Čo znamenaju čísla, ktoré stále vidím?

17. mar 2024

Ahojte, uz minimalne 6 rokov sa denne pozriem na čas ked je 16:09 a 18:09…. Neviem čo to ma za spojenie, ale moje narodeniny su 16.09 a mojho byvaleho 18.09 a odkedy nie sme spolu to je aj tych 7 rokov tak od vtedy stale tieto časy vidim denne na hodinkach, proste ze vtedy sa vzdy pozriem na hodiny ked je tento čas 🙄 mozno hlupost mozno nie ale ja potrebujem aby to prestalo 😂

reanda
17. mar 2024

nepotrebujes

barbora0308
17. mar 2024

Podvedomie je svina...na hodinky sa zjavne podvedome divas v rovnakych casovych intervaloch, potom uz nie je vobec tazke sa trafit casto do rovnakeho casu.

danieli
17. mar 2024

Najskor mas v sebe nieco nedoriesene a neuzavrete, treba to pustit a ist dalej…iba tak ti tieto casy budu beznym casom na hodinkach

h2
17. mar 2024

Na hodinky sa určite podvedome pozeráš oveľa viackrát, len si to neuvedomíš, lebo to nie je TEN čas. Tak, ako tehotná žena vidí zrazu vo svojom okolí samé tehotné, hoci ich bolo okolo nej dosť aj predtým, len si ich nevšímala. A takto je to s mnohými vecami, ja som raz takto stále videla autá s rovnakým trojčíslím a nie, nebolo to stále to isté auto.

lucia13022023
17. mar 2024

Môj muž, keď sme začali spolu chodiť, vravel, že všade vidí dvojky a na čas sa pozrie vždy keď je 22:22. Odvtedy mame spojené dvojky so strašne veľa vecami, no myslím ze je to tak, ako píše
@h2, pozriem sa na hodiny xy x za deň, a keď tam je napr 16:33 tak mi to nič nerobi, ale akonáhle tam je 22:22 alebo 12:12 alebo 02:02 tak si uvedomím ze aha dvojky 🤣

antben
17. mar 2024

treba doriešiť alebo vyrovnať sa s nedoriešeným problémom cez psychológa

martinmmartin
17. mar 2024

taky isty efekt je ked si kupis nove auto - zrazu bude na cestach ako zazrakom jazdit kazde piate auto take iste co mas ty- vzskusaj to

dadka1997
17. mar 2024

Co cakas, že ti tu niekto napíše, že ste si súdený?
To, že sa pozrieš na čas je o zvyklosti.. a neznamena to nič ln absolutne nič

markusrasford
17. mar 2024

Ja mávam 22:22 a 11:11 dosť často...

dominikamacakova
17. mar 2024

Ja zas stále vidím 21:12

marianarem
17. mar 2024

Podla mna si sa uplne nezmierila s vasim rozchodom a stale chces s nim byt v nejakom spojeni, tak vidis taketo "znamenia".

bloger
18. mar 2024

Tak sa na ne pori v inom čase. Uvidíš napríklad 12:02

cacianka
18. mar 2024

Nikdy v živote som nepočula o aute barkas, nikdy ho nevidela. Až som čítala detektívku, kde sa v takom aute vozil invalidný vrah a uppss, behom týždňa som videla minimálne 5 barkasov.
Náhoda, vsimavost, uvedomenie si toho čo vidím ? Pomenuje to ako chceme, nič iné to nie je, nemá to skrytý význam.
Takisto, dávno po revolúcii sa vyrojili taxíky - žlto biele VB, nestretla som ani 1 auto. Keď to moje okolie spomenulo, že videli, po meste , tak druhý deň som ich videla 7x. Odrazu.

martinmmartin
18. mar 2024

@cacianka no ja keby ze dnes vidim z tyzden 5 barkasov tak sa fakt pojdem dat hospitlizovat

cacianka
18. mar 2024

@martinmmartin keď ti to urobí dobre ?! 🤷😉
Tie barkasy sa diali pred vyše 30 rokmi....