragickej udalosti, ze sa prisla dotycna osoba rozlucit, iny to berie ako 7 rokov nestastia a dalsi ze crepiny prinasaju stastie 🙂 Hlavne sa neporezat.

cacianka
12. okt 2021

Áno upozornenie, byť opatrný.
obuv s hrubou podrážkou, neporezat sa pri zbieraní črepín a dôkladne povysávať 3m okolo.
Alebo 5m

orta
12. okt 2021

u nas sa toto tiez stalo pred rokmi, jeden hacik povolil a slo zrkadlo, joj to potom som nechala cele upratovanie na chlapa, lebo ked ho vesal a povedala som mu ze nie som si ista ci to bude drzat tak ze to mam na neho nechat, tak aj toto som nechala 😀

matkaleskova
12. okt 2021

Osobne nie som typ, ze by prikladal nejaky specialny vyznam takymto veciam. Ale vseobecne rozbite zrkadlo neznamena nic dobre podla tychto povier kadejakych.

thoughtfulweirdo
12. okt 2021

Prosím ťa vykašli sa na také blbosti, ja keď som naposledy rozbila zrkadlo, začalo sa nám dariť, vyšlo nám niekoľko vecí za sebou 😉 keď sa začneš sústrediť na to, ako budeš mať teraz smolu kvôli nejakej vymyslenej povedačke, aj ju naozaj budeš mať, ale nie kvôli zrkadlu, ale kvôli svojmu nastaveniu.

bloger
12. okt 2021

Možno je to znamenie, že bolo zle uchytené. Neboj sa neznamená to podľa mňa nič zlé len treba riadne povysávať