Dcéra sa zaľúbila do Jacksona. Je to normálne?

penny13
6. júl 2009

Ahoj, mamičky! Vôbec neviem, ako začať, ba ani ako nazvať túto tému.... Poďme však k veci. Moja mladšia dcéra sa akosi ,,zaľúbila" do Michaela Jacksona. Včera som musela zájsť do supermarketu a kúpiť všetky noviny, kde sa o tomto spevákovi písalo. Na nástenku si chce dať dokonca plagát. A na narodeniny si praje jeho cédečko. Je to normálne? Čo mám robiť?

penny13
autor
8. júl 2009

Evea, super. Ešte sú aj rovnako staré. 🙂 Aj moja Gabika to pozerá.
Už si z toho nerobím ťažkú hlavu. Ako povedala Monkula, je to lepšie ako keby sa zaľúbila do toho Billyho z Tokio Hotel. Gabika si teraz tie veci kupuje za svoje vreckové a keď bude staršia, určite bude so smiechom a s úctou spomínať na svojeho prvého veľkého Idola.
Inak moja sestra sa v 11 zaľúbila do Viga z Arabely, ktorý vtedy už nežil, ba ani nevedela,kto ho hrá. Dnes na to len zo smeichom spomína, ako si vymýšľala rozprávky, v ktorých sa s ňou oženil 😉 Len ju trochu štve, že ich už vyhodila.

lotosek
8. júl 2009

Taky se hlásím k fanynkám Beatles. Ostatní holky v 15 poslouchaly Britney Spears a jiné shity, a já jsem nechápala. A nechápu dosud. 😎
Paul je nej!!! 😉 Ale s Georgem bych si asi rozuměla víc. 😵

petruna
8. júl 2009

lotosek : 😀
jj, já Beatles hltala od svých 12, takže na konci 80 let a taky jsem byla mezi vrstevnicemi těžce mimo...
V té době se poslouchali Technotronik, NKOTB, Vanila Ice, Take that atd...já ani ty názvy kapel neznám.
Kamarádky se mi smály, že poslouchám starce a mrtvoli 😅 , ale já je žrala jako by v těch 80 let byli mladý (stejně jako v 60 letech)
A když umřel Harrison, tak sem si docela pobrečela, ale už je to dávno za mnou. Teď už mám ráda opravdu jen tu hudbu a Paul mi je dokonce nesympatickej. (ale koncert v Praze jsem si nenechala ujít, sem si řikala, že by bylo fajn , vidět jednoho z Beatles než umřou všichni 😅 )

jen mě teda překvapuje, že mají ty idoly i pětileté holčičky. To já teda ze svého dětství neznám. Neznala jsem zpěváky a herce jménem atak...uměla jsem třeba na začátku základky "holky z naší školy " atak...ale éra plakátů přišla o dost později. První plakát byl myslím Lukáš vaculík 😀 😀 😀

Mě přídou děti v 5 letech hrozně malé na nějaké zbožňování člověka (krom rodiny). Neteři je taky 5 a idoly teda ještě nemá. Jen z pohádek. A to je podle mě už slušná pubertačka 😀

Asi jde taky o to, na co děti koukají v TV.
Jak 5 letá holčička příde na Michaela jacksona ? neteř podle mě neví, že někdo takovej byl , natož že umřel.
Leda by jí to někdo řekl.
Ale nedivím se, že se to líbí i takhle malým dětem, písničky jsou rytmický, klipy jsou barevný, do toho ten jeho úžasný tanec....

lucia375
8. júl 2009

Vcera som sledovala rozlucku s Jacksonom. Ked rozpravala jeho dcera uplne na konci tak som sa fakt rozplakala. Ubohé dieta. Chybat bude vsetkym fanusikom ale najviac svojim detom.

zuz30
16. júl 2009

Ahojte ja mam 30 rokov Michaela som obdivovala už od malička najviac jeho emotývne klipy bola som aj v Prahe na letenske kde mal koncert a stala som pod podiom .Neviem bola som skrátka doňho platonicky zalúbená potom ma to prešlo vydala som sa a mam krasnu dceru ktorá mimichodom tiež počuvala Michaela ale možem vám povedať že ked som sa dozvedela že zomrel mala som normalne depky strašne som plakala a pohreb aj z jeho detmi som ledva dopozerala mala som pocit akoby mi zomrel niekto velmi velmi blýzky ja sama som z toho prekvapená mala som aj ine skupiny ako mlada bola som istý čas hotová z Joua z New kids on the block ale Michael nechapem