Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
15. jún 2009

fihaaa tak uz sa tu ficiii

silvika
15. jún 2009

no co teli ? fotocka je lepsejsia?

anina1
15. jún 2009

silvika pekná fotka 😉
moje dieťa sa rozhodlo, že dnes nespí cez deň 😒

aadula
15. jún 2009

anina, mne Samko zaspal po ceste z mesta..spal asi 20 min. a teraz asi pred pol hodinkou horko ťažko zaspal..len čo bude večer to ani srnky netušia 😝

huleni
15. jún 2009

no niki spala asi pol hodku v kociari a snazi sa ma presvedcit ze jej to staci.. 😒

anina1
15. jún 2009

ja som si aj ľahla s ňou a nič, tak kašlem na to asi, nebudem ju nútiť a idem žehliť

silvika
15. jún 2009

ani a klaudike sa nepacilo na vylete? nejaka bola mrncava co som ju stretla vtedy raz na tom namesti

silvika
15. jún 2009

a co robi ked ty nieco robis? lebo ja nemozem nic robit jeho to irituje

anina1
15. jún 2009

ale páčilo, len sa jej nepáči keď má ísť tým smerom ako my, ona si ide po svojom 😀
a keď ja žehlím, tak mi niekedy vylieza aj na žehliacu dosku, alebo mi zatiaľ upratuje všade 😝

silvika
15. jún 2009

aaa aspon ze nemusis vsetko s nou robit, nas sa vtedy asi nudi tak otravuje pripadne ide vyliezat hore schodmi naschval a tak ale tiez dneska to bolo take slabsie s tym spanim

silvika
15. jún 2009

a co je s boc?

luculka
15. jún 2009

no konecne to tu fachčí 😀

boc no hruuuza,,a uz je Rominke lepšie?

telinka
15. jún 2009

no konecne 😀

silvi je to lepsie....moze byt 😉

boc nestiha , vcera ledva vybalila , dnes perie a zase bali matka do skoly v prirode, navstivila dr , ale ze vecer pomedzi balenie pozrie 🙂

no co poviete na tu jej hru??? dobre to vymyslela nie???

luculka
15. jún 2009

bolo to super...len keby som vedela ze o co ide popisem viac o sebe,,som tam dala take traposiny 😠 😠

iank som to tak hodnotila,,,hrozne sa mi pácila Claudia,,taká flegmoska,,len si tak chodila pojedala,,, 😀
Petka naj ukecanejsia,,,,a ako na Natus kricala dievcáááá,,,divčaaaaaa 😀
Alex nás mal na háku,,,
Leo s Natuš na noze,,,, 😀 😝
Sendy flegmoska,,,smejko
Miška naj slniečko stále usmiate,,,,

luculka
15. jún 2009

ozaj a este Rominka,,porcelánová baika,,,, 😵 😵

silvika
15. jún 2009

veru nabuduce mozeme pokracovatko v sebaodhalovani aj pionierska veduca bola vynikajuca

centik
15. jún 2009

caute,
no konecne ide kon 😀

alinka76
15. jún 2009

no konečne to tu ide konečne? poznať že na FB nikto nepíše 🙂

a neviete na tú ZOO v Rakúsku stránku?

centik
15. jún 2009

Ali a s tebou by sa preco nemali baby bavit? 😀 ja som tam nepostrehla nic "nenormalne" aj tvoj drahy nemal chybu,

zeny svine 😀 😀

telinka
15. jún 2009

...nekupite 😀 😀 😀

centik
15. jún 2009

som uplne negativisticka 😀 😀

telinka
15. jún 2009

teraz mi je luto kočiek co neboli s nami a nemaju sajnu o com tocime ☹

centik
15. jún 2009

aj mna to napadlo, ale mali ist 😉 a ked nemohli tak na dalsom stretku im vsetko vysvetlime 🙂

telinka
15. jún 2009

no jasne ze na stretku , lebo keby tu niekto vysvetloval tu pracku tak ho zastrelim 🙄

aadula
15. jún 2009

teli..tak ja si pripadám sem tam ako piate koleso u voza.., ale tak kvôli tomu neodídem od vás 🙂 sa mi tu s vami páči 🙂

aadula
15. jún 2009

babyyy ja som videla môjho synovčeka 5 dňového cez skype...oni sú v nemecku, tak zatiaľ len takto..až mi slzy vyhrkli...hneď by som si ho poovoniavala a pritúlila ..malý bucko 🙂

silvika
15. jún 2009

teli nestrielaaj, ja teda klebetna ne som, ani ma nadobudnute pikantnosti v hube nesvrbia, takze ja nemam ani pomyslenie. a pracka zatial funguje 😉sak je sztara ako chlapec

martinaj
15. jún 2009

ahojte, konecne to tu funguje 😀
no bockina hra bola super.... ale keby som vedela, tak tam aj ja napisem nieco veselsie 😀 😀 😀

silvika
15. jún 2009

aaale sak sme sa nasmiali nie? ja co som popisala, ako psychoza .... tiez skoro nic nepouzitelne....dokonca by som povedala prevazne nepouzitelne na ten ucel

centik
15. jún 2009

ano ta hra bola super, a najviac ma prekvapila maminka Telinka 😉
Boc super si to zorganizovala tu hru 😵