• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
:slight_smile: aadul, šacovať budeme každú jednu.. :grinning: len napíš..
do klubu už hotových sa pridáva
:grinning: anina
:grinning: veja..
super tak máme prvú sedmičku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

keď sa naje telinka, určite tiež niečo vymyslí,....xixixixixix
10. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,,,ja musim ist morsku kupit uz nemáme,,,davam jej teraz nasivin
10. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani po telinke,,,,trická posleme,,ak nepojdeme :rolling_eyes:
10. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc ja posupujem pomaličky, ale 7 vecí som už zosmolila neboj ja to dotiahnem do úspešného konca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja som tiez strelila vselico a pri takych kadzodennych cinnostiach ma napadaju aj dalsie aaale reku zasa nemusite vediet uplne vsetko naraz. staci ked meno trafite
10. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to začnem premýšľať :grinning:
10. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len sa skoro dajte do kopy luculka ešte nič nie je stratené
10. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja som si myslela, že to budú akože chlapi hádať, že o čej žene to bocmanka číta, že či nás poznajú naši chlapi :grinning: :grinning: :grinning: môj si myslím, že ma pozná, že by to všetko snáď uhádol.

boc no čo myslíš, že ktorý bod som nechcela uverejniť?
10. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo a vy čo spíte s deťmi? tu ide kuca-paca, hrmí to okolo mňa :astonished:
10. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa aj zatahovalo, a nic aj fukat pre istotu prestalo. maly uz je hore. hic je stale ako pri mori
10. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bzuco gratulujeme martinkovi k rok a pol rociku:slight_smile:)) riadne to oslavte

Lucul to snad nie:((((( Snad sa natus z toho dostane. Drzime palce.
Nemate v dome klimatizaciu???? To je riadne svinstvo na infekcie hornych dychacich ciest. ja som tiez strasne nachylna ked som v prievane. neznasala som ked si kolegyne pustali na "plne gule" v robote. Vzdy som im to vypinala:slight_smile:Ani v aute neznesiem....
10. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme dnes boli prvykrat v materskom centre, teda boli sme len vonku na ihrisku, nic slavneho to nebolo, ale maly bol aspon s inymi detmi a ja som tu spoznala nejake nove maminy :slight_smile:
10. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiny super:slight_smile:)) ja som tu v pk tiez taka nejaka stratena. nejake maminy poznam, aj ideme z casu na cas do parku ale aj tak vacsinou zdrham do Ba:slight_smile:)))
10. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm....peto bol dat vcera napustit klimu lebo sme mali vypustenu , pri peti sme este nepouzili , ale boji sa ze ked bude hic sa v aute uskvari...no neviem , ale snad ked s mierou pouzijeme na dllhej ceste neublizi jej to :unamused:
10. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
no co uz sa balite? v dobrom vam zavidim pekne vsetko pofote ja idem zajtra do roboty sa mi nechce :confounded:
10. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už malému dávam len také rárohy handry na seba, aby sa nezašpinil, lebo by mi to do piatku ani neuschlo. aj sebe dávam také obyčko po dome :grinning: nech sme tam pekní :grinning:
10. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka no super, u nas napodobne, akurat maleho furt prezliekam, co je raz od blata inokedy mokry co sa poomaca v kybloch po dvore alebo je zrazu strasny hic alebo sa trochu ochladi, aby naaaaahodou neprechladol. :grinning:
10. jún 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face:
u nás sa vyčasilo...
fičíme pre mateja na výtvarnú, hic strašnýýýýýýý....
10. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul nemame klimu,,,,, :wink:
10. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu pršíííííííííííííííí
10. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vás opýtať, či niektorá z vás nepoužíva zoner photo studio na úpravu fotiek, mám ho a neviem s ním robiť :confounded:
10. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie ani nemam ani nepouzivam, dokonca ho ani nepoznam z pocutia :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale radsej by si asi chcela pocut tie co nieco vedia co? :grinning:
10. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mala odkedy vstala este nesoplila,,,a raz zakaslala,,,zeby záááázrak :confused: :grinning:
10. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali ozaj ja nemám prístup na tvoj blog :frowning2:
10. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul super, len tak dalej:slight_smile:)))

tak my mame vyhodu v tom ze mala ma kopec oblecka. ja ani neviem odkial vsetko ma ale naozaj ma toho neurekom a ja tiez kedze som stale rovnaka, nepriberam ani nechudnem. takze prat nemusime vo velkom:slight_smile:o starost menej

Kocky a ake lieky beriete? ja som nikdy na cesty lieky nebravala ale nedavno som citala jednu diskusiu o lekarnicke pre deti co vsetko by mala obsahovat. Nieco proti komarom by bodlo nie? cim natierate deti?
10. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul ja nenatieram, ked zacnu poletovat maleho nazeniem dovnutra a fertig aj ked sa mu to moc nepaci, ale co uz ale mame aj detsky repelent v spreji
10. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ali uhadla si, ja som si pospala s malym, tak dobre mi to padlo :dizzy_face:
dnes mame inac 3. vyrocie svadby...
10. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeho gratulujeme, my budeme mat 4 ale az v auguste
10. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj chystas nieco vynimocne? vyspinkana si doruzova, aspon v noci dlho vydrzis
10. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, ved praveze po nociach neviem spat, uz tyzden som poriadne nespala, neviem co to je :confused:
a nic mimoriadne nechystam, tedaplanovali sme ist na veceru, ale kedze ideme na oravu, tak sa to vynechava, zial drahy este nema robotu a zatial ani vo vyhlade nie je, tak musiem setrit... a teraz som malemu nakupila koooooopec latkovych plienok, tak si to vynahradime inokedy, ked budeme starsi :grinning:
10. jún 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok