Dcérka chce byť herečka - aktuálne castingy

bunniii
19. mar 2023

DOBRÝ VEČER !!! MÁME DOMA DCÉRKU KTORÁ BY CHCELA BYŤ HEREČKOU. PO VEČEROCH HĽADÁM ALE NIKDE NEVIEM NEJAKÝ KASTING NÁJSŤ :( NEMÁTE NIEKTO SKÚSENOSTI S NEJAKÝMI AGENTÚRAMI KDE BY SOM JU MOHLA PRIHLÁSIŤ? PO PRÍPADE NEJAKÝ AKTUÁLNY KASTING?

VOPRED ĎAKUJEM

pribinak
19. mar 2023

@bunniii pozri agentúru charlie brown

sasitimi17
19. mar 2023

Aj na stránke markizy občas hľadajú deti, treba si to sledovať koho práve hľadajú

bunniii
autor
19. mar 2023

@sasitimi17 ĎAKUJEM PEKNE, BUDEM 😁

bunniii
autor
19. mar 2023

@pribinak ĎALUJEM PEKNE

gabika0825
19. mar 2023

Len si prosím vás dávajte veľký pozor na nejaké pofidérne ponuky, niekedy aj na Facebooku sú že hľadajú deti alebo aj dospelé ženy na casting do televízie a bohužiaľ to dopadne zle, alebo tá lepšia možnosť, že ten casting ani neexistuje. Ak sa jedna o dieťa naozaj si to dobre zistite, preverte a aj recenzie a spytajte sa reálnych ľudí ktorí tam majú skúsenosť a boli tam osobne.

bunniii
autor
20. mar 2023

@gabika0825 ĎAKUJEM PEKNE, HNEĎ AKO PRVÉ TO OVERÍM. NIKDY BY SOM NA TO
NEDALA DOPUSTIŤ💗

svetlonos
20. mar 2023

@bunniii
ahoj mas maloletu dcerku, ci je uz dospela?

danica2711
20. mar 2023

@bunniii vypni si CapsLock, písať na nete verzálkami znamená kričať

bunniii
autor
20. mar 2023

@danica2711 ďakujem

bunniii
autor
20. mar 2023

@svetlonos má 13

heln
20. mar 2023

@bunniii na facebooku je nazov priblizne Komparz TV, alebo poguglit komparzy priamo na strankach televiznych stanic, stale hladaju do nejakych serialov, alebo do detskych relacii.
len nemajte velke ocakavania, to nie je tak, ze pojdete na konkurz, zaregistrujete sa a hned vas zavolaju hrat niekde do filmu.
ak chce byt dcera herecka, tak by som odporucila zus - hudobno dramaticke umenie, alebo kruzok, alebo sa zapojit do nejakeho ochotnickeho divadla v okoli. ak pojde do zusky, tam sa skor dostane k nejakym kontaktom na konkurzy.