icon

Dá sa vybaviť paušál počas maródky?

avatar
beatrixx123
29. mar 2021

Žienky nevybavovali ste niektorá teraz paušál ? Lebo podľa mna keď som na PN paušál nevybavim však ?

avatar
petus998
29. mar 2021

@beatrixx123 ale ano ja som vybavovala v o2 ked som bola pn

avatar
petus998
29. mar 2021

@beatrixx123 pitali sa ci pracujem a aky mam cca prijem nic o pn som nevravela a to som bola cca 5 mesiacov pn kvoli rizikovemu tehotenstvu

avatar
petamich
29. mar 2021

@beatrixx123 mobilny operator nema pristupne resp. nerealizuje dopyty do socialnej poistovne 🙂 cize nema odkial zistit, ze si PN, O2 je specificke, kedze mobilny telefon si vlastne od nich beries na splatky formou standardneho splatkoveho uveru a myslim, ze tam podpisujes suhlas s dopytom do socialnej poistovne = tam sa to stat moze (ale neviem ako to maju aktualne mozem sa i mylit), v Orange a Telekom by vobec problem byt nemal

avatar
shaula21
29. mar 2021

@beatrixx123 je to poprepajane, záleží od výšky hw, podlieha to schvaľovaniu ak potrebuješ preveriť ci ti schvália napis mi správu 😉