• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
no ali tk sup sem s nim.....jaa uz mam svojich 50l na poste co idem vak doplnat , mam silne nutkanie vyrobit aj vlastnorucne :sweat_smile: take platno na ten vnutorny mam na povale , tak by ma to vyslo o cosi lacnejsie :wink:
29. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli, teraz keď som zistila, že v Nitre majú tie guličky 250l za 6,55€, tak ma skoro drblo. Tá baba na MMB ich predáva 50l za 5,5€. Ak si pripočítam dopravu, a to vezmem plnú vlečku, tak ma to bude stáť o koľko menej? :angry:
29. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali takže kolko más objednávok,,,stíhas??? :grinning:

fixka sa vyprala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ozaj dnes som bola vo fot dat si vyvolat tu fotku malej,,30X40 rozmer,,ze to dám MM k 30tke,,,a predavacka ma prehovorila,,teda ani velmi nemusela na plátno,,maju teraz v jul,,akciu vsetky minus 30%...takze to najvetsie ma miesto 29 eur vide 21eur
29. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi nastastie nekasle a uz vobec na vas.. len som tu 2 dni nestihala prist :frowning2:
v sobotu sme boli u bratranca na cely den... vcera navsteva u nas.. no padla som mrtva vecer do postele
Natan ma dnes hrozny den. cele doobedie reval. aj v noci nieco sa mu snivalo a asi pol hodinu reval ale nevedel sa prebrat. aj vam sa to uz stalo? nam asi 3x ale tento krat to bolo hrozne dlho a blbe.. mal aj otvorene oci ale vobec nevnimal, az som sa ozaj bala. dufam, ze to nic neznamena. dnes cele doobedie ma vobec nepustil a kamkolvek som sa otocila inak ako chcel revaaaaaal. no nechapem co sa stalo :confounded:

Lucul este raz vsetko naj :wink: :wink:
Petke a Petkam
Palkom a palickam vsetko naj :grinning:
29. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to plátno má 60x80 cm,,a teta sa rozplívala ze tá fotka bude na tom super,,,aj ma pochválila ako som ju odfotila,,, :grinning: :grinning: :sunglasses:

abbi este raz dakujem
29. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc, plátno? to bude ako namaľované? v akom fote?

abbi, to aj nám sa stalo, námesačný, dačo sa mu snívalo zlé. to len prebrať ho jemne, a potom zaspať.
29. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo fotolabe,,,ano vyzerá to nádherne,,oni tam na tom najvetsom maju reklamu na tu akciu,,aj som si ho osahala,, :grinning: ,,,potom si to dáme do násho domceka do obyvky,,, :slight_smile:
29. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavencom vsetko najlepsie.
Mame sopliky a synovec mi prave volala, ze ma kiahne a to v ssobotu sme cely den boli s nim , tak som zvedava. Kolko su kiahne infekcne, neviete?
Ja som niekde citala, ze 3-5 dni, ale ci si dobre pamatam, neviem
pekny den
29. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
abetka aspoň to budete mať za sebou
luculka u nás to foto plátno čaká na svadbonú foto aspoň taká bola dohoda doteraz ale možno sa to ešte zmení
29. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka.. 2 tyznde som pocula. my sme dostali kiahne presne 2 tyzden po tom co sme boli s infikovanou osobkou :wink:
29. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a co sa ides svadbovat? mi nieco uniklo z informacii?
29. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co davate ked hnackuju deti?
29. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas si lôen prdne a ma sprtnute a to kakaval pekne tuho ani tazkosti nemaval :unamused:
29. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvika aj by sme chceli len svadba podľa našich predstáv je moentálne pre nás trošku drahá tak ešte nevieme ako to poriešime
29. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka na zamku aspon nech trva dva dni aaa co este take?
29. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak sa zda ze nam glor predsa len poslala trochu slniecka z Rhodosu :slight_smile: Aspon teda tu v nasich koncinach je celkom pekne. Joooj, tak zavidim vsetkym ktori su alebo ich este len caka dovolenka :slight_smile:
Ja som dnes vytriedila vecicky pre malu do kopok a nachystala na pranie, no tfuj, to bude zehlenia :frowning2: Planujeme kupit susicku, ale asi az buduci mesiac, takze zehleniu sa nevyhnem :frowning2:
29. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiny ja mam susicku a je to super vec :wink: :wink:
no u nas uz hrmiiiiiiii dokelu ja chcem leto :frowning2: :frowning2:
29. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvika nejako podobne len nie dva dni ale na zámku a urobiť pekné foto to stačí a iba najbližšia rodina t.j. nejakých 10 ľudí
29. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
všetko najlepšie k narodeninám Luculka. Nech sa ti splnia všetky tajné aj tie verejné sny :wink:
A samozrejme Peťke, Palinkovi, Peťom a všetkým čo dnes oslavujú všetko najlepšie! :wink:

Luc to budete mať super foto....ja som o tomto tiež uvažovala, len nemám takú super fotku.

jani tak svadba? držím prsty, nech to vyjde podľa predstáv :wink:
29. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo sak janka pekna si, zamkov je dost ci az ked sa vratis do prace a nieco nasetrite budes za princeznu?
29. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mňa mama navnadila, že nech sa vezmeme aj my a že budeme mať svadbu spolu, no ja by som ju naplánovala možno o rok spolu s dovolenkou
29. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaau ake fajnske plany mate pred sebou a my nist akurat sa strabime z chorob, teda chalaniska sa strabia
29. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi to sú len predstavy, veď uvidíme ako to víde, tak už môžem teraz šetriť
29. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi a myslis ze fakt netreba potom pre novorodenca uz zehlit, ked oblecko vytiahnem zo susicky?
29. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze na tie kiehne si este pockam
no som zvedava ako bude, ale ja by som radsej nech ich ma mala teraz ako ked bude v skole
29. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a akú úlohu má svedok na svadbe?
29. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi tak to by bolo niečo...dvojsvadba. Ty svedok mamine a ona tebe :wink:

abbi príďte do KE. my sa tu varíme vo vlastnej šťave už niekolko dní :wink:
simi stojíš za nevestou a potom sa podpíšeš že si tam bola :grinning:
no to hej, len financie nato nie su, ale aj tak by som ju chcela mať asi zvlášť
29. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok