Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
19. jún 2009

na velku postel,,,jedna bab sila take,,aj do postielok aj na velke,,,

alinka76
19. jún 2009

Teli presne, som mala minimum vecí, mojej to priam prekypuje cez skrinku a furt chodí v tom istom, keď si obľúbi jedni rifle, nosí ich do zodratia. A teplákovú bundu, len preto že sa jej páči, nosí do školy, poráža ma. a pritom má krásne mikiny aj bundu riflovú bielu s ružovými kvetmi, nádherná, nechce si ju dať preč, ale nosiť ju nebude. a to sa jej furt vyhrážam že ju dám kamarátke, ak ju nezačne nosiť.

janka1874
autor
19. jún 2009

luculka tiež sme také niečo pozerali ale potom sme sa rozhodli že tak veľa nedáme načo veď má veľký kočík a golfka je len na núdzové prípady 😀

no veru mám dosť ako Vás čítam čo nás to čaká a to ja už teraz niekedy nerváčim a to mám zatiaľ len jedno dieťa ale moc som sa rozmaznala že je pohoďáčka a keď náhodou nie je tak hneď mám nervy

ajula bodaj by si mala pravdu ja sa tiež utešujem že je všetko o.k. a počkám do pondelka na kontrolu

zrzulka
19. jún 2009

No kocky nam sa stala kako nehoda vcera ale taka brutal ze az🙂)) Dnes som musela oprat aj potah z autosedacky. Vcera jak som ju rozbalila tak skoro som odpadla. Hned som ju umyvala v umyvadle. Samozrejme bodynko tricko kratasy uplne spinave.Ale ja nosim vzdy nahradne oblecko takze chvalabohu🙂 taketo sa nam stavali ked bola uplne malinke babetko. len teraz jej idu aj zubky tak to bude tym. A jak na potvoru som lietala po nitrianskom maxe a nevedela najst prebalovak. jeden jediny na cele centrum. No super....

zrzulka
19. jún 2009

Glor ja som ta videla🙂)) Som kukala si to ty nie si to ty ale ked ukazali tvoje meno tak som hned vedela🙂 Super si bola. ja by som tak nevedela rozpravat.

telinka
19. jún 2009

anina...tebe sa to hovori.....ked ju mas doma len cez vikend 😅
ale ja tie horsie veci pisem len o miske , anuska je v pohode...ona mala byt chlapec , ale asi "panbozko" v poslednej chvili zmenil rozhodnutie 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

no budem musieť kuknúť glor v archíve

ajula25
19. jún 2009

my s oblečením problém nemáme, ale je strašne "umínený". To ma poráža. A 20x opakujem ako papgáj to isté, kým nezačnem vrieskať jak nepričetná....no je toto normálne?

Janka ale neboj, možno dnes malo taký kľudový režim....však v pondelok sa uistíš. Al e verím,, že je bábenko ok. 😉

luculka
19. jún 2009

teli MM hovoril ze tá ich druhá dcera aj bola na tom stretku??? 🙂 ,,,fakt je uplne iná uz na prvý pohlad ako Miška,,,tá je taká živá,,ukecaná,,,bezprostredná,,, 😵

zrzulka
19. jún 2009

Inak na tie sople co davate? nam tiez idu sople a sliny jak lezu zuby von ale neviem ci nieco davat ci nie. len odsavam.

luculka
19. jún 2009

bzucko dakujeeeem,,,,,taketo nieco checem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4682532

ajula25
19. jún 2009

luci pekný kočík....je v ponuke aj zelený? 😝

a tie zábrany k posteli sú krásne....kde sa hrabe moja nedokonalá robota 😕

alinka76
19. jún 2009

janka, neboj, možno sa teraz stočila tak, že ťa kopká do chrbáta a necítiš to. ono má ešte teraz veľa priestoru. neboj, možno lahneš a začne sa preberať 😀

luculka
19. jún 2009

zrzul ja som daval morsku ...to jej vzdy vytieklo pekne von,,a nasivin

zrzulka
19. jún 2009

Teli miska bola zlatucka. ja mam rada taketo zive deti... Dufam ze aj nasa Miska bude taka ked su menovkyne🙂

telinka
19. jún 2009

no miska je hviezda kolektivu 😝 vcera dosla z vyletu a prva otazka bola....uz ti krajcirka/teda triedna/ volala???
zase im zdrhli na bicykloch asi 5km dopredu , tak sa tesim co si zase vypocujem ked ju stretnem 😖

zrzulka
19. jún 2009

lucul diki budem musiet kupit morsku. nasivin mame ale zatial to nie je nejake dramaticke, pri cviceni jej aj tak vsetky sople vylezu. nemusim ani odsavat🙂

ajula25
19. jún 2009

zrzul pokial nie sú soplíky zelené, tak iba morskú vodu nejakú dávaj. Hypomer, fisiomer a pod.

no Miška je taký živel...všetko vie, všade bola....ale inak strašne zlatá 😉

alinka76
19. jún 2009

luculka, tá je krásna, daj vedieť koľko za to pýta. moja mala zábranu, ale dali sme to dole potom, ale to som ja šila a už to ani nemám. ale tiež to nebolo takéto nádherné.

zrzulka, aj môj má sople terza, ale nič nedávam, však to prejde. len vyberáme šušne 😀

zrzulka
19. jún 2009

teli bud rada ze je taka🙂))

bzuco
19. jún 2009

babule, ak vyňucháte v archíve ten fokus s glor, dajte link, nech to nehľadám pol dňa 😀

luci...nemáš za čo 😉

ajulka...naša je 3x umínenejšia 😀 😀 ..fakt...ja mám doma taký kľud kým je v škole a príde domov a horooooor 🙄 🙄 🙄 - má svoju hlavu a ja môžem aj z pokna skočiť aj tak má v paži, čo jej vravím...ale ked začnem vrieskať...to už potom by ste ju mali vidieť 😝 😔 😀 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

juj baby bodaj by ste mali pravdu tiež sa tým utešujem že tým že mám dosť veľké bruško tak veľa priestoru no nejako to musím prežiť do pondelka a snáď bude všetko o.k.

bzuco ty fakt nájdeš všetko na tom mimibazare 😀 😀 😀

telinka
19. jún 2009

aliiiiiiiii snad to nechces kupovat 😕 sak ty si to vyrobis aj samaaaa 😉

anina1
19. jún 2009

teli, ale ja som na ňu bola koľko rokov sama 😉
ale najhoršie je okolo 10 rokov, teraz je to už v pohode, aj ja asi čím som staršia, zas sa nad banalitami nepozastavujem 😉

zrzulka
19. jún 2009

Ali tiez si myslim ze to prejde. ved to ma zo zubov nie preto zeby bola chora. Uz mame dalsiu stolicku. Ani neviem kolku v poradi. Jeden ocak a dolnu dvojku vlavo. len cistit si ich nechce, to je vzdy revuuuuuuuuu.Ako cistite detom zuby? daju si? ja uz niekedy aj nasilu cistim.

alinka76
19. jún 2009

bzučo, tak aj ty musíš vrieskať? som si myslela že to len ja som taká šialená, čo musí zvriesknuť, aby dieťa počúvlo. a príde tatko a po mne pozerá, že prečo blačím. ale keď on príde domov večer, tak nemá kedy ju vidieť, čo robí, ako sa chová a tým pádom ani nevychováva ☹

ajula25
19. jún 2009

bzucko viem o čom hovoríš. Bože môj. A to tak to dieťa pipleš a tešíš sa a potom ani za toho najvyššieho ťa nepočúvne a má v paži....katastrofa! No hlavne že sú zdraví, keď už majú v paži 😅

luculka
19. jún 2009

ali zatial len tak orientacne pozeram,,,v auguste jej chceme zacat robit izbu,,,

bzuco
19. jún 2009

jani,....no ja som tam fakt ako doma 😀 😀