Ďalšia farba na farbené vlasy

domcsuska
29. mar 2017

Ahojte, ja by som sa chcela spýtat, či sa dá hociakú farbu na vlasy dať na hocikaké farby a očakávať kvalitný výsledok. Vzadu na krabičkách býva vždy ukážka z hnedej farby na danú akú si kúpim. Ak mám nafarbené vlasy na tmavo červené a teraz by som chcela oranžové, je potrebné si zafarbit vlasy späť na hnedé? Ďakujem 🙂

sykorkauhliarka
29. mar 2017

myslim ze by si ich mala odfarbit.... potom ich budes mat ako kura a dat rysavu na to....ked das hnedu tak budu hnede nie?

sardinka336
29. mar 2017

@domcsuska nie, nedá sa dať na hocijakú farbu vlasov hocijaká farba z obchodu a očakávať kvalitný vysledok. To je ako očakávať, že zmiešaním hocijakých ingrediencíí čo nájdeš doma vytvoríš menu na Michelinovu hviezdičku...
Určite by som taketo hókusy pokusy s vlasmi odovzdala do rúk skúsenej kaderníčke. Aby si potom nebanovala a nakoniec aj tak skončís u kaderníka lebo vysledok bude katastrofa a vlasy zničené...

deltaa
29. mar 2017

pozor! povodne odtiene co oni na krabickach uvadzaju myslia ako prirodzene odtiene cize ciste nezafarbene ci odfarbene vlasy, ked vidim ze to farbili na blond vlasy tak to znamena ze ked si tu farbu dam na svoje vlastne prirodzene blond vlasy tak mi to tak chyti ale ked si to dam na odfarbene moje hnede vlasy na blond tak mi to moze chytit uz uplne inak