Čomu sa mám vyhýbať po amniocentéze?

kiss1234
12. jún 2020

Ahojte baby boli ste prosím niektorá z vás na odbere plodovej vody? Ak áno prosím vás napíšte mi čomu sa vyhýbať lebo som čítala že niektoré ženy z toho potratili.. Keby to viem skôr tak určite by som na odber nesla :(

kiki68
12. jún 2020

Kamoska podstupila. Musis tri dni lezat. Niekde radia ze dva, ale tri je istota. Iba na wc a naspat. Pit dost tekutin, aby sa rychlo dotvorila plodova voda a zaroven bolo Tebe lepsie. Inak to vraj uz potom neboli, max sem tam moze tahat. Kamoska trosku spinila tak lezala s utrogestanom radsej. Inak v poho

deti95060810
12. jún 2020

je pomerne nízke perc. žien čo z toho potratia... Ale samozrejme je ti to na figu keď budeš medzi nimi....
Ty s tým nespravíš vôbec nič, nie je žiaden uni. recept. Väčšinou sú žienky pod riadnym stresom...

deti95060810
12. jún 2020

@kiki68 vôbec som nemusela ležať. Ani mi to nikto nedoporučil. Problémy žiadne. Dokonca som bola na zákroku sama, a cestovala som autobusom MHD.... Nič ma nebolelo ani pri odbere ani po ....

kiki68
12. jún 2020

@deti95060810 kamoska musela byt v nemocke 6 hodin po odbere na lozku, potom autom domov a hned do postele. Ako dost viem jej harmonogram, bo som to s nou prezivala a bola butlava vrba. Nakolko to cakanie su nervy. Ona je z Ciech, tak neviem , asi zalezi ake ma ktora nemocka postupy.

kiki68
12. jún 2020

@deti95060810 inak ju ten odber bolel, mozno nizsi tyzden tak bolelo viac. Ale ze to bolo neprijemne, ten tlak z toho .

sindy70
12. jún 2020

@kiss1234 nemusíš íst ja som odmietla

lulala
12. jún 2020

@deti95060810 ano presne, suhlasim. Voda sa dotvorila do hodiny. A tu hodinu som akurat musela lezat po odbere. To bolo vsetko.

zitaje
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liz_lemon
12. jún 2020

2 hodiny som musela byt v nemocnici, ale potom vsetko ako obycajne, len nic tazke dvihat

rachel36a
12. jún 2020

@kiss1234 20 minut po odbere som musela lezat, potom mi urobili sono a isla som domov...2-3 dni mi odporucili nebamahat sa, mat kludovy rezim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre