Črty tváre človeka a povaha

meichen
12. okt 2016

Zaujimal by ma vas nazor na to, ci je podla vas mozne,aby sa dala povaha cloveka vydedukovat podla jeho vyzoru, crt tvare a pod. Zacalo ma to zaujimat hlavne po tom,co som pred rokmi spoznala jedneho muza o ktorom som sa dozvedela,ze v 18 stke sa chorobne zamiloval do dievcata,ktore nasledne niekolko mesiacov prenasledoval a obtazoval ju,az sa z toho nakoniec zosypal a dostal porazku. Potom ostal trosicku poznaceny,ale stale sa vie chorobne zamilovat a prenasledovat potencionalnu obet,proste taky psychopat..no a nedavno som spoznala zas jedneho,ktory na prvy pohlad mi toho prveho strasne pripominal,oci, vlasy,crty tvare,postava,proste,ako jeho brat keby bol a to iste...v minulosti sa chorobne zamiloval doslova zil zivot svojej obete,az sa z toho dopracoval k urazu a naslednej epilepsii. A stale ma tendenciu zamilovat sa a doslova ako chobotnica obtazovat zenu,ktoru si vyberie. Tiez som si vsimla v roznych dokumentoch o kriminalistike, ze iste tipy muzov maju tendenciu k pachaniu nasilnosti, maju podobny vyzor. Moze to byt naozaj pravda,ze podla crt tvare sa da odhadnut povaha cloveka?

dominika6
12. okt 2016

@meichen asi ani nie priamo z tváre ale za mňa je rozhodnujúce ked sa pozriem priamo do očí...niekdy z muža doslova vyžaruje bud slizkosť,úchylnosť,yeba..osť,alebo také divné neopísatelné pocity...
niekedy mi to stačí z fotky a niekedy stačí ked len otvorí ústa a potvrdí sa mi to...

esther03
12. okt 2016

a tak ja uz chapem ten sialeny boom plastik, to chcu zeny po 50-ke zakryt spadnute horne viecka, aby ich nich neusvedcil z vrazdy 😀

daphne13
12. okt 2016

@meichen moze na tom nieco byt , ale neviem ci takto kategorizovat ludi. Kazdy z nas je v podstate potencionalnym vrahom, len sa bojime to priznat ze za urcitych okolnosti by sme mozno aj my boli schopny zavrazdit alebo spachat samovrazdu, Osobne si myslim ze za kazdym takymto pocinom je smutna minulost oneho dotycneho a nedostatok lasky, ktora nesudi ale len prijima ludi takych aky su.

rusalkablack
13. okt 2016

určite je to pravda. Napr, žena s veľkými a širokými ústami je klebetnica, muž s veľkou spodnou čelusťou kurevník, muž s úzkymi perami obmedzenec a suchár. Oči blízko seba u muža - obmedzenosť a primitivita. Toto som ja nejako vypozorovala 🙂 možno to nie je pravda

esther03
14. okt 2016

@rusalkablack 😀 😀 😀 😀 srandistka