Dá sa niekde zistiť, či boli správy z bazáriku prečítané?

elenka.k
22. mar 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, či náhodou niektorá nevie, že kde sa dá zistiť, či si správu dotyčná prečítala, na inzeráte, myslím tu na v bazáriku? Alebo, aspoň, či bola správa videná? Vďaka.

alenah31
22. mar 2022

@elenka.k dá sa len ak si platíš plus alebo pro. Ak si neplatíš ani jednu z týchto služieb - tak nie.

elenka.k
autor
22. mar 2022

@alenah31 ale inzerát nie je môj, to ja píšem jednej - bez odpovedí 😕

alenah31
22. mar 2022

@elenka.k to je jedno - ak si niečo z toho neplatíš tak ani ako kupujúca to neuvidíš.

evaachesa
22. mar 2022

Zaplať si plus a vidíš to v tvojich aj v ostatných inzerátoch.

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k mne sa to teraz deje veľmi často že mi aj 2-3 týždne neodpisu alebo aj už žiadam o podklady k platbe a nič. Neviem čo sa deje 🤷

elenka.k
autor
22. mar 2022

@alenah31 aha, ok, ďakujem ti
@evaachesa

@evaachesau mňa naopak, práve, ja som aj jednej poslala potvrdenie o platbe a z jej strany nič, snáď je v poriadku .... riadne so mnou komunikovala a keď som zaplatila, odvtedy nič , .... no do .... 😨

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k a pozrela si si aj jej hodnotenia? Jedine plusko.

elenka.k
autor
22. mar 2022

@evaachesa má pozitívne hodnotenia

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k tak šup zaplať 0,90€ na týždeň smskou a hneď ti to ukáže. Mohlo sa aj niečo stať. Koľko to trvá že sa neozýva? Svoje inzeráty si aktualizuje?

elenka.k
autor
22. mar 2022

@evaachesa teraz som pozrela, hej, aktualizovala si ich pred dvomi dňami, my sme komunikovali minulý týždeň , tak musela vidieť moju správu a aj potvrdenku o platbe, tak neviem

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k tak ju označ v tejto diskusii nech sa láskavo vyjadrí. Ak si ich aktualizuje, tak sa pred tebou len zatajuje.

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k prípadne jej hod negatívne hodnotenie a určite sa hneď ozve 😉

elenka.k
autor
22. mar 2022

@evaachesa dobre, že Ťa napadlo to, o aktualizácii - vďaka Ti , teraz aspoň viem, že musela vidieť aj moju správu. Tak budem, čakať ešte .... dnes som jej ešte raz napísala, tak uvidím. A spravím to ako píšeš, ak sa mi dnes neozve. 👍
Pekný dník Ti.

evaachesa
22. mar 2022

@elenka.k škoda že si si nedala to plus..mohla si si urobiť aj screenshot o tom že si správu prečítala...ale nevadí, stačí ak dôkaz že má aktualizované inzeráty...nech sa dáma nevyhovára.

elenka.k
autor
22. mar 2022

@evaachesa presne, ako píšeš