Dávať fotky nahých detí do albumu?!

zuzula28
19. mar 2008

Mamicky nemyslite si, ze v dnesnej dobe by bolo pre bezpecnost a pokoj nas vsetkych na MK konecne na case nedavat do albumov fotky nahych deticiek. Ved niektore maju dokonca aj nahe pohlavie 😲 😲 😲 Toto je len zivnou podou pre rozne chore individua...Ja uz preto ani nedoplnam fotky do albumu... Navrhujem, aby to admini pridali ako nove pravidlo pre fotoalbumy, ze deticky uplne nahe byt nesmu 😅

lolalola
15. jún 2008

bubba, neberiem to tak, pretoze ja som sa fakt stretavala len s ludmi, s ktorymi som si pisala denne a dost dlhu dobu a ked som sa aj parkrat stretla s niekym koho som dobre "nepoznala", tak to za vela nestalo...;o))
a sama sa teraz cudujem, ze kde som nabrala tolko odvahy, aby som sa stretla s niekym koho som predtym nikdy nevidela...a dost sa cudujem aj mojej mame, ze mi to tolerovala...;o))
ale myslim, ze osobne stretnutie a prakticky anonymne fotografie su dost velky rozdiel a keby moje dieta chodilo na net, tak by som asi tiez bola nesvoja, ze ci si nevypisuje s nejakym uchylomz

lolalola
15. jún 2008

aj my sme mali nejake videohry, ale pamatam si ich len matne, lebo to bolo este predtym ako sme mali net...;o))

skolara
17. jún 2008

veru veru v dnesnej dobe clovek nikdy nevie ☹
Presny dovod preco nemam album 😔

sablona
7. mar 2016

vo svete kde je plno pedofilov by mali ostat taketo fotky len v sukromi resp.vobec nefotit