Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
10. jún 2009

🙂 aadul, šacovať budeme každú jednu.. 😀 len napíš..
do klubu už hotových sa pridáva
😀 anina
😀 veja..
super tak máme prvú sedmičku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

keď sa naje telinka, určite tiež niečo vymyslí,....xixixixixix

luculka
10. jún 2009

nie,,,ja musim ist morsku kupit uz nemáme,,,davam jej teraz nasivin

luculka
10. jún 2009

jani po telinke,,,,trická posleme,,ak nepojdeme 🙄

janka1874
autor
10. jún 2009

boc ja posupujem pomaličky, ale 7 vecí som už zosmolila neboj ja to dotiahnem do úspešného konca 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
10. jún 2009

janka ja som tiez strelila vselico a pri takych kadzodennych cinnostiach ma napadaju aj dalsie aaale reku zasa nemusite vediet uplne vsetko naraz. staci ked meno trafite

aadula
10. jún 2009

tak to začnem premýšľať 😀

janka1874
autor
10. jún 2009

no len sa skoro dajte do kopy luculka ešte nič nie je stratené

alinka76
10. jún 2009

no ale ja som si myslela, že to budú akože chlapi hádať, že o čej žene to bocmanka číta, že či nás poznajú naši chlapi 😀 😀 😀 môj si myslím, že ma pozná, že by to všetko snáď uhádol.

boc no čo myslíš, že ktorý bod som nechcela uverejniť?

alinka76
10. jún 2009

haloooooooooo a vy čo spíte s deťmi? tu ide kuca-paca, hrmí to okolo mňa 😲

silvika
10. jún 2009

tu sa aj zatahovalo, a nic aj fukat pre istotu prestalo. maly uz je hore. hic je stale ako pri mori

zrzulka
10. jún 2009

jej bzuco gratulujeme martinkovi k rok a pol rociku🙂)) riadne to oslavte

Lucul to snad nie:((((( Snad sa natus z toho dostane. Drzime palce.
Nemate v dome klimatizaciu???? To je riadne svinstvo na infekcie hornych dychacich ciest. ja som tiez strasne nachylna ked som v prievane. neznasala som ked si kolegyne pustali na "plne gule" v robote. Vzdy som im to vypinala🙂Ani v aute neznesiem....

tinyleaf
10. jún 2009

ahojte 🙂
my sme dnes boli prvykrat v materskom centre, teda boli sme len vonku na ihrisku, nic slavneho to nebolo, ale maly bol aspon s inymi detmi a ja som tu spoznala nejake nove maminy 🙂

zrzulka
10. jún 2009

Tiny super🙂)) ja som tu v pk tiez taka nejaka stratena. nejake maminy poznam, aj ideme z casu na cas do parku ale aj tak vacsinou zdrham do Ba🙂)))

telinka
10. jún 2009

hmmm....peto bol dat vcera napustit klimu lebo sme mali vypustenu , pri peti sme este nepouzili , ale boji sa ze ked bude hic sa v aute uskvari...no neviem , ale snad ked s mierou pouzijeme na dllhej ceste neublizi jej to 😒

aida
10. jún 2009

ahojte.
no co uz sa balite? v dobrom vam zavidim pekne vsetko pofote ja idem zajtra do roboty sa mi nechce 😖

alinka76
10. jún 2009

no ja už malému dávam len také rárohy handry na seba, aby sa nezašpinil, lebo by mi to do piatku ani neuschlo. aj sebe dávam také obyčko po dome 😀 nech sme tam pekní 😀

silvika
10. jún 2009

alinka no super, u nas napodobne, akurat maleho furt prezliekam, co je raz od blata inokedy mokry co sa poomaca v kybloch po dvore alebo je zrazu strasny hic alebo sa trochu ochladi, aby naaaaahodou neprechladol. 😀

bocmanka
10. jún 2009

😵 😵
u nás sa vyčasilo...
fičíme pre mateja na výtvarnú, hic strašnýýýýýýý....

luculka
10. jún 2009

zrzul nemame klimu,,,,, 😉

alinka76
10. jún 2009

tu pršíííííííííííííííí

alinka76
10. jún 2009

chcem sa vás opýtať, či niektorá z vás nepoužíva zoner photo studio na úpravu fotiek, mám ho a neviem s ním robiť 😖

silvika
10. jún 2009

ja nie ani nemam ani nepouzivam, dokonca ho ani nepoznam z pocutia 😝 , ale radsej by si asi chcela pocut tie co nieco vedia co? 😀

luculka
10. jún 2009

baby tak mala odkedy vstala este nesoplila,,,a raz zakaslala,,,zeby záááázrak 😕 😀

luculka
10. jún 2009

ali ozaj ja nemám prístup na tvoj blog ☹

zrzulka
10. jún 2009

Lucul super, len tak dalej🙂)))

tak my mame vyhodu v tom ze mala ma kopec oblecka. ja ani neviem odkial vsetko ma ale naozaj ma toho neurekom a ja tiez kedze som stale rovnaka, nepriberam ani nechudnem. takze prat nemusime vo velkom🙂o starost menej

Kocky a ake lieky beriete? ja som nikdy na cesty lieky nebravala ale nedavno som citala jednu diskusiu o lekarnicke pre deti co vsetko by mala obsahovat. Nieco proti komarom by bodlo nie? cim natierate deti?

silvika
10. jún 2009

zrzul ja nenatieram, ked zacnu poletovat maleho nazeniem dovnutra a fertig aj ked sa mu to moc nepaci, ale co uz ale mame aj detsky repelent v spreji

csikike
10. jún 2009

ahojte, ali uhadla si, ja som si pospala s malym, tak dobre mi to padlo 😵
dnes mame inac 3. vyrocie svadby...

silvika
10. jún 2009

jeho gratulujeme, my budeme mat 4 ale az v auguste

silvika
10. jún 2009

aj chystas nieco vynimocne? vyspinkana si doruzova, aspon v noci dlho vydrzis

csikike
10. jún 2009

silvi, ved praveze po nociach neviem spat, uz tyzden som poriadne nespala, neviem co to je 😕
a nic mimoriadne nechystam, tedaplanovali sme ist na veceru, ale kedze ideme na oravu, tak sa to vynechava, zial drahy este nema robotu a zatial ani vo vyhlade nie je, tak musiem setrit... a teraz som malemu nakupila koooooopec latkovych plienok, tak si to vynahradime inokedy, ked budeme starsi 😀