Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
17. máj 2009

prave to jogurotve mlieko mi pride take osviezuje, a hlavne prakticke,ze ako pises zucha,da sa uskladnit a pouzit neskor,co privitam najma teraz v takom pocasi....

zucha
17. máj 2009

ked ju potrebujem zasytit, tak je dam od Raja, alebo od Danone Aktivie a ked tak na osviezenie, tak Danone Dobru mamu. Tak ja taka redsia a aj vacsie balenie

glorita
17. máj 2009

ano aj tu som uz skusila,a naramne chutila,aspon tusim ze od danone,kiwi jahoda to bol a zjedol len tak,kedze mu davam cistu bileu aktviu a ziadne sladkosti v podobe cokolady,ta sladkost mu chutilaaaaaaa... 😀

zrzulka
17. máj 2009

ja este vobec nedavam mlieko. mala mi aj tak po jogurtoch ci syre zvykne vracat. dokonca aj ked sme jej kupili tu pixlu nestle, ci detsky jogurt. Cakame na vysledky testov ci nema alergiu na BKM. Dufam ze nie. inak mne na gastre tiez povedala lekraka ze na varenie mozem kludne davat mlieko aj smotanu. Ale zatial som este nedavala. Kolko krat za den davate UM? ja len raz niekedy 2 krat....

zrzulka
17. máj 2009

ja som malej zvykla davat actimel. Ochutne jogurty velmi nedavam. ked som davala jogurty tak Activiu a namiesala jej tam ovocie ci musli.

zucha
17. máj 2009

zrzul, ja davam rano a vecer pred spanim. A ked robim privarok iba pre malu a nas nie, tak aj tam dam UM a nie kravske

telinka
17. máj 2009

ja davam 3x denne...rano vypije stasne malicko takze pred obednajsim aj vecernym spankom...teraz po dllllhej dobe zacala jest jogurty ale vyhradne sama , vlastne uz malokedy sa necha krmit , lebo ju to nudi a vymysla somariny , ale sama papa pekne , dokonca aj polievku uz nevylieva 🙂

glorita
17. máj 2009

my papame jogurty 2 x denne a sem tam maly jogurtik k tomu,cili 3 x denne,a tiez uz chce papkat len sam..ako sa tie deculka osamostatnuju,oj..... 😵
a tiez davam do activie ovocie,zvacsa natrete jablcka,banan,hrusky,alebo hotovu vyzivku ci musli,alebo ovsene vlocky.....

telinka
17. máj 2009

tak s ovocim ma este stale problem ☹ ak tak len jablcko , ale uplne zanedbatelne mnozstvo ☹ dufam ze sa to zmeni , lebo jej sestry ovocie zboznovalia doteraz ho zjedia straaaasne vela , neratala som to ale myslim ze v nasej domacnosti miniem viac penazi za ovocie ako za maso 😅

glorita
17. máj 2009

tel,no u nas idu teraz banany,banany a esteraz banany.Leo zje denne presne 4 kusy a k tomu dake jablcka,ja tiez miniem majland na taku zdravu stravu,ale tesim sa tomu teda 😵

telinka
17. máj 2009

waw tak to je super ze tolko ovocia spapa 🙂 no dufam ze sa to aj u nas zmeni...ani ovocie , ani maso.....divny stravnik ta moja krpata 😖

zrzulka
17. máj 2009

zucha a Um sa moze davat do varenia??? neznicia s akultury? ja vsetko podla navodu 🙄

zrzulka
17. máj 2009

Boze a to kedy stihate vsetko davat ??? ze tri krat. ja som rada ked mi vyjde na 2 razy🙂))) ked dam napriklad mlieko nedavam ovocie a opacne. Ovocie davam v podstate vyzivy ci uparim. cele mi miska este nerozkuse bez toho aby sa dusila:(
banany jedine s musli. tie zapekaju aj ked teraz by bodli lebo jak ma ATB tak hnackuje.
A jogurty nedavam kedze mi z nich vracia.... Ake to mam vsetko komplikovane. A co zvyknete davat na obedy? este varite zvlast? lebo ja stale. Az po 18tom mesiaci zacnem byt menej prisna. Ale vcera som dala uz aj cele vajce lebo som robila zapekany zemiacik so syrom, a kukuricou. A poliala som to rozslahanym vajcom.

janka1874
autor
17. máj 2009

tak u nás neskutočne letí hrozno a banány a aj jablčká no a nedá dopustiť ani na pomaranče toto fakt fičí a istého času zjedla aj celé kiwi úplne sama ale toto teraz nie je moc v kurze 😀

pridala som fotky na malej stránku kto chce kuk
http://www.jana-sendy.blogspot.com/

ajula25
17. máj 2009

ahojte.
tak Luky ak mu dám jabko tak ho vypľúva kade ide. je potom za ním cestička. Inak mu chutia banány a aj hrozno. Ale odšupkované....
a konečne som pridala fotky ale nechcelo sa mi zmenšovať tak kuk na facebook
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2618402&l...

ajula25
17. máj 2009

tak a snáď dobrú noc 😉

aadula
18. máj 2009

ahojte, my sme včera boli na prijímaní krstnej dcére, bolo pekné počasie, ale so Samkom som sa musela motať po dedine ..sme boli v Malej Lehote lebo on teda nevydrží na jednom mieste, neskôr pridám aj nejaké fotečky
🙂

janka ja malému dávam plnotučné, sme s kojenia prešli na toto iné nechcel a to som rada, že začal piť mliečko 🙂

som pozrela fotečky, také sú hlaté decembrovčatá naše

zucha a fakt sa Kaťa podobá s Aňou, len očká majú iné 🙂

aadula
18. máj 2009

abbi a dotatočne všetko najlepšie k včerajšiemu výročiu 🙂

janka1874
autor
18. máj 2009

Ahojte
aadula to teda sú zlatí už sa tešíme na stretko len jedno si neviem predstaviť ako ich spoločne odfotíme síce Simonku a Sendy by sme uplatili chrumkami ale ostatné deti neviem a Simonka aj tak tam nebude ☹

aadula
18. máj 2009

že hlaté 😀 😝 Zlaté predsa 😀

jani, v Nitre sme ich chvíľku 8ks na kope udržali 😀

janka1874
autor
18. máj 2009

a to sa Vám akým zázrakom poradilo 🙂

aadula
18. máj 2009

jani, dali sme im tam hračky a chrumky 😀

simka9122008
18. máj 2009

Ahojte, fotečky sú super, no ja tam vyzerám otras 😝 , ale omňa nejde, hlavne že sú tam deti
My sme už s malou od rána pobehali škôlku, obchod, bankomat a teraz čakáme poštárku a potom ideme zaplatiť UPC a trochu von 🙂

aadula
18. máj 2009

simi, náhodou ste kočky 😉 ... a ste toho už postíhali teda..ja ešte sedím v pyžame dnes 😀

simka9122008
18. máj 2009

No dnes mám byť desne teplo, už ráno o 7.30 sme boli v tričkách

janka1874
autor
18. máj 2009

no ja si ich nemám šancu pozrieť lebo mne ten FB zas zamrzol a na to fakt nemám nervy takže smola

simka9122008
18. máj 2009

Tak my ideme von, poštárka bola no nedošiel my ešte jeden balík, tak som písala tej babe, čo sa deje 😠 , ozvem sa na obed, keď ju uložím spať

csikike
18. máj 2009

ahojte, tomik spal do 8mej, to asi preto, ze vcera tak vyvadzal, adul a ajul, krasne fotecky

bocmanka
18. máj 2009

čaute,ja sedím u dr.,stále mi niečo dolu hrdlom zateká,kašlem,bolí ma hlava..včera u známych na grilovačke kamoš kosil kosačkou a nemohla som dýchať,takže asi som chytila svoju prvú alergiu..bolo to strašné,ešteže mal peťo sebou antihistaminiká..zavreli ma potom v chate na polhodinu,kým zaberú..

janka1874
autor
18. máj 2009

tak sa mi podarilo dostať sa na FB a kuknúť fotky krásne sú