Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

aj môj okamžite povedal že ide tak nech ide mne tam zavadzať nebude ale pre tie čo by mali ísť samé tiež si z toho hlavu nerobte a hlavne sa neodhlasujte veď nie kôli chlapom tam ideme

mimochodom teraz som dopiekla vanilkové rožky no na výstavu krásy to nebude ale musíte ma brať z rešpektom pečiem to 2 krát v živote 😀 😀 😀 😀 a samozrejme sú určené na stetko

janka1874
autor
9. jún 2009

juuuj telinka tak to by bola dobrá téma aj pre drahého a od vašich skúsenejších by ešte aj čo to pochytil

tu práve začalo brutal liať 😀 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

teli, a naši sú aj od spoločného fachu, budú si mať čo povedať 😉

silvika
9. jún 2009

llen aby sme sa nepobili !!! take nejake chulostive temy by sa mali opomenut

telinka
9. jún 2009

silvi myslis ze az taka sranda by mohla byt?? 😕 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

no telinka a ajunka môj je okenár tak tiež má k vašim pomerne blízko 😀 😀 😀 😀

silvika
9. jún 2009

tak teda jedine malym sa povoluje nech si pomeraju sily ked budu potrebovat ale zadne brutal telesne utoky ...

alinka76
9. jún 2009

tu nenormálne fúka, som musela s malým dnu, nech nedostane prievan. musím ho šanovať teraz 😎

centik
9. jún 2009

Ali tvoj M je introvert? ani sa mi nezdal na stretku, ved aj rozpraval 😀

silvika
9. jún 2009

inac fakt, nas strasne stipe a kuse, dufam, ze len nas, ze na cudzich nebude utocit

janka1874
autor
9. jún 2009

a tuje už po lejaku a krásne svieti slniečko čisto ako v lete 😀 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

centík, rozprával? to kedy? ja som ho videla len ako sedel a uškŕňal sa a snímal a potom doma zhodnotil 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

alinka a čo zhodnotil

centik
9. jún 2009

Ali ved sme sa bavili o tej vojenčine, nepamatas? 😀 ci to nebolo s nim? 😕 😅

janka1874
autor
9. jún 2009

centik a fakt neprídeš s aninou veď nechcela ísť sama a mala by parťáčku

centik
9. jún 2009

Jani jej sa do auta nevoju dve sedacky plus ja 😕 ona ide aj so Saškou a je mi blbe aj vraviet tomu co uhho predavam raz ze nejdem predavat potom ze idem predavt, teraz zas ze nejdem predavat? 😖

janka1874
autor
9. jún 2009

no ty vieš ale škoda že neprídete

centik
9. jún 2009

hej mne je to tiez luto, keby som vedela jazdit som mohla ist aj sama 😅

centik
9. jún 2009

a to by som musela platit sama celu izbu, a byt stale sama s malou, ani vecer by som s vami nebola to tiez neni ktovieco, ked MM sa tiez dost postara o malu ked niekde sme

alinka76
9. jún 2009

no ale keby si chcela, tak mu to ešte môžeš povedať, že neprídeš, nezdáš sa mi na 100% presvedčená, že by to neprežil, ak by si išla namiesto do práce s nami 😉 určite tam nejaké to % ešte je v náš prospech 😎

centik
9. jún 2009

ali ja si tu tak nahlas pisem pre a proti 😀 😀 😀

centik
9. jún 2009

a kaslime nato, uz ma neriesme,
a ked sme pri pocasi, tu je strasne teplo, akurat dost fuči

centik
9. jún 2009

baby Bibi zacina byt hrozne upistana, alebo trucovita alebo ako to mam nazvat,
napr. ked sme vonku a nejake dieta ma hracku, pozicia ju Bibe a ked uz chceme ist prec a ma tu hracku vratit tak zacne plakat na celu ulicu 😖

telinka
9. jún 2009

centi , ale sak to bezne deti robia 😉 peta si tiez pokrici ked ideme od nasich a nedovolim jej vziat babiku , ale za minutu je v pohode

centik
9. jún 2009

no biba tiez neplace dlho ale tak sa namna vsetci kukaju vtedy 😅

zrzulka
9. jún 2009

teli tak to poznam to usoplene tricko. ked chodime na rehabiltacie tak Miska vzdy ujde urevena uspolena od terapuetky a samozrejme ze sa vyutiera kam inam ako do mojho oblecka. najlepsi gol bol minule v Olomuci ked sa mi vycikala na tricko a rifle. Parada. takto som isla domov. takze okrem Miskinho nahradneho oblecka nosim najnovsie aj pre seba.

A aj Miska zacina byt v poslednej dobe taka viac upistana, neviem cim to bude lebo takuto ju nepoznam. nechce ist k nikomu na ruky, len ku mne a k muzovi. to je asi take nejake obdobie. ved ich to prejde a pride nieco akcnejsie🙂)))

centik
9. jún 2009

dnes vzala jednu susedu za ruku a hajde s nou prec, to ste mali pocut ten plac ked som ju chytila ja a otocila opacnym smerom 😅

telinka
9. jún 2009

centi tak nabuduce nahod make-up aby bol na teba este krajsi pohlad 😎

centik
9. jún 2009

to biba ma asi obratene obodbie, ona praveze chce ist ku kazdemu cudziemu 😅

centik
9. jún 2009

Teli čo šak ja som pekna aj bez make upu 😀 😀