Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
10. jún 2009

ja budem v meste okolo desiatej,,,idem do DM-ky,,,,

telinka
10. jún 2009

ok tak ti cinknem

alinka76
10. jún 2009

Zrzulka a ako si malá zvykla na flašku, dobre? aké mliečko teraz pijete?

zrzulka
10. jún 2009

Ajul to vazne mareka este takto uspavate? no ja som uz aj rozmyslala nad vlastnou izbickou pre Misku. myslim zeby si v pohode zvykla. Ale je pravda ze mozno tak dobre spi preto ze aj ked sa v noci prebudi tak sa poprechadza po posteliach a potom zaspi na inom mieste, bez toho aby nas zobudila. ked bude mat svoju postel tak asi by to neprebiehalo tak hladko. este nejaky rok asi potiahneme ako trojka. ja taketo veci neriesim dopredu, miska ich vzdy vyriesi za nas🙂

ajula25
10. jún 2009

Veru Zrzi. Marek ani za svet sám nepôjde...neviemako ho k tomu dokopať. Moja mamina tvrdí, že keď k nemu dáme Lukyho tak už bud espávať sám vo svojej posteli a celú noc...no neviem....

zrzulka
10. jún 2009

Vies co my kupujeme v rakusku mlieko. Vola sa Aptamil Ale je to vlastne Nutrilon
Predtym som jej davala nestle. Ale ja jej davam len raz denne. viac nestihneme🙂
A na flasku sme si zvykli. len na sosak nevie. Uz ju chcem ucit pit z pohara. lebo ona ked vidi flasku tak si ju dava do pusy. Pohar ma sirsie hrdlo tak chcem skusat.
Ozaj od akeho veku by mali deti jest same?

zrzulka
10. jún 2009

Ajul tak to si ma teda dostala s tym. Ale ved sa nauci. Ved je to mile. Chlapci su viac mamickini, aspon si to vychutnavas. u nas zase ocko je hrdina🙂))) Ale ked som kojila tak som bola ja hrdinka.

alinka76
10. jún 2009

náš pije džúsy aj z tých mini nápojov pre deti, teraz je aj cappy pre deti, s tým sosákom nemá problém, len sa baví tak, že vylieva kade chodí, tak ho musím pritom sledovať. a tiež chce piť len tak z fľaše, ale celé hrdlo si vopchá do úst, katastrofa 😒 😒 😒

ako myslíš samojedenie? náš sa kŕmieva aj sám, že mi z polievky rezance vyťahuje, aj to sa počíta? 😀 skúša si pchať kadečo aj lyžičkou do úst, ale to je viac bordelu ako osohu.

ajula25
10. jún 2009

no len keby nemal skoro 7 rokov. Tak však do puberty sa snáď naučí no nie? 😅

ja na samojedenie nemám nerv. niekedy ho nechám zemiaky keď lyžičkou ale to je všade okolo a v ústach minimum. tak nechcem si predstaviť ako by asi polievka skončila.... 😀

alinka76
10. jún 2009

baby, neviete ako tam hore ide dialnica, či aj smerom do Námestova je to spravené? lebo si to nepamätám, viem že sme Oravský Podzámok míňali tou dialnicou, ale teraz pôjdeme na Námestovo. či sa dá stadiaľ zísť, aby sme nezašli niekde kde nemáme.

ajula25
10. jún 2009

ali prečo idete cez námestovo? vy nie ste z Liptovského Mikuláša? Neidete cez Ružomberok a tak potom na Kubín?

zrzulka
10. jún 2009

ali myslela som tak s lyzickou krmenie. S rukami vieme aj my🙂)) Len ja jej lyzicku nedavam do ruky lebo to by dopadlo. len teraz neviem ci uz nie je cas jej davat lyzicku nech sa potrapi. S priborom ju trapit este nechcem to je asi skoro nie? Aj tak neviem ako by to zvladala ked tu jednu ruku ma oslabenu

Aha tak ty si myslela tie sosaky na flaske? nam ich nas zubar neodporucal vraj je to strasne tvrde a nici to zubky. Tak radsej neskusam. Ale raz som sa stretla s mamickou ktorej tiez syn nevedel pit a jedine z tych flasiek sa napil. A tiez pijeme len dzusiky. nie som tym nadsena ale jej riedim vodou. Teraz zacala pit aj nesladeny ovocny caj tak sa tesim...

luculka
10. jún 2009

tak ja nemam ani sajnu kade pojdeme,,,,snád sa nám telinkovci nestratia...lebo sme v .... 😀

ozaj zajtra musim kupit dialnicnu,,,,je aj 3mesacná?

zrzulka
10. jún 2009

Ja netusim ako pojdeme. podla navigacie, hadam nezblbne🙂))) Inak by sme bludili ako nas poznam🙂))) este ze to necita muz, on sa na to hneva ked mu poviem ze bludime🙂))

ajula25
10. jún 2009

my máme GPS tak sa nebojím. v podstate do Ružomberka cestu poznáme a odtial nás povedie GPS 😅

zrzulka
10. jún 2009

Lucul je aj tyzdnova a dialnicnu si urcite kupte. Sleduju to. A to je este nic. keby si videla jak v cechach po nich striehnu. neriskovala by som

luculka
10. jún 2009

jasne sak musim kupit,,,,len kupim 3mes. lebo v auguste idemem pre bráchu na letisko

zrzulka
10. jún 2009

Ajul aj GPSka zvykne zblbnut takze sa na nu velmi nespoliehajte. nas uz parkrat povodila. Aj kamoske sa to stalo....

ajula25
10. jún 2009

no tak to aj my musíme dialničnú kúpiť ešte. Zajtra sa ponakupuje čo bude treba ešte a v piatok hajdéééééééééé 🙂

ajula25
10. jún 2009

no dúfam, že nie. ale tak z Ružomberka je to tak hodinka, tak dúfam, že to nejako nájdeme ak by aj zahapovala GPS. 😉

zrzulka
10. jún 2009

Pride bracha z Ameriky?🙂)))) na kolko pridu? moja sestra vcera letela spat🙂nabuduce sa chystam s nou ak zozeniem lacnu letenku. Chcem pokupit malej veci na jesen a zimu. tu je to teda riadne predrazene. hriech za to vyhodit tolke peniaze

zrzulka
10. jún 2009

Ajul a kedy tam budete?

telinka
10. jún 2009

lucul , my chodime smer sastin , senica myjava , nove mesto a potom na dialnicu....takze ked pojdete s nami takto mozete aj babke zamavat 😉

luculka
10. jún 2009

brácho je v Irsku,,pridu na 2týzdne,,, 😵 😵
aj mamina pozera po letenke,,tiez by chcela ist,,,
presne tam je vsetko lacne,,,ved tam malej pokupili,,,

bzuco
10. jún 2009

ahojte

ajul...čo???????? od 12tej k dispozícii izba???? ved my chceme prísť najneskôr o 9,00 😅 😅 😅 ...to tam ešte napíš, nech to nejako urýchlia 😝
a vy už pobalené????....ja až v piatok večer niečo nahádžem do cestovky 😀 😀 ..ešte aj na nákup pôjdeme
čo teda doniesť???...mimo jedla, pitia.....klasiku? -víno, niečo slané na zahryznutie, nealko...
vy tu dobreže pol prasaťa neberete každá 😅 😅 😅 😅

ajula25
10. jún 2009

Zrzi my ideme z KE cca 10.00 takže o tej 15.00 by sme tam mali byť. Uvidíme aké budú cesty ako sa zdržíme...

Bzucko no ja v piatok sa budem snažiť to vyjednať s nimi na dkoršie.záleží ako bude izba osadená. Ak bud evaša izba noc predtým obsadený tak hold nepomôžem si. ani vám 😒 Budde záležať kedy vypratajú izbu predošlí. Ak bude voľná, nemal by byť problém, že by ste sa ubytovali skôr.
Ja neberiempol prasaťa....však reštika tam je, tak sa vystravujeme tam. Len na večer niečo na chrúmanie a na tú opekačku ak to výjde.... 😉

luculka
10. jún 2009

teli jasne ze ideme ,,, 🙂
a v nedelu idemem este do Sastina gratulovat,,,takze super ze idete tade,,,sak zajtra sa dohodneme,,brnkni mi,,,

idem dobru noc 🙂

glorita
10. jún 2009

cafte.som tu na skok....aku trasu idete yo yapadu ked sa chcem vzhnut strecnu?

zrzulka
10. jún 2009

Bzuco to vazne o 9??? nie je tam preklep? To kedy odchadzate?

janka1874
autor
10. jún 2009

no kým som si Vás čítala o spaní tak sendy začala taaaaak plakať že sme obaja z drahým leteli do izby už ani neviem kedy naposledy takto plakala ale asi ako 3 mesačná od hladu normálne sme nechápali ale už je ukľudnená a spinká ďalej

ja balím zajtra večer a aj na nákup idem poobede takže pohodička pohoda 😀 😀 😀 😀