Darčeky k nákupu na bazáriku

21. dec 2023

Ahojte co by vás potešilo ako darček? Niečo malé pribaliť. Ci pradsej nič?

ivana11155
21. dec 2023

Kedysi som sem-tam čosi kupila, boli pribalené väčšinou cukríky a hneď išli do koša. Čiže za mňa nič.

zara0201
21. dec 2023

Nič,hodnotné to nebude a hlúposti vyhadzujem

lindous
21. dec 2023

Mne úplne stačí, keď mi príde to čo má, v dobrom stave, čisté 😀 nejaký mini balík cukríkov či čokoládku navyše naozaj nepotrebujem, aj keď nevyhodím ani to neberiem vyslovene negatívne, aj tak za mňa radšej nič 🙂

zuzanaokasova
21. dec 2023

Mňa to vždy poteší... dostala som k nákupu pre dcéru napríklad nové silonky... tiež sa snažím aspoň drobnosť pribaliť...

natall113
21. dec 2023

Podľa mňa je to pekné, poteší, či sladkosť alebo nejaká drobnosť

martyzpp
21. dec 2023

Raz som dostala zlavovy kod do Reserved, raz detsku ciapku a raz detsky zupan. Vyuzili sme.

syslik81
21. dec 2023

ak robis handmade vyrobky/kozmetiku..vzorky su ok ..ale inak pre mna nevyuzite... ale tak kazda je ina ..ask chces davat davaj

miroslava21
21. dec 2023

Ja niekedy pribalim nie je to pravidelne, obcas si spomeniem ze mam napr tricko rovnakej velkosti ako niekto kupi oblecko, alebo ku zimnemu overalu rukavicky atd..Proste detske oblecko, ktore sa mi nechce fotit na bazar. Ja sa zbavim tychto drobnosti a verim, ze sa este vyuziju.

leniel
21. dec 2023

@miroslava21 tiez zvyknem pribalit este nieco v danej velkosti

saxana000
21. dec 2023

Skor ma potesi nieco v danej velkosti.ked beriem natelniky tak trebars tielko.k leginkam pancusky k bunde svetrik a podobne.

lubkovaandrejka
21. dec 2023

Ahoj 🙂 za mna ti poviem, ze mne pride dost divne pribalit cukriky alebo lizatko,ak si niekto kupuje u niekoho oblecenie. Mne sa to k tomu nehodi. Vacsinou som pribalila klucenku, naramok alebo bizuteriu - nausnice, silonky/ pancusky. Niektori ludia sa podakovali a boli milo poteseni, ini sa ani neozvali (tymto to asi nezapasovalo).

beata_k
21. dec 2023

Nic.

vierkainka
21. dec 2023

Nas s dcérkou poteší všetko.🥰 Akákoľvek drobnosť, akýkoľvek darček ktorý dostaneme v balíčku s objednanym tovarom.Nejde o obsah.Ci sladkosť,alebo oblečenie, alebo hocičo iné.Ide o to,ze ten daný človek si dal tú námahu potešiť nás.A je to také milé prekvapenie.🙂 Takže za mňa áno, darčeky su vzdy malá nečakaná radosť.🙂

zuzanka.zuzu
21. dec 2023

VŽDY som doteraz všetko vyhodila 🙈 viem že ženy ficia na vzorkách, to ja vyhadzujem aj bežne keď v obchode lekárni alebo časopise dostanem, čiže nič. k nákupu detských kníh som dostala plesovy šál - akože pekný ale wtf 🤦😂 cukríky a čokoládky vyhadzujem hneď lebo ešte nikto neposlal také aké papame aj my. okrem rozsypanych cukríkov dom dostala ešte aj rozsypane ceruzky (samozrejme používané, asi aby sme dominuli), omaľovánky s polovicou vyfarbenou, proste čo už nechceli tak to poslali.... 🙄

filili
21. dec 2023

Z jednej stránky vždy pribalia 1 sáčok lipového čaju. To ma zakaždým veľmi poteší. 😍 Malé, praktické, milé, voňavé, zdravé. Ak niekto taký čaj nepije, môže ponúknuť návštevu. 😉

radkaradix
22. dec 2023

ja nikdy nic nedavam, lebo si myslim, ze to nevyuziju, ani ja to nikdy nevyuzijem, ziadne pofiderne cukriky a lizatka, caje ktovie ako stare a kde skladovane.. jediny raz som ocenila, ked mi mamicka pribalila jednoduche cierne teplaky FF vo fajn stave v rovnakej velkosti, ako som od nej kupovala veci. To je vec, ktoru dieta urcite vynosi, taka univerzalna. Ja som este veci po dietati nezacala predavat, ale tiez to budem takto robit..

simca06022011
22. dec 2023

Ja veľmi nenakupujem ale zvykla som dat čaj alebo oblečenie ktoré som nepredávala (lacné a pod a nechcelo sa mi to nahadzovat), nove ponožky. Kým sa všetko neminulo

veselo_neveselo
22. dec 2023

Najlepsie nic. Nechcene "darceky" len prispievaju ku konzumu, vela z toho aj tak skonci v kosi. Netreba nam viac zbytocnosti "zadarmo" - aj tak to nie je zadarmo a cena toho je ovela vyssia ako by boli ludia ochotni zaplatit.
Len si to predstav - musi sa to vyrobit, suroviny na to sa prevazaju cez pol sveta. Vyrobok obide tiez aspon pol europy. Baliaci material. Posta to musi spracovat, postak odniest. Doma sa to vybali, putuje do kosa. Smeti sa musia spracovat, ak sa aj recykluju, tak zas cez pol europy. A toto uplne zbytocne za tovar, co ten clovek nechcel.

Fakt radsej nic nedavaj, a ked musis, tak odkaz s priatelskym slovom, povzbudenim.

1tina597
22. dec 2023

Máločo predávam, väčšinu vecí darujem. Ale ak už predávam, tak vždy prikladám ku detským veciam buď ďalšie oblečenie, doplnky ku súprave, alebo hračky. A zatiaľ sa stále potešili ľudia. Nikdy ale neposielam nič zničené ani staré a ani sladkosti.