Čurillovci - krajský súd

27. mar 2024

Co hovorite na rozhodnutie krajskeho sudu v prospech ministerstva vnutra? Je toto vobec mozne?

chodec15
28. mar 2024

@akje Zamestnanec, co si nevie najst informacie a riesenia a chodi a pyta sa druhych, aby mu a za neho nieco nasli a spravili jeho pracu, je v kazdej firme zbytocny.

akje
28. mar 2024

@chodec15 rovnako tak aj tí, čo prezentujú data, ktoré nevedia obhájiť 🙂

chodec15
28. mar 2024

@akje Ty si si nasiel nejaky problem, prezentujes nejake data, zadal riesenie a ziadas inych, aby ti ho dokazali. Zadarmo.
Prezumpcia neviny je, ze kym sudcovi nedokazu vinu, je nevinny. Nie sme organy v trestnom konani, aby sme dokazovali, co kazdy s rozumom skryva, ako sa da.

akje
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akje
28. mar 2024

@chodec15 Ja som si vypocula prezentujuceho, pytam sa ho, odkial ma data a nevie mi odpovedat.

akje
28. mar 2024

@chodec15 druha cast je presne pomenovana. Kym nebudem mat na papieri dokazane, ze niekto z vlady niekomu nieco kaze - sudcom, nebudem tymto nepodlozenym spravam, ktore sa tu siria verit.

akje
28. mar 2024

@chodec15 a ak o tom tato osoba vie, ma to nahlasit.

chodec15
28. mar 2024

@akje Odpovedal ti, ze u nas sudcovia nie su nezavisli. A kto sa vzoprie ficovi, ten bude celit nasledkom. A komu sa chce riskovat pracu a karieru, ked tretina volicov ma korupciu u prdele a vedia iba potom vyplakavat nad rozkradnutym malym dochodkom a vinit za to inych (usa, radicovu, matovica, ufoncov, sorosa, polarnu ziaru,...), nie seba a skorumpovane svine, ktore volili.

akje
28. mar 2024

@chodec15 ktori sudcovia nie su nezavisli?

chodec15
28. mar 2024

@akje ktore planety vo vesmire su obyvatelne? nejake urcite su, ale ako a naco ich hladat, ked sa nemame najblizsie stovky, ci tisicky rokov, ako tam dostat. zbytocne otazky, na ktore je zbytocne hladat odpoved.

akje
28. mar 2024

@chodec15 ktory chodec rozprava, co sa mu zachce a nevie si svoje tvrdenia obhajit? 🙂

chodec15
28. mar 2024

@akje pytas sa ako dieta blbosti, ako preco je trava zelena a ked dospeli nemaju cas, povinnost, ani chut odpovedat, tak ich obvinis, ze nevedia tvrdenia obhajit ... asi mas privela volneho casu.

akje
28. mar 2024

@chodec15 ked myslis 🙂

akje
28. mar 2024

@chodec15 vies co, presvedcil si ma. Najviac ma presvedcil argument o tom, ze som male decko. Potom, ze sa pytam blbosti. A nemozem nespomenut fakt, ze priame odpovede, ktore sa mi z tvojej strany dostali neboli vobec k veci.
Casu mame asi narovnako, ked si ochotny zbytocnemu zamestnancovi vo firme odpovedat takto promptne 🙂)
Krasne sviatky ;)