Čurillovci - krajský súd

27. mar 2024

Co hovorite na rozhodnutie krajskeho sudu v prospech ministerstva vnutra? Je toto vobec mozne?

nelca0510
27. mar 2024

Súd rozhodol. Odvolali sa?

autor
27. mar 2024

@nelca0510 voci tomuto rozhodnutiu nie je pripustny riadny opravny prostriedok

veklipo
27. mar 2024

Čo hovoríme? To si myslíš, že sú všetky ženy tak blbé, že ti skočia na “otázku”? Typický predstaviteľ súčasnej vlády. Nie všetky ženy sú hlúpe tak, ako členka tvojho politbyra.
Ak tak rozhodol súd, tak je rozhidnutie MVSR v poriadku. My totiz nespochybňujeme rozhodnutia súdu a už vôbec nie rozhodnutia Ústavného súdu SR.
Pozdravujem šefa! A skús si nájsť lepšiu prácu.

autor
27. mar 2024

@veklipo len som myslela, ci by sme nemali zorganizovat protest na ich podporu a vyjst do ulic… nezasluzia si to azda?

anavianavi
27. mar 2024

Za mna si to zasluzia. ak si videla duel spisiak vs gaspar na startitup, tak Spisiak viackrat povedal, ze sa nevie vyjadrit, ked spisy pristupne nemal, policia, sudy, prokuratura boli nezavisle, nikto nevynasal. Gaspar a spol ako obvineny maju pristup k informaciam. Na verejnosti povedia ako sa im paci a argumentovat je im tazke, ked OCTK su viazane mlcanlivostou a nikto iny nevie. Zasluzili by si, aby sme sa za nich postavili, ale pre mna je to tazsie, ked sa nemam ako argumentami pranit, alebo sa ich zastat.

chodec15
28. mar 2024

Aj sudcovia su ludia a budu teraz sudit tak, aby z toho nemali problemy v praci. Na objednavku, vid zrusenie uradu specialnej prokuratury. Uz zacala "Normalizacia" ako po roku 1968. Komancovia v Smere svoje geny nezapru.

chodec15
28. mar 2024

Co mozes urobit, je ist na dalsi protest, ked nejaky bude. A najlepsie, co mozes spravit, je ist volit 6.aprila proti Pelegrinimu ako protest voci tomu, co sa tu deje.

arion92
28. mar 2024

V rozhodnutí Krajského súdu sa nekonštatuje, že postavenie policajtov mimo služby bez predchádzajúceho súhlasu Úradu na ochranu oznamovateľov bolo zákonné. Súd iba rozhodol, že Mestský súd nemal právomoc rozhodnúť o návrhu na nariadenie neodkladného opatrenia voči rozkazu ministra vnútra o postavení mimo služy.

autor
28. mar 2024

@anavianavi pan Spisiak by bol skvelym ministrom vnutra, ja ho zeriem aky je inteligentny a celkovo to jeho vyjadrovanie. Chlap na spravnom mieste, kde sa na neho hrabe Šukaj…

https://www.youtube.com/watch?v=UIAo4XUP1cw
autor
28. mar 2024

@chodec15 mas pravdu, UŠP sme si mali urcite ponechat na cele s Lipšicom. To je odbornik sa spravnom mieste, nezavisly, spravodlivy, teraz bude len niekde na nizsej pozicii, boja sa ho, lebo robil spravodlive kroky…
Zeny spojme sa, toto nie je normalne uz…

nelca0510
28. mar 2024

Aha. O toto ide. Podkopávať rozhodnutie súdu. Súd rozhodol. Bodka. Tak ako rozhodol Ústavný súd. Rozhodol. Bodka. Nepodkopavam základné piliere demokracie.

beataxxx
28. mar 2024

@nelca0510 sud rozhodol na zelanie tejto vlady, toto musi byt jasne snad kazdemu, voliciI smerohlasu su s tym rozhodnutim stotozneni a nam ostatnym to vadi, ale jedine, co momentalne mozeme robit, su protesty…..smutne, len treba verit, ze toto bezpravie je dlhodobo neudrzatelne

akje
28. mar 2024

@beataxxx pises " sud rozhodol na zaklade zelania tejto vlady. ".
Prosim ta, kto dal komu rozkaz/povedal svoje zelanie a ktoremu sudcovi? Zaujima ma to, ktory sudca sa neriadi pravom?

chodec15
28. mar 2024

@nelca0510 Sud rozhodol? A sudcovia nie su skorumpovani, veris im snad vsetkym, ze su spravodlivi ako Jezis? Harabin nic nerobil, iba zaloval media o statisicove sumy a cuduj sa svete, sudy a sudcovia, ktori boli jeho podriadeni, mu ich prisudili. Co Kocnerovi sudcovia, co Jankovska, ked chcela okradnut Janicka o hotel v Trencine?
Zaujimave. Ked by Fico prehral volby, vyvreskovali by tu, ze boli sfalsovane. Ked sudy sudili nasich ludi, bolo to sprisahanie a pomsta a vtedy sudy neboli ziadne piliere demokracie. Ked sudia podla fica, tak zrazu nepodkopavajte piliere demokracie?

chodec15
28. mar 2024

@akje Chces zoznam kocnerovych sudcov, Jankovsku, jej svokra,...?

beataxxx
28. mar 2024

@akje preco ine by odvolali slusnych a poctivych vysetrovatelov, ktori vysetrovali kauzy tykajuce sa Ficovych ludi? Alebo napriklad Ty osobne veris tomu, ze Specialnu prokuraturu zrusili, pretoze bola zbytocna???isli im po krku a bolo treba ich zastavit.A co novela trestneho zakona?Ty mas naozaj uprimny pocit, ze toto sa ma diat v spravodlivo riadenom state?

akje
28. mar 2024

@beataxxx @chodec ja chcem pocut kto dal komu rozkaz/povedal svoje zelanie a ktoremu sudcovi?

beataxxx
28. mar 2024

@akje staci, ze ich spis je prideleny vysetrovatelke Santusovej, ktora je prepojena so smerackym advokatom Marekom Parom? Pochybujes, ze tu nejde o pomstu?

akje
28. mar 2024

@beataxxx takze ktory sudca na zaklade koho zelania?

akje
28. mar 2024

@beataxxx pozri sa, bud napises tie mena a obhajis si tvrdenie, co si tu pred vsetkymi napisala, alebo o nicom nevies, vymyslas si a domyslas si.

miniatura14
28. mar 2024

Ja sa skôr pýtam, či je vôbec možné, že niekto verí Čurillovcom a ešte ich ide obhajovať na MK 🙂

autor
28. mar 2024

@beataxxx Santusovu chceli nakopat do pi… ta bude urcite krivak

autor
28. mar 2024

@miniatura14 samozrejme oni jedini su neskorumpovani a spravodlivi, snad sa o tom nebudeme ani bavit, ako povedal pan Osusky, o pravde sa nediskutuje

akje
28. mar 2024

@autor 🙂

greta90
28. mar 2024

@chodec15 😅😅

chodec15
28. mar 2024

@akje ja nie som tvoj podriadeny, vies pouzivat google? tak hladaj

greta90
28. mar 2024

@beataxxx podľa teba bola špeciálna prokuratúra nezávislá, ak na jej čele stál bývalý aktívny politik a politický oponent súčasnej vlády? To vážne 😅

chodec15
28. mar 2024

@greta90 Podla Teba bol sef generalnej prokuratury Trnka nezavisly, ked mal kameru v kancelarii a zbieral kompro pre mafiana Kocnera a zabery z nej lietaju dodnes po youtube, ako minister Pociatek priznal, ako Slota okradol stat na emisnom tendri a jediny problem mal z toho ten, ze sa nepodelil s Ficom ? Zabudla si Kovacika, ktory vynasal mafianskej skupine a zametal kauzy za uplatu pod koberec. Ale hlavny "problem" je, ze na specialnej prokurature bol byvaly politik a robil si dobre svoju pracu. Lebo (specialna) prokuratura robi obzalobu a sudia sudy na zaklade dokazov.
😅 😂

chodec15
28. mar 2024

@greta90 Zabudli sme na zavisleho Zilinku, ktory rozdava paragraf 363 nasim ludom a zastavuje vysetrovania v korupcii.

akje
28. mar 2024

@chodec15 ty nie si moj podriadeny a ja nie som tvoj slepy follower.
Ak niekto tvrdi, ze sudy konaju na zaklade poziadavky vlady, ma k tomu pravdepodobne podklady a vie presne pomenovat osoby, kto komu co nariaduje.
Vygoogli si nie je argument. Je to znak toho, ze nevie nic.