Dá sa nahrávať hovor počas telefonovania?

Baby da sa nahravat rozhovor v telefone ked s dotycnym volam?mohol si on tam cosi zapnut?bo sme sa rozisli,a v navale hnevu som sa neovladla,teraz chcem podat navrh o vyzivne a ci tam nemoze toto nadavanie pouzit..
janka2501
22. okt 2013
ano da sa nahravat, ale on to nemoze pouzit na sude.nema povolenie ta nahravat, to mu moze dat len sud
irriss
22. okt 2013
@ejmi25 "Telefonicke nadavani" nemuze pouzit pri Sude 😉 ..jen si dej pozor, na nadavani na verejnosti ci pred svedky, mohl by podat Trestni oznameni za urazku😉 za pomluvu a pod..😉
maria1989
22. okt 2013
kašli na to, aj keby na to bol zákon, takého hlúposti tu nikto nebude vymáhať 😉
maminuska
22. okt 2013
@ejmi25 žiadny stres, ak ťa nahrával bez tvojho súhlasu tak je to neprípustný prostriedok pred súdom.
A neboj , aj mne pri prvom rozvode povolili nervy 😃 .
ejmi25autor
22. okt 2013
dakujem baby ste ma ukludnili,najradsej by som mu............ 😢
jankagun
22. okt 2013
nooo poznam pripad,kedy to sudca do uvahy bral-teda nahraty zvukovy zaznam...jednu znamu muz psych.tyral a ked bol doma tak ona vzdy spustila na tel.nahravanie,a samozrejme aj ked jej volal a to jej posluzilo ako dokaz na sude.
natuska87
23. okt 2013
Dnes sa uz moze povolit ako dôkaz aj videonahravka, alebo zvukovy zaznam...mne osobne v jednom spore na policii pomohol.Nikto ma nenakriatol, ze som tak konala bez suhlasu dotycneho....
angua27
23. okt 2013
podľa nového zákona o ochrane osobných údajov, sa nahrávka (video) nahraná bez súhlasu nahrávaného môže na súde použiť iba v prípade, že sa jedná o dôkaz v trestnom konaní. ak nahrávaný súhlas s nahrávaním nevyjadril, nahrávka ako dôkaz neslúži. takže žiaden strach, ak by Ťa aj nahrával, použiť na súde o výživné to nemôže.
@ejmi25
klincek
23. okt 2013
@ejmi25 telefonicky rozhovor sa da vo vybornej kvalite nahrat na obycajny diktafon, ak si zapnes hlasny "odposluch".
ale ako pise @angua27, ak to aj spravil, je mu to v pripade konania o vyzivne nanic, tak sa nestresuj.

Začni písať odpoveď...

Odošli