Aký darček k nákupu by vás potešil?

29. jan 2022

Ahojte som tu nová, pár veci mam predaných aj par dobrých hodnotení 🙂 chcela by som pribaliť k predajným veciam nejaké maličký darček poradite mi co by vas ako nakupujuce potesilo? Niečo tak do jedneho eura? Zvyčajne som prihodila nejakú vzorku krému apson ale tie mi uz dosli🙂

sima338
29. jan 2022

mini sladkosť nejakú 🙂

bucko555
29. jan 2022

Alebo dajaky čajík

eriksonka1234
29. jan 2022

Mini vlhčené obrúsky napr., mňa by potešil aj respirátor v dnešnej dobe

janewithane
29. jan 2022

Nič. Práve tieto lacné drobnosti sú najčastejší odpad

bloger
29. jan 2022

záložku do knihy alebo pero

lindous
29. jan 2022

Viem, že to je len s tým najlepším zámerom, ale som tiež za žiadny, poteší ma, keď mi proste príde tovar, tak ako vyzerá na foto a nepotrebujem nič extra, čo potom neviem čo s tým a sľúbený darček nie je pre mňa dôvod na nákup

simkids
29. jan 2022

ja som uz dostala vselico a teda nic ma nepotesilo. Pokial si to clovek nevyziada, tak je to zbytocne. Ked tak skus odfotit, co by si vedela prihodit a nech si vyberu, kazdemu sadne daco ine, ale ja to nemam rada teda vobec. Malickosti sice robia radost, ale zbytocnosti nie.

zdena1990
29. jan 2022

Zľava na nákup ... Popr . Poštovné zadarmo podľa hodnoty nákupu asi to najviac poteší

autor
29. jan 2022

@janewithane ďakujem za rady 🙂 skúsim teda zvoliť len maličkú sladkosť, poteší ku kávičke alebo deti

travelllerka
29. jan 2022

Ja to fakt nemám rada, keď mi niekto niečo prihodí, čo som si neobjednala a nekúpila. Síce párkrát sa stalo, že sa predávajúca výnimočne trafila 🙂 takže za mňa, kľudne dať dopredu na výber, že mám tu toto a toto navyše, vyberiete si z toho niečo?

jaskolka
29. jan 2022

Mne sa to naopak paci, keď príde aj niečo "navyše" napríklad pre syna ked som viackrát kupovala oblečenie, tak prišli aj vlhčené vreckovky, alebo malé autíčko, ponozticky, raz dokonca aj bodyčko a čiapky navyše. Alebo keď pre seba som objednávala na svadbu, tak mi navyše prišli balóniky,zabalený podväzok, a k nočným koseliam na dojčenie som raz dostala nový zapecateny krém na bradavky.
A niečo podobné pri balím aj ja, keď predávam ďalej. Takže za mňa áno darček 😁

deedol
29. jan 2022

za mna nic a hlavne nie plastove mini hracky (napr. z kinderiek), to ide u nas rovno do kosa :( ak velmi chces, tak potom dalsi kus odevu v tej istej velkosti, ak sa ho chces zbavit, to som parkrat dostala a potesilo 🙂 (alebo som posunula kamoske)

nwnw
29. jan 2022

K detskym topankam sme dostali v jednom eshope ceruzky alebo pera. Syna viac potesili jak topanky, lebo boli autickove 😉