Dať si odstrániť chĺpky laserom?

hameeda
2. aug 2011

Chcem sa opytat mate tu niekto skusenost s odstranenim chlpkov laserom? Ak ano kde vam odstranovali, je to trvale, ako dlho to trva, teda je potrebna len jedna procedura alebo je to nadlhsie?

janka_pn
2. aug 2011

moja segranka si dala odstranit, ale mala po tom dost nepekne chrasty 😨 😕 sa aj zlakla, ale cez zimu sa to zahojilo a teraz to ma pekne.

nikush
2. aug 2011

vraj treba opakovat viackrat, blondave chlpky neregestruje, a vraj to set sakra boli, viac nez depilacia voskom...aspon co som dokument o roznych metodach pozerala

vroni
2. aug 2011

Skúsenosť mám, nebolí to ani minimálne (prečo by aj malo), jedine ak by ťa laserom popálili. Procedúru treba VIACKRÁT zopakovať a máš na čas pokoj (rozhodne nie trvale, rátaj tak maximálne do 5 rokov) Svetlé chĺpky to skutočne odstrániť nevie, tie zostanú tak ako boli. Laserom "ošetrenú" pokožku neslobodno vystavovať slnku, je lepšie chĺpky odstraňovať v zime alebo na jeseň. A odchlpnené miesta chvíľu smrdia po spálených vlasoch (jeden - dva dni) Ja už by som si laserom chĺpky odstrániť nedala, mne viac vyhovuje cukrová pasta...

mis_ka
5. aug 2011

ja som to absolvovala asi sestkrat, na cas to pomohlo, ale potom tie chlpky aj tak dorastli... a nad hornou perou to teda boli riadne...

lula5
6. aug 2011

Ci to boli zavisi od toho ako znasas bolest. Mna to neboli,moja sesternica trpi riadne pri tom. Urcite to treba viackrat opakovat. Ja mam niektore casti tela urobene uz dlhsie (5rokov) a ked mam pocit,ze tam nieco rastie,idem si to dat prestrelit laserom napr raz za rok. Najdolezitejsie je ale to aby si sla do centra kde to robi mudr. Nie kozmeticka,nechtarka a podobne. Mudr ti nikdy neurobi chrasty ani nic podobne. Pokozka by nemala byt opalena a chlpy ako aj vyssie pisali musia byt tmave,svetle nebere. Pre mna top vec aku vymysleli.