Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
19. jún 2009

Ajuli to pises o mojej segre?🙂)) ja som mala tiez vzdy nervy ked mala vzdy vsetko nahadzane na stolicke ze sa isla prevrhnut a ja som si uz nemala kam dat veci. to boli hadky na dennom poriadku. Ale uz sa zmenila alebo to asi len inak vnimam kedze uz nebyvame spolu🙂))

ajula25
19. jún 2009

ali mňa tak niekedy cukne keď kuknem na bordel u nás doma 😅

luculka
19. jún 2009

presne tak 🙂
ten vak je supeeer

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka aj ja som lev takže presne viem o čom hovoríš až na to že ja som od 8 rokov mala izbu sama pre seba aj keď nepopieram keď ma šľahlo a nechcelo sa mi pratať tak tam bol aj poriadny bordel no potom ma šľahlo po druhý krát a to sa dalo aj zo zeme jesť taká čistota a ešte aj teraz mám občas také stavy 😀 😀 😀 ale potom má všetko na centimeter svoje miesto a ide ma poraziť keď sa to zázračne samo posunie lebo vždy všetko sa dialo samo 😀 😀 😀 😀

zrzulka
19. jún 2009

Inak teraz jak som sa vydala tak tiez zistujem ze nie som az taka poriadkumilovna ako moj muz. to ste este nezazili takeho chlapa. niekedy sa az hanbim:(

ajula25
19. jún 2009

no baby, tak som zhodnotila.....nie sú tie naše deti iné než sme boli my, alebo naši súrodenci. Takže jednodetné baby nebojte sa. Nič nové sme tu nepísali. Už to tu bolo 😀

alinka76
19. jún 2009

ajula, ja som bola v nemocke na udržiavačke 10 dní a medzitým ako som tam bola tak sme menili v obývačke a spálni okná. muž ma presviedčal, že to tam krásne upratal. nuž áno, ale to, že poza stolík, ktorý stojí pri okne, ten bordel mohol napadať, to ho nenapadlo. keď som to zbadala, tak ma až tak cuklo. doktori mi nariadili kľud na lôžku, čo myslíš, čo som robila?

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=180...

ajula25
19. jún 2009

mne môj povedal že som bordelárka. Ale pre poriadok nehne prstom

ajula25
19. jún 2009

žeby upratovala? 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

tak toto jediné stano nepovie lebo on si už robí srndu že vždy všetko upratujem ako šibnutá

alinka76
19. jún 2009

janka, ja som zistila, že som tiež v dačom strašný detailista, na poličke v kúpelni všetky veci majú svoje miesto v poradí a nesmie to byť inakšie. aj v kuchyni šáločky podľa farieb mám zoradené a mám nervy, keď ich starká tak neuloží. som asi nenormálna ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka si aj ja som taká 😀 😀 😀 😀 😀 a drahý si už riadne uťahuje z toho

alinka76
19. jún 2009

ajula, môj muž občas v sobotu je doma a keď mám raz mesačne čistiaci deň, že odťahujem aj postele, tak príde a spokojne zahlási "toto sa mi páči, že sa tu upratuje", akoby som zvyšných 29 dní nič nerobila ☹

ajula25
19. jún 2009

ali kým nebudeš ako Monika z priateľov, tak normálna si 😀

alinka76
19. jún 2009

janka budeme ako to monštrum z filmu Noc s nepriateľom 😖 😖 😖 a budem púšťať tú šialenú hudbu, neviem ako sa to volalo

zrzulka
19. jún 2009

A preco to tak musi byt v poradi a vsetko na mieste? mas na to nejaky dovod?Taketo veci ja nechapem. keby ste videli jaky bordel mam teraz v skrinkach a suflikoch. mala mi vsetko povyhadzuje tak to len nahadzem naspat🙂

ajula25
19. jún 2009

ja mám dni a týždne že každý deň upratujem ako debil. Potom vidím, že stále dookola robím to isté a si poviem, že ve´d život je aj o inom ako o upratovaní. Ale zasa aby ste si nemysleli, že som totálny špiňďúr, podlahy sú každý druhý deň zmývané....a priebežne upraotované stále...

ajula25
19. jún 2009

zrzul ja tiež tak a potom raz za čas to vyhádžem a upracem, chvílku sa vytešujem ako pekne je tam upratané a tak dookola....

zrzulka
19. jún 2009

Ali tak nech si uprace sam ked sa mu nelubi. u nas to tak funguje🙂)) ale zase moj muz ked sme sa brali hned zahlasil ze si neberie sluzku. V tomto ho musim pochvalit ze si aj sam ozehli, poprace, prichysta. necaka so vsetkym na mna ako niektori muzi. No vsak by sa ani nedockal tak co ine mu zostava?🙂)))

janka1874
autor
19. jún 2009

no alinka ten film neviem o čom je

zrzulka to sa ťažko opisuje proste všetko má svoje miesto a hotovo tam to proste má byť a potom sa o ľahšie hľadá

ja si preto kupujem zásadne len kabelky čo majú priahradky a všetko má aj tam svoje miesto a nemusím sa potom v kabelke 5 min. prehrabovať kým niečo nájdem a to si už riadne kamošky uťahujú že keď niečo potrebujú vedia že ja len šahnem a mám to a nie ako oni musí obrátiť obsah celej kabelky na stôl kým niečo nájde

alinka76
19. jún 2009

zrzulka, lebo ich mám zoradené, aj teraz ti to poviem naspamäť - zadný rad vlasová kozmetika, pleťová kozmetika, štetec na púder, predný rad hrebene v poháriku, mužova kozmetika, moje make-upy, krémy na tvár, tyčinky do uší, púder. keby to tak nebolo, je tam chaos a musela by som stále hľadať kde čo je.

no a v kuchyni , tam som si kúpila 12 rovnakých šáločiek, ktoré msuia byť pri sebe, lebo keby boli kadejako s ostatnými šálkami, už je tam chaos , chápeš? 😀 😀 😀

zrzulka
19. jún 2009

jani ale nejaky dovod to musi mat nie? toto ja asi nikdy nepochopim.

joj a tie kabelky. tak na to mam aj ja nervy ked nic neviem najst.

luculka
19. jún 2009

tak v skriniach a suflikoch mám aj ja bordel,,mozem to upratovat stále dokola,,,ale aj tak tam mám hned bordel 😕 😕,,,,a vnasej izbe,,,kedze tam mame narachovane vsetko ani nehovorim,,,kazdý den tam upratujem,,,a stále je tam plno vecí,,,a handier,,,no des,,,

hodila som video nasej výmyselnice,,, 🙂 http://www.facebook.com/video/video.php?v=11392...

alinka76
19. jún 2009

Zrzulka, to nie je o tom, že sa mu nelúbi, alebo že by mi vravel, že je doma bordel, jemu asi robí dobre, že ma pritom vidí, ako tam kľačím a drhnem dlážku 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

u mňa ešte aj skriňa je na komínky uprataná stále 😀 😀 😀 ako keby som na vojne bola 😀 😀 😀 😀

zrzulka ale to je super že je taký to ja povedať nemôžem ja kým ho nenaháňam tak ani nepohne ničím a niekedy mi to ide dosť na nervy

ajula25
19. jún 2009

no aj ja mám systém. Kým to mám poprehadzované, viem kd ečo je. Akonáhle to upracem, chodím a hľadám, kde som čo dala....na nervy 😀

luculka
19. jún 2009

ali,,,,a inak si normálna???? 😀 😀 😀

zrzulka
19. jún 2009

Ajuli ze kazdy druhy den. Donedavna som aj ja tak umyvala ale teraz staci raz tyzdenne. ked je spina tak to zotriem wipsami ale take dokladne cistenie raz tyzdenne. Aj to vacsinou muz umyva.

alinka76
19. jún 2009

Jani, my sme obidve levice, perfekcionistky 😀 😀 😀

alinka76
19. jún 2009

Luculka, však si videla 😀 😀 😀 občas o sebe pochybujem 😀 😀 😀

a práve z toho dôvodu nechápem, že moje dieťa je absolútny protiklad ☹