Čomu ste sa začali venovať po 30tke?

19. apr 2024

ahojte, comu ste sa zacali venovat po 30 tke? objavili ste nejaky svoj talent, alebo zalubu? skusili ste niektora Gallupi test?

lavender94
20. apr 2024

@lakebabe je to náročné, to by som klamala keby poviem ze nie. Ale ked tam po prvý krat prideš, nikto ta neučí hneď neviem aké kúsky, takže do toho prídeš. Keď sa ta riadne rozbiješ v posilke tak je to porovnateľne. A to ja som nechodila nejak extra posilňovať pred tým, takže možno niekto kto je zvyknutejsi bude viac v pohode

lakebabe
20. apr 2024

@lavender94 tak super tento šport ma vždy fascinoval možno niekedy neberiem odvahu skúsiť

lavender94
21. apr 2024

@lakebabe my sme mali asi aj šťastie, že sme sa tam prihlásili, keď sa to štúdio otváralo. Takže všetky čo tam prišli do kurzu pre začiatočníčky mali cca rovnakú (resp. žiadnu😅) úroveň. Úprimne neviem ako sa to bude riešiť, keď sa nejaké ženy prihlásia neskôr. Lebo pokročilé nie sme určite, ale nie sme už ani úplne že začiatočníci. Ale určite to odporúčam, rozhodne zahoď nejakú hanblivosť a skús to ak máš možnosť. Naberieš silu, kondičku, ale aj takú ženskosť a sebavedomie. Mňa to veľmi naučilo pozerať sa na svoje telo pozitívne.