Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
11. jún 2009

neboj. chlapi sa nestratia a ak nebudeš vedieť čí je skrátka sa ho opýtaš. A ty sí čí pán manžel?
A môj je zákonitý! No nie centik a Janka? 😀

zrzulka
11. jún 2009

Glor tak ty mas iny prehlad o akciach. to sa musi uznat🙂 ja ani poriadne neviem kam ideme. na Orave sme zatim neboli

luculka
11. jún 2009

no vy ste popisali,,, 😕

Natuš spinká uz dve a pol hodky,,,ale stále sa budi a chrchloce,,,, 🙄

ajula25
11. jún 2009

lucul jáj to je zlé....ale tak možno práve ten vzduch na orave jej pomôže...však príďte....
Mimochodom pribal aj to postelné prádlo do postielky...

veja79
11. jún 2009

Zdravím kočky aj my sa už tešíme- ale teraz pls neni niektorá z vás právnička? Potrebujem radu ohľadom zakladania sro.

luculka
11. jún 2009

ajul citala som,,,, 😉

zariadim sa ked malá vstane,,,ako na tom bude,,,ci mám ist kamoske pre postielku alebo nie,,,potom dam vedeit na 100% ci ideme ci nie,,,, 😖

to je ako naschvál,,,este pred týzdnom som sa tesila ze sme uz dlho neboli choré 😝 🙄 🙄

ajula25
11. jún 2009

veji tuším že glor je od práva 😉

ajula25
11. jún 2009

luci snáď sa to upraví už. Však už od utorka kašle? neboj to sa spraví a vy prídete. verím tomu 😉

bocmanka
11. jún 2009

glor
luculka
ajulka
bzucko...

🙂 🙂 🙂

prosím vás ás zhrňte každá jedna samu seba 8-mimi bodmi, také aby to boli pikošky o vás, nič vážne..
a pleas pošlite mi to cez ip poštu...
napr.1.v noci chodím rada v pyžame po balkóne....
2.mám zvláštnu schopnosť vyhrať každú hádku s perfiš argumentami...
atď.
fantázii a čo najväčším kravinám sa medze nekladúúúúúúú

ajula25
11. jún 2009

bco tak máš to tam. ale iba 7. viac som nevypotila

glorita
11. jún 2009

boc,no tak na take ja neni som..vies ako sa mne nechce pisat,kedze pisem aj do roboty? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budem za tajomnu skratka,hm?

ajula25
11. jún 2009

ha že bco. sorry. boc malo byť 😅

csikike
11. jún 2009

kocky, moj maly je uplne blazon do vody, takze my plavky berieme a ak sa bude dat, tak v nedelu by sme isli do vody 😵
inac, kazda ste tu pisali, ze sa skrasluteje, tak som bola aj ja u kadernicky a miesto dlhych vlasov vyzeram ako vyhalecky pes, co ho presiel parny vacel a ocural ho somar

centik
11. jún 2009

boc to mas super prirovnanie 😀 a ako si ostrihana?

glorita
11. jún 2009

csiky 😀
ja sa neskraslujem,nestihanm,a mne to ani nepomoze.Ci idem ku kadernikovi ,ci nie,ani nevidiet,ja mam super vlasy-jemne ako.... 😎 ani nie je na to ziaden terminus technicus ......
my chodime do alvy teraz na kurz,a leo tam divoci riadne 😀 aj dnes ideme.

ajula25
11. jún 2009

csiki kde ty chodíš na tie prirovnania 😀 😀 😀

centik
11. jún 2009

nie boc ale csiki tam malo byt 🙂

alinka76
11. jún 2009

csiki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale trochu vlhkého horského vzduchu a budeš ako ovečka, neboj 😀

glorita
11. jún 2009

idem baby....pa zatial

alinka76
11. jún 2009

aj ja odchádzam baliť, večer sa ozvem

ajula25
11. jún 2009

idem aj ja. malý už búcha dverami a skúša funkčnosť vypínača, takže musím. pá zatial 😉

telinka
11. jún 2009

babyyyyy vy ste sa zblaznili 😕 to co tu vypisujete furt.....hybaj dole z kona lebo sa nestihnete pobalit a dojdete neskoroooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂 ajulka díkesík....
🙂 úloha splnená...

už len glor, lucul a bzuco...tak šup

😀 sa vám bude o mne snívať..
ja už mám všetky ostatné spísané, pripravené, vytlačené..

doneste si každá zicherku pleas
a dáke lepidlo v tyčinke....
toť fsjo odo mna

bocmanka
11. jún 2009

🙂 ja som ešte nezačala...ale začnem...baliť
😵 ja idem pozbierať deti do inštitúcií...pá večer

aadula
11. jún 2009

csiki, som si ťukla na poslednú stranu ako som nazrela a hneď som si začala teba čítať..ma tu až natriasalo na stoličke..ujovia ..ako ty hovoríš...teploši 😀 natierajú vedľa balkon..iste sa aj zľakli čo som vybuchla od smiechu...ty si iné číslo ....určite vyzeráš dobre.... ja som sa rozhodla tiež dať ostrihať...idem v sobotu na to 😝

aadula
11. jún 2009

boc...vidííš tak to že za každú cenu posledné slovo...to asi minimálne polovica z nás by tam mala mať 😀

alinka76
11. jún 2009

dievčatá, ja už začínam chystať kôpky, ale je to zatiaľ obrovská kopa na posteli, ja neviem ako to idem napchať, každý musí mať svoju cestovku 😖 😖 😖

centik
11. jún 2009

dnes by sa mi nechcelo balit, na jeden den to bude asi lahsie 😅

alinka76
11. jún 2009

centík, never tomu, ja aj na 1 deň balím na každé počasie oblečko, hrôza ☹

baby, napadlo ma, či nekúpiť plastové poháre a taniere, aby sme im to tam nepobili.

csikike
11. jún 2009

ali, no na tu opekacku by asi bolo dobre