• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
:slight_smile: lepiaca tyčinka...stačííííííí...
a už nič...
fľašu menežuje už alinka... :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nem kúpeme - ja s faldami :grinning:
11. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame extra velku cestovku. Slohla som segre tak preto len jedna:slight_smile:
11. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali prosim ta ved mas narok na faldy po dvoch detoch. ja som minule tiez ostala zhrozena z mojich cickov. No fuuuuuj. Ich nespoznavam
11. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mydlo beriem detské tak či tak, ja sa len takým umývam. a hajzliak beriem tiež pre istotu. ak moc pojeme :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zistila ze nemam na krabicku mydlo. no nic pre istotu zoberiem tekute mydlo z kuchyne a bude.
11. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALINKA a faldy :grinning: :grinning: :grinning: ha ha dobry vtip... co ste neverte jej.. ona je totalna kocka.. a pekne chuda :wink: :wink: :wink:
11. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byt krabicku na mydlo. na krabicku by sa nejake eury este nasli:slight_smile: len som zabudla kupit. no nevyzera to ruzovo s tou mojou pamatou
11. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky my máme 2 reebok tašky a jednu na ovocie a tak podobne tam asi natrepem všetky potraviny :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ak tomu kúpaniu veď neidme na nejakú súťaž ktorá má krajšie telo alebo zas mi niečo ušlo?
11. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi, no aká si zlatá :pensive: ale to robila tá voľná tunika, vieš :grinning:
11. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, jasné že nejde o to, ale už máme toho dosť naplánovaného, toto by mi narušilo plány. a zase netreba pokúšať , aby tie deti nepochladli, už aj tak sopluje
11. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uz ma nesrete s tymi faldami, hlavne tie co sa ich to netyka :angry: , ja sa chcem kludne vyclapkat vo vode a je mi jedno kto si co mysli, proste divne pohlady budem ignorovat
a ked sa osmelym do vody ja tak to uz kazda :grinning:
ale hlavne kvoli tomikovi chcem ist, on miluje vodu :dizzy_face:
11. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiky,tak mozme sa kupat naraz...bo ja som nadavala na kojenie,ale babyy pomoc,ja priberma jak prasiatko od kedy som to stopla.Neuveritelne,ja som dnes rozdala pol stanika s vecickami ktore sotva niekedy obleciem:34 a 36.pomooooccc!!!ja mam take faldy ,ze mi je az zle.... :rolling_eyes: a to som dnes jedla iba jogurt,ale vcera za to pizzu a ine blbiny :fearful: a potesim vas:boc som splnila a odovzdala skolsku zadanu ulohu :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
áno áno.....glorita si to splnila na jedničku
:slight_smile:
z 8 bodov imá 16, pretože každý jeden rozpísala tak, že sú z toho aj dva...
som sa pobavila, max. vyčerpávajúce.... :slight_smile:

:confounded: tak už iba bzuciacik chýba...tá má ktorú fázu dnes?
11. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc,ano,ano,ano...no ja som taka ze ked nieco nacnem,nech to ma grady :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nebude kupkat kvoli Natus,,,, :unamused:
som MM oznámila práve ze stresujete s varovanim,,a ze je nemám problem ze on bude na izbe,,,a on ze Vááááázne,,???? :confused: :grinning: ,,,takze musim kupit baterky do baby siteru :wink:
11. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ta zabava graduje graduje glor...
na stole a aj pod ním...
s chlapama a aj bez nich..
11. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: my máme živích baby sitterov... :grinning:
11. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, no ale teraz si nám dala riadnu nápovedu, už budeme vedieť že dlhý opis máme pripnúť glorite :sweat_smile:

Glor, to je asi diagnóza rozpisovať litánie zo školy, že?
11. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a teraz som vás dostala, lebo ja to mám spracované....
svojsky, ale podstatu som zachovala...xixixixix
:sunglasses:
11. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ake bolecko beriete,,,ja sme sportove,,,,skoda ze je zima,,,baby sa nepredvedu v suknickách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc, môžem ti aj môjho na noci pribaliť k tým opatrovateľom? koľko berú za hodinu? :sunglasses:
11. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul prekvail co??? Ale ved tam nejde na izbu kukat jak mala spi nie? Aj moj by v pohode ostal na izbe.alebo ako povedal ved by sa isiel s nou niekam prejst:slight_smile:vsak uvidime ako to nakoniec cele prebehne:slight_smile:

Glor super no to som zvedava na tych tvojich 16nast bodov....
11. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc, ja tam mám dosť teplého, nech sme poistení na najhoršie počasie. ale sú tam aj s krátkym tričká. nejaké tepláky, mikiny. a gumáky :sunglasses:
11. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve aj ja som dala viacej tepleho,,,aj gumáky,,,, :wink:
11. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ja som zbalila supravy. ale viac mame letneho oblecka, aj saticky samozrejme nech sa predvedie pred muzovou familiou:slight_smile: buduci tyzden hlasia opat tropicke dni .... na Orave je vsak vzdy chladnejsie
11. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriete aj pancuchy?:slight_smile: a bundu?
11. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby a chlapom automaticky tikáme všetkým, dobre? aby sme im fakt nehovorili pán XY :grinning: tak ich na to pripravte :wink:
11. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: zrzul jasne pancuchy aj bundu,,,aj vestu
11. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok