• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Lucul, som sa chcela opýtať, že či si mala ešte nervy ju prezliekať, až potom mi došlo že jedna je čierno-biela :grinning: ale zlatá je na nich,nevyzerala nervozne. To môjho udržať bol problém. Staršia mi dobrovoľne pózovala ako modelka. Tá by vystriedala aj pol šatníka, keby som chcela :grinning:

Janka, tak ja tiež verím, že leto ešte bude a užijeme si to. To ja len nadväzujem na Luculku, že načo sú Telinke gumáky. Naše nestíhajú schnúť, čo chodíme 2x denne von a furt je pred dažďom alebo po daždi :angry:
23. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no alinka my síce gumáky máme ale Sendy do mláky tiež nešľapne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne? to čo sa boja že sa umažú? no náš ten furt, typický chalan, ale nejako mi to nevadí, pokiaľ je naozaj v "pracovnom". :grinning:
23. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alinka netuším ale nešapne radšej obíde alebo kričí podľa toho s kým je a chce na ruky
23. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasa dnes zase,,,do kazdej mláky utekala,,,,a s takou radostou do kazdej stupila,,,musim zajtra foták zobrat :dizzy_face:
23. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Maminky / cakatelky, nebojte sa nedostatku lasky pre deticky. Ta laska pride v takom mnozstve, ze ju budete aj predavat. :wink:
Ja som dnes kupvala tominovi cele topanky a uz 23. Som kukala, ze co to ma za labu :astonished:
Zajtra ideme na neurologiu, tak to bude zase zazitok :confounded:
23. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali an nasa,,,typický chalan :grinning:
23. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem si pomoct ale tu mi príde ako nejaká striptérka,,,, :sweat_smile: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2932595&vReferer=%2Fphotos%2Fluculka
23. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no luculka ty si číslo
23. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pozerám nejaké topky na MMB pre drobca, dajaké celokožené a som zúfalá, čo dokážu mamy pýtať za vyslovene okopané zničené topky :frowning2: :angry:
23. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten výraz a tá poza,,,, :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka , ved aj ja som pozerala a tie ceny su niekedy naozaj prehnane :angry:
Tak som isla do nakupneho centra a kupila take celkom fajn za 12€ :slight_smile: .Aku nozicku velku maju vase deturence?
23. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no alinka ja celkovo žasnem aké ceny sú v poslednej dobre na MMB
23. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su len z vnutra kozene a von kozenka, ale teraz som sa s tym uspokojila a navyse maju certifikat :wink:
ali sak u nás v obuve inak drahej maju krásne topanky aj papucky,,,teda ale nie kozene,,tie som zatial nepozerala,,,za 10 eur,,,také plátene tenisky,,a klasicke papucky
autor
abetka mi si žijeme na malej nohe Sendy má 20 len asi dvoje topánok 21
23. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala nejake veci pre malu do skoly a tiez som bola znechutena. :angry:
23. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my 22,,,
23. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, ja nie som ochotná podporovať zdieračov v obchodoch, čo pýtajú 600 Sk za topky, ktoré bude malý nosiť možno 3 mesiace. To fakt za polovicu kúpim dačo. Ale zase nech to vyzerá slušne. A u číňana nehrozí kupovať :confounded:

Som mala dosť v obchode, keď som musela dať 300 Sk za obyčajné čižmy. :angry:

Lucul, tvoja je herečka od narodenia, vie, akú pozu má dať. Predpokladám, že sukňu si sama vyhrnula :grinning:
23. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no náhodou tie nohavice a ponco co som ja dnes objednala bolo za super cenu,,,to len niektore maminy si myslia ze mozu za to chciet neviem co :rolling_eyes:
23. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali sama,,,len aby jej to nezostalo :confused: :grinning:
23. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja kupujem už 21, 20-tku sme akosi preskočili :wink:

no u nás v priore tiež majú plátenky a kupovala som tam 2x dcére do školy a teraz čo doniesla za šrot, by ste nechápali, celé dotrhané a podrážky zničené. a riadna obuv Starheight alebo čo.
23. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež doma topánky po malom a tiež by som ich mohla dať na MMB, ale nebudem si robiť hanbu s tým, že sú okopané a dať ich za cenu,ktorá je viac ako symbolická, to nech radšej stoja v krabici. a počkajú si možno na dakoho, komu ich neskôr dám.

ja som si tiež myslela, že ceny pôjdu dole, že je kríza a menej sa nakupuje, ale niektoré maminy tam hádžu iné cifry za nosené veci :confounded:
sa mi tam páčia aj zimné bundy, ale je ešte zavčasu, zatiaľ ich mám len medzi obľúbenými odložené :dizzy_face: malý bude zase ako z nemeckého katalógu :grinning:
23. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no alinka to som aj ja kukala že niektoré maminy hádžu ceny ako za nové veci nechápem ani ja
23. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ale ta fotka so snehom bola robena pred mesiacom, takze bola v podstate jarna :grinning:

maminy, idem ja spat, tak ahojte :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiny to faaaaakt neblázni ja sneh nemusím najskôr stačína vianoce nech sú pekné biele :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no diem veru aj ja spať
23. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :wink:
23. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby 0200 je kod akej banky?? idem aj ja do hajan,,,bruuu :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok