Ahojte, darujem čerešne, dnes oberané. Ja ich asi všetky nemám šancu spotrebovať. Ak má niekto záujem...
Odkiaľ ste? 🙂
Aha , prievidza, neskôr mi doplo že sa dá pozrieť :D tak nič :(
Odkiaľ ste? 🙂