• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dcéra sa zaľúbila do Jacksona. Je to normálne?

16. júla 2009 
autor
Evea, super. Ešte sú aj rovnako staré. :slight_smile: Aj moja Gabika to pozerá.
Už si z toho nerobím ťažkú hlavu. Ako povedala Monkula, je to lepšie ako keby sa zaľúbila do toho Billyho z Tokio Hotel. Gabika si teraz tie veci kupuje za svoje vreckové a keď bude staršia, určite bude so smiechom a s úctou spomínať na svojeho prvého veľkého Idola.
Inak moja sestra sa v 11 zaľúbila do Viga z Arabely, ktorý vtedy už nežil, ba ani nevedela,kto ho hrá. Dnes na to len zo smeichom spomína, ako si vymýšľala rozprávky, v ktorých sa s ňou oženil :wink: Len ju trochu štve, že ich už vyhodila.
8. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se hlásím k fanynkám Beatles. Ostatní holky v 15 poslouchaly Britney Spears a jiné shity, a já jsem nechápala. A nechápu dosud. :sunglasses:
Paul je nej!!! :wink: Ale s Georgem bych si asi rozuměla víc. :dizzy_face:
8. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lotosek : :grinning:
jj, já Beatles hltala od svých 12, takže na konci 80 let a taky jsem byla mezi vrstevnicemi těžce mimo...
V té době se poslouchali Technotronik, NKOTB, Vanila Ice, Take that atd...já ani ty názvy kapel neznám.
Kamarádky se mi smály, že poslouchám starce a mrtvoli :sweat_smile: , ale já je žrala jako by v těch 80 let byli mladý (stejně jako v 60 letech)
A když umřel Harrison, tak sem si docela pobrečela, ale už je to dávno za mnou. Teď už mám ráda opravdu jen tu hudbu a Paul mi je dokonce nesympatickej. (ale koncert v Praze jsem si nenechala ujít, sem si řikala, že by bylo fajn , vidět jednoho z Beatles než umřou všichni :sweat_smile: )

jen mě teda překvapuje, že mají ty idoly i pětileté holčičky. To já teda ze svého dětství neznám. Neznala jsem zpěváky a herce jménem atak...uměla jsem třeba na začátku základky "holky z naší školy " atak...ale éra plakátů přišla o dost později. První plakát byl myslím Lukáš vaculík :grinning: :grinning: :grinning:

Mě přídou děti v 5 letech hrozně malé na nějaké zbožňování člověka (krom rodiny). Neteři je taky 5 a idoly teda ještě nemá. Jen z pohádek. A to je podle mě už slušná pubertačka :grinning:

Asi jde taky o to, na co děti koukají v TV.
Jak 5 letá holčička příde na Michaela jacksona ? neteř podle mě neví, že někdo takovej byl , natož že umřel.
Leda by jí to někdo řekl.
Ale nedivím se, že se to líbí i takhle malým dětem, písničky jsou rytmický, klipy jsou barevný, do toho ten jeho úžasný tanec....
8. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som sledovala rozlucku s Jacksonom. Ked rozpravala jeho dcera uplne na konci tak som sa fakt rozplakala. Ubohé dieta. Chybat bude vsetkym fanusikom ale najviac svojim detom.
8. júl 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam 30 rokov Michaela som obdivovala už od malička najviac jeho emotývne klipy bola som aj v Prahe na letenske kde mal koncert a stala som pod podiom .Neviem bola som skrátka doňho platonicky zalúbená potom ma to prešlo vydala som sa a mam krasnu dceru ktorá mimichodom tiež počuvala Michaela ale možem vám povedať že ked som sa dozvedela že zomrel mala som normalne depky strašne som plakala a pohreb aj z jeho detmi som ledva dopozerala mala som pocit akoby mi zomrel niekto velmi velmi blýzky ja sama som z toho prekvapená mala som aj ine skupiny ako mlada bola som istý čas hotová z Joua z New kids on the block ale Michael nechapem
16. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok