Dá sa ešte niekde kúpiť originál Coca Cola alebo Pepsi cola?

anjetta
29. dec 2020

Ahojte, možni nepodstatna - hlupa otazka, ale...
Mineralky / dzusy nekupujeme ako je rok dlhy... ale na Vianoce sme si vzdy zvykli kupit 2l Coca Coly (už skoro 30 rokov čo pamatam).. no v posledne roky mam pocit akoby ta chut bola čim dalej tym horšia - prirovnala by som to k druhotriednej mineralke zamiešanej s colovym sirupom....
Dnes som pozrela zlozenie tej ,,najlepšej" čo som našla: voda, cukor, oxid ul., farbovo, aroma. Nič viac!
Naozaj sme prehladali Tesco aj Kaufland no napr. Pepsi už nie je ani Pepsi Cola ale len Pepsi co ma tiez prekvapilo....

To fakt musi clovek za kvalitnymi syrmi, šunkami, prac.prostriedkami a pod. vycestovat do Rakuska????

strela7
30. dec 2020

@anjetta áno musí 🙂 a zistiš až keď porovnáš produkt na slovensku s rakúskym, to isté čokolády, prášky na pranie, a mäsové vyrobky, absolútny rozdiel

zuzanka.zuzu
30. dec 2020

@anjetta cukor??? si si istá? lebo u nás je fruktozo-glukozový sirup 😉 cukor v AT

hettinka
30. dec 2020

@anjetta coca cola sa vyrábala na Slovensku, pred pár rokmi výroba skončila a už je len z robotu - česká alebo poľská. Mne nechutia, kúpime občas tiež na Vianoce, oslavu. Pepsi nekupujem.

queen_mary
30. dec 2020

Ja teda neviem, u rodicov mame slovensku colu, v ba nakupujeme v AT, ale ze by som nejaky vyrazny rozdiel citila.. to iste aj cokolada. Co som rozdiel citila tak maso a praci prasok. To bolo teda vyrazne, hlavne napr. Kuracie.